Niepołomice

Opinie o Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz

admin 2015-08-09 18:22
Jak wyglądają zarobki w firmie Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz oraz terminowość wypłat? Jak oceniacie prace w firmie? Podzielcie się z nami opinią!
Inwestor 2016-11-03 16:03
Nie wiem jak zarobki i atmosfera ale klienta do momentu podpisania umowy i wpłaty traktują dobrze a nawet idealnie . Zaczynają się schody jak kończy się umowa na wykonanie usługi . Zbywają unikają odpowiedzi mimo że są świadomi iż nie postępują zgodnie z prawem mają to gdzieś . Dlatego myślę że podobnie morze być z pracownikiem , bo nie mając poszanowania dla klienta jeszcze gorzej może być z pracownikiem . Odradzam ich wszystkim , lepiej omijać ich szerokim łukiem !!!
Czarna29 2016-12-21 15:07
Potwierdzam na okna czekam 4 miesiac i ciagle zbywania... cos okropnego!
Klientka 2017-02-24 10:11
Domu u nich też nie polecam budować :-( Są niesłowni...
Ja 2017-06-20 18:25
Niestety ale za późno przeczytałem posty na tym forum, dokonałem u nich zakupu i mam te same problem z terminowym wywiązaniem się z umowy, jak opisane przez Ciebie. Potwierdzam, właściciel firmy nie postępuje zgodnie z prawem. Czas to zmienić i może warto wstawić pozew zbiorowy? Być może nauczy się szacunku do klienta i postępowania zgodnie z kanonami prawa.
Kasia 2017-08-01 22:26
nas też robią w konia, może jakiś pozew zbiorowy ?
Niezadowoleni 2017-08-11 21:46
Chodzi o budowę domu?
Niezadowoleni 2017-08-11 21:48
Być może dom w Niepołomicach?
Aaaaa 2017-08-19 08:46
Witam, kto z państwa ma umówe z ta firma na budowę domu?
njbjkbvjv 2017-08-20 19:51
Witam.
Ja mam podpisaną umowę na budowę domu. Proszę o kontakt na nina6@vp.pl
chilihead83 2017-08-22 21:08
Proszę o kontakt: software.service.ms@gmail.com - ja tak samo nie mogę odzyskać pieniędzy z zaliczki za dom w Niepołomicach.
Tommy 2017-08-28 21:30
Zarobki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owe jak barszcz s wyplata zawsze był problem opóźnienia nawet dwa tygodnie.

Nie polecam
ola 2017-09-02 15:24
Również mam podpisaną umowę na budowę domu. Mój mail: ola.krycha@gmail.com
Pajooo 2017-09-13 20:36
Osoby, które maja problem z ta firma bardzo proszę o pilny kontakt pod adresem paulina_knap@interia.pl
nnnnn 2017-09-20 18:51
Witam
Kto z Państwa ma podpisaną umowe z Panem Skoczem na budowę domów w Kłaju?
Zostaw swoją opinię o Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz