Opinie o Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz w Niepołomice

Taktoja Nowy wpis

Witam ta firma istnieje? Dzwonię na tel. Podany na stronie i nie istnieje nr tel

Grzegorz

Rozumiem, że rozgoryczenie wielu osób jako klientów firmy znalazło tutaj swoje odzwierciedlenie, ale celem przyświecającym temu forum jest wymiana opinii i komentarzy na temat firm jako miejsc pracy. Przedmiotem zainteresowania użytkowników tego portalu są relacje między pracownikami i zatrudniającymi ich pracodawcami i wszystkie relacje wzajemne z tego wynikające. Dlatego zachęcam wszystkich, którzy zatrudnieni byli lub są w firmie Inter-Dom, aby tutaj pozostawiali swoją opinię o tej firmie.

@Grzegorz

Dziękuje za ta stronę jakby nie ona to całe oszustwo nie ujrzało by światła dziennego.

Właśnie

Paweł Nowy wpis
@Grzegorz

A jak ma się pracować w firmie, która nie istnieje? Przecież firma jest (usunięte przez administratora)..

Bartek

Maruderów ma chyba każda firma!!

@Bartek

Maruderów :) oszukał ludzi nie kupie pieniędzy!!! Wiec bartek zanim cos napiszesz pomysl...

@Bartek

Sprawa jest w prokuraturze. (usunięte przez administratora) mnóstwo osób. Są dowody. Ludziom zniszczył życie, to nie marudzenie.

Grzegorz
@Niepołomice

Staram się zrozumieć Twój punkt widzenia, jednak pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Komentarze w tym miejscu czyta wiele osób w tym potencjalnych kandydatów. Wstrzymaj się proszę z publikowaniem takich zarzutów do czasu oficjalnego rozstrzygnięcia sprawy.

@Grzegorz

Ta obrońca... ile jest juz osób z pozwu c. Z wyrokami ... nikt tu nie pisze bo ma takie widzi mi się. O jakich klientach mowa?(chyba poszkodowanych).wszyscy winni tylko nie S.

katarina Nowy wpis
@Grzegorz

jak można pisać "poczekać na rozstrzygnięcie sprawy" skoro wszyscy wiedzą ile osób zostało (usunięte przez administratora)i to na ogromne sumy pieniędzy a nieruchomości rzekomo zakupionych do dziś nie zobaczyli, to jest uczciwe tak? Nie musisz czekać na rozstrzygniecie sprawy , dziś już mogę wysłać namiary na mnóstwo osób , które zostały oszukane, zmarnowano im życie, plany , marzenia , wszystko....

Ferdek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma jest teraz zainteresowana pozyskaniem nowych pracowników?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Mirek

Wystarczy obejrzeć ostatni odcinek Interwencji na Polsacie i wszystko jest jasne ....

Mirek
@Mirek

Dokładnie wtorkowy z 10.09 :))))))))

Czy wiecie coś o nowych ofertach firmy?

@Adam

Podobno działa, ale pod inną nazwą.

Niepołomice

To małżeństwo to ludzie bezczelni. Oszukali nas. Zero pokory. Wszyscy są winni ich przewinień, tylko nie oni.

Bartosz

Skąd macie takie rewelacje?

Karma wraca
@Bartosz

Moze stąd ze nas oszukał razem z żonka... czekamy juz tylko na sąd moze tam jakaś sprawiedliwość. Pieniędzy nie odzyskamy ale ten pan juz nie bedzie oszukiwał.

Dariusz

Czy firma zmieniła nazwę?

chilihead
@Dariusz

Nie, zamknęli firmę, a Skocz ma sprawę w prokuraturze Podobno zarejestrował firmę na swoją córkę.

@chilihead

Oby nikogo juz nie oszukał :/

@chilihead

I nadal jest bezkarny ;-( a ludziom zniszczył życie. To jakiś koszmar , że prawo tak działa. Chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego.

@Dariusz

A czy zna pan nazwę tej firmy, adres , jakieś dane o niej? Jeśli tak to proszę napisać bardzo będę wdzięczna.

Stefan

Gdyby tak było to wierzyciele by poszli do sądu!!! Czasami przychodzą jakieś kłopoty

Masz bardzo kiepskie informacje

zenobiusz

Rafał to Ty? :D

@Stefan

Witam, czy Pan wie co teraz dzieje się z Panem Skoczem?? Gdzie go można spotkać? Nadal nie spłacił swoich długów i nadal jest bezkarny. Proszę o jakieś informację.

