Opinie o UNIgastro w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UNIgastro. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie UNIgastro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIgastro w Wrocław

Diana Nowy wpis

Pisze po kilku latach użytkowania sprzętu z unigastro. Mam bardzo mieszane uczucia po współpracy z Unigastro. Zakupiliśmy u nich sprzęt, niektóre rzeczy przyjechały w innych wymiarach jak na projekcie, do tego droższe bo większe niż potrzebowaliśmy i było zamówione. Dużo rzeczy do poprawki, jednak przystaliśmy już na to co przyjechało bo goniły nas terminy. Podłączenie jednego ze sprzętów okazało się zrobione źle i niebezpieczne. Musieliśmy wołać ponownie ich serwis by poprawił źle zrobione podłączenie, ale poinformowano nas firma nie wie kto z ich pracowników to robił, że upłynęła już gwarancja więc musimy zapłacić za naprawę. U nich tego typu naprawy są dość drogie. Sprzęt typu kawiarka, piece, lodówki itp działa bardzo dobrze, ale to chyba zasługa firmy, która go wyprodukowała, nie unigastro. Tak więc bardzo mieszane uczucia po współpracy.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kierowca b w firmie UNIgastro?

Ola Nowy wpis

Jedna z lepszych firm z jaką miałam do tej pory styczność. Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko załatwione szybko i sprawnie.

Z Nowy wpis

Z przykrością muszę stwierdzić, że niestety moje doświadczenie z firmą UNIgastro nie należy do najprzyjemniejszych. (usunięte przez administratora) Z takim podejściem do klienta/ludzi to nie wróżę im zawrotnej kariery. Szczerze nie polecam.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie UNIgastro na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.

Czy UNIgastro oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Paulina

okres próbny zazwyczaj jest na umowę zlecenie i trwa do 3 miesięcy, po okresie próbnym umowa o pracę.

Katarzyna
@Paulina

Czyli standardowo. Bardzo Ci dziękuję za tę informację, bo sama właśnie miałam dopytywać o umowy w UNIgastro. Interesowałaby mnie jeszcze kwestia grafiku. Czy osoby, które studiują, mają możliwość dopasowania swojego grafiku do własnych potrzeb, czy pracodawca niekoniecznie pozwala na taką dowolność?

Paulina
@Katarzyna

Praca dwuzmianową od 8-16 lub od 9-17

Mareczek

Co wymagają tutaj, żeby się dostać na magazyn? Czy potrzebują operatorów wózków widłowych?

Magazynier

@byly_pracownik Wiesiu to Ty ? Przecież pracowałeś w komisie :)

Łukasz

@byly_pracownik możesz coś więcej napisać o pensji?

krystian

Jak wygląda praca magazyniera w firmie Uni-Gastro ?

Bosman

Mam wrażenie jakby wszystkie powyższe opinie z wyjątkiem opinii napisanej przez użytkownika MARTA były fałszywe, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem i odrazu wnioski same się nasuwają, że po 1 negatywnej opinii nagle wylew pozytywów na temat profesjonalizmu firmy, co nie jest przedmiotem opinii tutaj wystawianych bo opinie powinny dotyczyć pracy w tej firmie a nie niby profesjonalizmu jak to nazwali przedmówcy.. Szkoda czasu czytać takie bzdury bo prawda jest zupełnie inna.

AM

Jaki Pan taki cały kram

Klientka

Jestem klientką firmy Unigastro. Trochę bałam się nawiązać z Nimi współpracę, gdyż opinie, które krążą o Nich po mieście są nie za ciekawe. Nie wnikam w porywczy styl bycia właścicieli i to jaka atmosfera panuje w tej firmie, bo tak naprawdę nie powinno mnie to obchodzić. Nie można im zarzucić profesjonalnego podejścia do klienta. Osoby handlujące mają dużą wiedzę i znają się na tym co robią- miło było nawiązać współpracę z kimś takim. Można spokojnie napisać, że czytają w myślach klienta. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że potrafili świetnie zaprojektować mój lokal. Tutaj, jestem pełna podziwu. Szczerze polecam zlecenie projektów lokali gastronomicznych w tej firmie, gdyż są one rzetelnie wykonane. Przy wyborze firmy polecam kierować się profesjonalizmem pracujących tam ludzi, a nie opinią o właścicielach. Pozdrawiam A.

Niestety ale z przykrością muszę stwierdzić, że firma Unigastro jest firmą nieuczciwą. Dostarczyli wyposażenie kuchni niezgodne z umową, nasza firma została oszukana a meble są fatalnej jakości. Unigastro daje duże rabaty, co jest kuszące w porównaniu z innymi firmami, problem w tym, że meble które się zamówiliśmy nigdy nie dotarły do nas, a w zamian zostały zamontowane meble gorszej jakości, innej firmy ( co zresztą Państwo Puć przyznali w sądzie ) Dodam, że w sprawie sądowej zapadł wyrok potwierdzający oszustwo. Z przykrością nie polecam firmy Unigastro.

Zostaw merytoryczną opinię o UNIgastro - Wrocław

UNIgastro
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.

UNIgastro