Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Moja konstruktywna opinia o biofarmie? Aktualnie główna atmosferą tej firmy jest szerzący się nacisk, presja, strach i gniew. Nowa kierowniczka prodkucji nie zna czegoś takiego jak savoir-vivre. Umie tylko wydawać polecenia, krzywo patrzeć (usunięte przez administratora) Nie otrzymasz z Jej ust „dzień dobry”, a co dopiero pochwały. Tutaj lubią być ślepi na (usunięte przez administratora). Wiadomo to nie od dziś. Moja propozycja: przestać być ślepym. Pozdrawiam - moc jest z wami.

Zmiana na lepsze

Kilka rzetelnych słów na temat sytuacji na produkcji.Miała być zmiana na lepsze w rzeczywistości zmiana na gorsze, (usunięte przez administratora) po oficjalnym objęciu władzy pokazuje swoje drugie oblicze. Głupie dogadywanie pracownikom(usunięte przez administratora) Po co to wszystkie hasła firmy, wszyscy razem itd??? Po co te środy owocowe?czwartkowe soczki?? Jakieś inne akcje które wymyśli dział HR??? Jak podczas swojej przerwy musisz zjeść śniadanie, owoc, wypić kawę, załatwić potrzebę i 3 x się przebrać.nawet w między czasie nie możesz wyskoczyć na 5-10 minut zjeść owoc czy wypić sok.czy takie akcje mają wtedy sens? (usunięte przez administratora) Sprawdza pracownika o której wychodzi z pracy i o której przychodzi, spr. Czytniki kart na wyjściu i wejściu z pracy. Co to ma wspólnego z błędem pracownika? Czy tak to powinno wyglądać??? Bo ja tego nie rozumiem .Pracownik rzetelnie pracuje przez 9 miesięcy kończy mi się umowa, pracodawca chce dać mu nowa umowę ale bez podwyżki. To są naprawdę jaja. Ma pracować za to samo wynagrodzenie chodź potrafi o wiele więcej?? Ale co to obchodzi (usunięte przez administratora)przecież podwyżki były wcześniej itd. Skończyło się tak że szukają już innego na jegomiejsce bo chciał 200 pln bruuto więcej. Takiej firmy na to nie stać?? A ciągle mowa że brakuje rąk do pracy że trzeba szanować każdego pracownika,puste slogany. Mam nadzieję że coś się zmieni i pracownicy będą mieć lepiej. Wystarczy szacunek do drugiej osoby i niekiedy go wysłuchać.

Vita......
@Zmiana na lepsze

Marzenia ściętej głowy. Nic się nie zmieniło.

Witam, zauważyłem że często pojawia się rekrutacjag do działu zakupów. Skąd taka rotacja ? Czy ludzie nie wytrzymują presji czy to kwestia pracowników, kierownictwa ?

@Muniek

Papier wszytko przyjmie. Jeśli ogłoszenie wydaje się fajne to masz rację ,wydaje się. Jeśli śmiesz mieć własne zdanie to daleko nie zajdziesz.jesli chcesz przetrwać musisz się dostosować i przytakiwać. jesli to Tobie odpowiada to śmiało.wysyłaj. Jeśli liczysz na wsparcie kierownika czy dyrektora to bardzo się zawiedziesz.gora cisnie ich a oni cisną w dół byle się ochronić

Ordobas

Ja ostatnimi czasy kojarzę ich głównie z tego, że w mojej miejscowości wspierają dziecięce i młodzieżowe kluby sportowe.

Honorka
@Xyz

A jest rzeczywiście taka rotacja? Nowi pracownicy często odchodzą lub są zwalniani po okresie próbnym? I bardziej sami rezygnują czy są właśnie zwalniani?

Justyna

W tej firmie jest dziewczyna z Radomia która kabluje do szefowej. Uważajcie na nią. Swoją drogą to jest mega wyzwolona. Jak i szefowa. Ciekawe czy dyrekcja wie jakie wałki robią przesuwając towar innym kolegom z innych terenów. Póki co szefowa ją kryje ale pewnie wkrótce wszystko wyjdzie na światło dzienne. Ciekawa jestem tylko czy Radom z pierwszych miejsc poleci na łeb na szyję czy dalej będzie pracować ustami i robić wynik na bokach

MW Nowy wpis
@Justyna

Publiczne obrażanie kogoś jest karalne. Publikowanie treści nieprawdziwych też. Dobrze że można dojść adresata po ip komputera.

Doktor Nowy wpis
@MW

Podpisałam się w treści maila. Pisałam swój nr tel i firma skontaktowała się ze mną w ciągu godziny. Bardzo miłe to było ze strony product managerów którzy skierowali sprawę wyżej.

Magda

Uprzejmie donoszę żeby sprawdzić GPSa dziewczyny z Radomia. Ona częściej jest w kielcach niż u siebie na terenie. Nie wspomnę już o lewych FV które szefowa je przepuszcza.

Miś Gogo Nowy wpis
@Magda

Ewidentnie widać że te komentarze pisze jedna i ta sama osoba. Trzy komy dodane kilka minut po sobie. Ktoś chce zaszkodzić albo PM z Radomia albo RKS z Radomia. Albo kogoś pije w poślad zazdrość. Wam się wydaje że jesteście w sieci bezkarni - nie te czasy.