Hsjsk

Klienci którzy maja problem proszę o kontakt oknadrzwidomy@gmail.com

Smok
@Hsjsk

Jeżeli pozew zbiorowy przeciw Skoczowi Mój telefon(usunięte przez administratora)

Madziurek29
@Hsjsk

Witam.Zamòwiliśmy w tej firmie drzwi wewnętrznei termin juz dawno minął i ciągle jesteśmy zbywani.Też mamy problem i jak widzę nie jedyni.

Witam wszystkich, Firma Inter-Dom z Niepołomic robi dobre wrażenie tylko na początku. Oferują dobre ceny i tym kuszą klienta. Potem czar pryska bardzo szybko. Kłamią, nie odbierają telefonów umawiają się i nie przyjeżdżają - ogólnie same problemy. Nie pracowałem z tak nierzetelnymi ludźmi już dawno... chyba nawet nigdy! Szczerze odradzam każdemu współpracę z nimi!!!

Ja1

Osoby którzy mają problemy z ta firma proszę o bardzo pilny kontakt na adres kliencioknadrzwidomy@interia.pl

alojzy

Przepraszam ale pomyliłem firmy (podobieństwo nazw). Ocena dotyczy oczywiście innej firmy z północno wschodniej części Polski. Poprzedni komentarz błędnie zamieszczony ale widzę że i na południu firmy nabijają ludzi w butelkę.

Hhh

Nie tylko on oszukuje bo Panie z biur nieruchomości bardzo dobrze wiedza co sie dzieje, i mimo to dalej oferują sprzedaż jego domów i namawiają do kupna nieświadomych ludzi.

alojzy

Z tego co wiem razem z żoną oszukali min. kilkanaście osób, w tym firmy budowlane , znam osoby fizyczne którym wisi po kilkadziesiąt tysięcy złotych , sprawa nadaje się do prokuratora i gazet ku przestrodze innych.

nnnnn

Witam Kto z Państwa ma podpisaną umowe z Panem Skoczem na budowę domów w Kłaju?

zdegustowany
@nnnnn

Przecież on nawet nie jest właścicielem działek ani na Słonecznej, ani tym bardziej w Kłaju. Złodziej i kombinator - tyle w temacie.

nati2690
@nnnnn

Proszę o kontakt: natalia.k2@op.pl - ja tak samo nie mogę odzyskać pieniędzy z zaliczki za dom w Kłaju

Pajooo

Osoby, które maja problem z ta firma bardzo proszę o pilny kontakt pod adresem paulina_knap@interia.pl

Klientka

Domu u nich też nie polecam budować :-( Są niesłowni...

Niezadowoleni
@Klientka

Być może dom w Niepołomicach?

Inwestor

Nie wiem jak zarobki i atmosfera ale klienta do momentu podpisania umowy i wpłaty traktują dobrze a nawet idealnie . Zaczynają się schody jak kończy się umowa na wykonanie usługi . Zbywają unikają odpowiedzi mimo że są świadomi iż nie postępują zgodnie z prawem mają to gdzieś . Dlatego myślę że podobnie morze być z pracownikiem , bo nie mając poszanowania dla klienta jeszcze gorzej może być z pracownikiem . Odradzam ich wszystkim , lepiej omijać ich szerokim łukiem !!!

Czarna29
@Inwestor

Potwierdzam na okna czekam 4 miesiac i ciagle zbywania... cos okropnego!

@Inwestor

Niestety ale za późno przeczytałem posty na tym forum, dokonałem u nich zakupu i mam te same problem z terminowym wywiązaniem się z umowy, jak opisane przez Ciebie. Potwierdzam, właściciel firmy nie postępuje zgodnie z prawem. Czas to zmienić i może warto wstawić pozew zbiorowy? Być może nauczy się szacunku do klienta i postępowania zgodnie z kanonami prawa.

nas też robią w konia, może jakiś pozew zbiorowy ?

Niezadowoleni
@Kasia

Chodzi o budowę domu?

Aaaaa
@Kasia

Witam, kto z państwa ma umówe z ta firma na budowę domu?

njbjkbvjv
@Aaaaa

Witam. Ja mam podpisaną umowę na budowę domu. Proszę o kontakt na nina6@vp.pl

chilihead83

Proszę o kontakt: software.service.ms@gmail.com - ja tak samo nie mogę odzyskać pieniędzy z zaliczki za dom w Niepołomicach.

ola
@Aaaaa

Również mam podpisaną umowę na budowę domu. Mój mail: ola.krycha@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz - Niepołomice

• Jak się pracuje w Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz?

1.5/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Targowa 7
    32-005 Niepołomice