Uni-Gastro

Wrocław

Opinie o Uni-Gastro

Marta 2015-03-12 10:57:58
Niestety ale z przykrością muszę stwierdzić, że firma Unigastro jest firmą nieuczciwą. Dostarczyli wyposażenie kuchni niezgodne z umową, nasza firma została oszukana a meble są fatalnej jakości. Unigastro daje duże rabaty, co jest kuszące w porównaniu z innymi firmami, problem w tym, że meble które się zamówiliśmy nigdy nie dotarły do nas, a w zamian zostały zamontowane meble gorszej jakości, innej firmy ( co zresztą Państwo Puć przyznali w sądzie ) Dodam, że w sprawie sądowej zapadł wyrok potwierdzający oszustwo. Z przykrością nie polecam firmy Unigastro.
Klientka 2015-11-12 12:00:02
Jestem klientką firmy Unigastro.
Trochę bałam się nawiązać z Nimi współpracę, gdyż opinie, które krążą o Nich po mieście są nie za ciekawe.
Nie wnikam w porywczy styl bycia właścicieli i to jaka atmosfera panuje w tej firmie, bo tak naprawdę nie powinno mnie to obchodzić.
Nie można im zarzucić profesjonalnego podejścia do klienta.
Osoby handlujące mają dużą wiedzę i znają się na tym co robią- miło było nawiązać współpracę z kimś takim. Można spokojnie napisać, że czytają w myślach klienta.
Nie sposób nie wspomnieć o tym, że potrafili świetnie zaprojektować mój lokal.
Tutaj, jestem pełna podziwu.
Szczerze polecam zlecenie projektów lokali gastronomicznych w tej firmie, gdyż są one rzetelnie wykonane.
Przy wyborze firmy polecam kierować się profesjonalizmem pracujących tam ludzi, a nie opinią o właścicielach.
Pozdrawiam
A.
AM 2016-01-23 16:07:25
Jaki Pan taki cały kram
Bosman 2016-04-29 10:13:06
Mam wrażenie jakby wszystkie powyższe opinie z wyjątkiem opinii napisanej przez użytkownika MARTA były fałszywe, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem i odrazu wnioski same się nasuwają, że po 1 negatywnej opinii nagle wylew pozytywów na temat profesjonalizmu firmy, co nie jest przedmiotem opinii tutaj wystawianych bo opinie powinny dotyczyć pracy w tej firmie a nie niby profesjonalizmu jak to nazwali przedmówcy.. Szkoda czasu czytać takie bzdury bo prawda jest zupełnie inna.
krystian 2016-06-07 19:35:17
Jak wygląda praca magazyniera w firmie Uni-Gastro ?
Zostaw swoją opinię o Uni-Gastro - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Gastro