Niepołomice

Opinie o Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz

admin 2015-08-09 18:22:31
Jak wyglądają zarobki w firmie Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz oraz terminowość wypłat? Jak oceniacie prace w firmie? Podzielcie się z nami opinią!
Inwestor 2016-11-03 16:03:08
Nie wiem jak zarobki i atmosfera ale klienta do momentu podpisania umowy i wpłaty traktują dobrze a nawet idealnie . Zaczynają się schody jak kończy się umowa na wykonanie usługi . Zbywają unikają odpowiedzi mimo że są świadomi iż nie postępują zgodnie z prawem mają to gdzieś . Dlatego myślę że podobnie morze być z pracownikiem , bo nie mając poszanowania dla klienta jeszcze gorzej może być z pracownikiem . Odradzam ich wszystkim , lepiej omijać ich szerokim łukiem !!!
Zostaw swoją opinię o Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz