Opinie o Unia Interactive w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Unia Interactive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Unia Interactive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unia Interactive w Warszawa

Merows Nowy wpis

Bardzo dobra atmosfera w pracy i pomiędzy współpracownikami. Uważam, że duża w tym zasługa Szefa, który naprawdę dba o to, by nie nakładać na pracowników sztucznej presji. Widziałam jakieś negatywne opinie o problemach z wypłacalnością - osobiście nigdy takowych nie miałam i wynagrodzenie zawsze przychodziło w terminie. Pod tym względem Szef jest bardzo w porządku i gdy miałam jednorazowo awaryjną sytuację, to postarano się by wynagrodzenie zostało mi wysłane przed standardowym 'dziesiątym'. Doświadczenia z tą firmą oceniam jako bardzo pozytywne.

Jolanta Nowy wpis

Na forum pojawiła się krótka sprzeczka odnośnie warunków pracy w firmie. Ktoś zarzucił im, że nie szanują pracowników i nie wypłacają pieniędzy w terminie, a jak już to w ratach. Znalazło się od razu grono obrońców firmy, które wszystkiemu zaprzeczyło. Ktoś inny jednak utrzymywał, że problemy z wypłacalnością były. I zastanawiam się nawet jeśli się opóźniali przez pewien czas to co z tego? Czy od tamtego momentu do teraz ponownie się to zdarzyło, czy temat można uznać za zamknięty? Ktoś coś wie na temat tych wypłat?

Wiktor Nowy wpis

Czy dobrze myślę, że taki spokój na forum dla pracowników może być wynikiem ogólnego zadowolenia z pracy?

pax Nowy wpis

nik - każdy decyduję o tym gdzie powinien się pojawić, co robić, pracować i czy jest to dla niego ambitne czy też nie. Rozwój pracownika jak i człowieka wynika również z pobudek samego osobnika, firma w której pracujesz może Cię tylko wspierać. Wszystko zależy od Ciebie. Ciekawe projekty to również kwestia punktu widzenia. Z wypłacalnością nigdy nie było problemu - ale to w moim przypadku, więc nie mam odniesienia. Doceniam Twoje zaangażowanie w kwestii negowania byłych pracodawców, jeśli zawsze tak robisz to pozdrawiam Twojego obecnego szefa :)

nik

Sądze, że pozytywne opinie zostały napisane przez samych przełożonych, albo ktoś na ich proźbe je napisał. Powiem tak, jeśli nie masz ambicji to proszę bardzo pracuj w takiej firmie. Jeśli stać Cię na więcej to nie warto. Firma nie stawia na rozwój pracownika, nie inwetuje w niego - mam nadzieje, że taki argument jest merytoryczny. Co jeszcze? Brak ciekawych projektów i zadań - to chyba nie zależy już od pracownika. Kwestie z wypłacolnością, niestety się zdażały.

elson

Ja tam jestem zadowolony :) Dostajesz to na co zasługujesz, jak prawie wszędzie. Wiadomo, że nie jest to typowa korporacja więc jesteś zauważany przez pracodawców i mają szansę kontrolować każdy Twój ruch, ale jesli jestes w porzadku nie masz sie czego obawiać. Pzdr

Mir

Pracowałem tam jeszcze tydzień temu i nie mam złego zdania :) Szukają teraz kogoś na moje miejsce (Account Ecexutive) i z tego co wiem rekrutacja przebiega aktywnie bo nawet udostępniłem ogłoszenie i był odzew:) Nie wszystkim się musiało podobać, ale zarzuty typu brak płatności i zatrudnianie rodziny są śmieszne...

Paulxx

Wpadłam na pomysł, żeby poszukać informacji o tym co w starej dobrej Unii się dzieje, wchodzę tu i nie mogę uwierzyć. Mi pracowało się tam bardzo dobrze - zarobki takie, na jakie każdy zasługuje, nigdy nie było problemu z pieniędzmi. A do tego fajna atmosfera i dobra energia - wspominam zawsze z uśmiechem na twarzy :)

xxx

idę na rozmowę, serio tak źle jest?

marko

Niestety niewiele można dobrego powiedzieć o tej firmie. Zatrudnia ona bardzo nisko opłacanych pracowników, często ludzi bez doświadczenia i kompetencji. Przez to projekty prowadzone są źle i chaotycznie, często na niekorzyść Klienta. Ponadto firma źle traktuje pracowników - oszukuje, nie wypłaca pieniędzy na czas, a jak już płaci to w ratach. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy otrzyma się wypłatę. Szefowie zatrudniają członków swojej rodziny i to jedyni pracownicy, którzy są doceniani. Jeśli ktoś chce się rozwijać i ma minimum szacunku do siebie to nie jest firma dla niego.

uniainteractive
@marko

Reprezentuję firmę Unia Interactive i z przykrością czytam treść tego postu. Abstrahując od negatywnego nastawienia, sporo podanych informacji jest błędnych lub wręcz nieprawdziwych a to stawia pytanie o intencje piszącego. Odpowiadając na przedstawione tezy, pragnę wyjaśnić że w firmie zatrudniony był raz członek rodziny zarządu który po kilku latach przeniósł się na stronę klienta. Bez faworyzmu, normalny układ, po kilku latach zdobywania doświadczenia poszedł młody człowiek w świat. I to zamyka temat członków rodziny. Zarzuty dotyczące nie płacenia na czas czy oszukiwania to już grubszy temat bo łatwo coś takiego napisać i trudno jest się obronić. Mogę tylko podkreślić że firma realizuje swoje zobowiązania w stosunku do pracowników terminowo. W przypadku pilnej potrzeby zgłaszanej przez pracownika, zdarza się iż wynagrodzenie w części zostaje wypłacone przed terminem, żeby odpowiedzieć na potrzebę pracownika. Co do pozostałych uwag to nie ma sensu odpowiadać, uwagi są nie merytoryczne, ogólnikowe i skierowane wyłącznie na szybkie zbudowanie negatywnej opinii. Jeżeli osoba pisząca te opinie chciałaby bezpośrednio przekazać je do firmy, polecam kontakt mailowy: biuro@uniainteractive.pl

Hahaha dobre! Kto jest autorem? Spoko w tej firmie są jedynie ludzie, którzy przez pracodawców niestety nie są doceniani. Płaca na czas- nie w tej firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o Unia Interactive - Warszawa

• Jak się pracuje w Unia Interactive?

Zobacz opinie na temat firmy Unia Interactive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unia Interactive?

Kandydaci do pracy w Unia Interactive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unia Interactive