Doktor Nowy wpis
@Miś Gogo

Ewidentnie ? Firma dostała juz dzisiaj informacje o jednej i drugiej Pani. A co zrobią z tym to jest mi obojętne. Napisałam że swojego maila. Podpisałam się i ani jednej ani drugiej nie chce widzieć w mojej przychodni. To chyba oczywiste

Aga

Ktos wreszcie zajmie się kierowniczką na Mazowszu? Chyba za bardzo urosła a działa na źle imię dobrej firmym . Od dziś do skutku będę pisał maile do zarządu niech się tą kobietą ktoś zajmie bo firma tylko traci na tym. Ciekawe czy zarząd wie co RKS wyprawia w terenie. Zero kompetencji i wiedzy merytorycznej. Obciach jak beret. Negatyw za tą kobietę. Jeszcze dziś bez nazwiska

Ziomek
@Aga

Lizaki, paczki będę rozdawał aby mój mąż był zadowolony a zapomniałem o tik takach hahaha

Doktor
@Aga

A wiesz ze ja też napisałam do firmy żeby zajęli się tą Kierowniczką. Zaprosiłaś do siebie nawet dyrekcję do gabinetu. Ta Pani delikatnie pisząc. Nie ładnie pachnie alkoholem. Przedstawicielka z Tadomia też. Myślę że to się zmieni bo za tydzień biuro ma.nas odwiedzić w poradni

nono

kierownik czy samozwańczy "kierownik"? bo słyszałem, że jest tam kierowniczka i ma swoją zastępczynie, ale być może to nieaktualne informacje. ile obecnie pracuje tam teraz osób i jaki jest podział?

Trololo
@nono

Tam kierowników więcej niż całego zespołu- nie ma sensu wnikać.

Yep
@Trololo

Ale to oznacza, że jest kolejna wymiana całego zespołu czy jak obecnie wygląda sytuacja?

Ojjj
@nono

Tak tak, Pan Dyrektor, Pani kierownik, która nie ma pojęcia o kierowaniu zespołem i oczywiście zastępczyni kierowniczki (która ma chrapkę na więcej) jest już na wykończeniu, ale nie da po sobie poznać bo zawsze jest super nawet jak jest bardzo źle. Kto jak Nie ona wszystkich zastąpi, pomijając fakt o babolach które się porobiły…. Ups no i jak Oan dyrektor sobie bez niej by poradził ? Obecnie zespół liczy 5 osób Direct i poszukują dwóch specjalistów ale brak chętnych.

Lubislaw
@Ojjj

Widzę dość dużą wiedzę posiadasz.. skoro jest tak źle to dlaczego nadal tam pracujesz ? Zawsze zastanawiam się jak pracująca osoba może wynosić takie tematy z kręgu firmy. Jeżeli nie jesteś zadowolony to odejdź. Rynek pracy jest chłonny więc nie ma strachu.

Ojj
@Lubislaw

Na szczęście nie ma mnie w tym dziale. Patrzę jak statek tonie…

@Kandydat

Głównym problemem firmy jest góra. Januszerka pełną gębą .dzial zakupów to osobna historia. Książkę możnaby napisać. Bestseller murowany

Muniek
@Lecę bo chcę

a w skrócie co tam jest grane? czytając ofertę wydawała się bardzo ciekawa, aby złożyć CV ludzie sami odchodzą czy są zwalniani?

Muniek
@Ojjj

"babole" przez nieumiejętne zarządzanie ludźmi czy brak odpowiedniej wiedzy pracowników? Dyrektor wspiera cały zespół czy tylko wspomnianą zastępczynie kierowniczki, która jak sądzę musi być ulubienicą.

@Muniek

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Dietetyk
Ruda Śląska
SMART-HR

Mateusz
@Zmiana na lepsze

Możesz opisać jakie zarobki są na biofarmie czy rekompensują tą toksyczną atmosfere w firmie? I czy na innych działach również są tacy kierownicy. Ile może zarobić operator produkcji,naważania,maszyn chociaż wiidełki.

@Mateusz

Pracownik produkcji około 5000 brutto, operator 5500 brutto, do tego co miesiąc premia od 200 - 500 netto.nadgodziny też się znajdą i weekendy dla chętnych.

Mateusz
@Zmiana na lepsze

Dzięki za odpowiedż rozumiemże te 5500 brutto to podstawa za prace od poniedziałku do piątku a nie jakaś 4 brygadówka?

Majka
@Zmiana na lepsze

Policzycie jakieś rekordowe stawki? Operatora mam na myśli. 5,5 tys normalna praca, a ile z takiego weekendu się ściąga i czy w każdym dniu są możliwe nadgodziny? Cały czas jest co robić?

Vita......
@Zmiana na lepsze

Marzenia ściętej głowy. Nic się nie zmieniło.

PDM

Człowiek kilka lat się stara, dobrze pracuje, słyszy same dobre opinie o sobie na swoim dziale i innych, i co? I jak chce odejść to go nikt nawet nie próbuje zatrzymać, nikt nie zapyta co by mnie zna zrobić, żeby został. Ani HR, ani kierownik. Każdy podchodzi z myślą "nie ten, to następny". W ciągu ostatnich dwóch lat zrobiło się z tej firmy bezduszne korpo. Jesteś tylko cyferka w Excelu, statystyką, a nie żywym człowiekiem. Do tego nierówne traktowanie, niektórzy mają dodatkowe możliwości sobie dorobić, inni nie. Jedni dostają lepsze podwyżki, inni mniejsze, bez żadnego wyraźnego klucza. Wychodzi na to, że w magazynie to trzeba chodzić na ploteczki z kierownikiem, a nie dobrze pracować. Na szczęście jeszcze tylko półtora miesiąca i nara siema.

Miś koala z Radomia
@PDM

Ktoś zajmie się z Biofarm kierowniczką na tym terenie? Wawa zachod? Kobieta bez kompetencji. Objecuje i nie zatrudnia pracowników bo nie chleją alko. Firma miała dobrą opinię wśród farmaceutów i Pezedstawicieli. Dziś tą kobietą psuje całe dóbr imię Biofarmu tak samo psawa strona Warszawy. Kierownik były z gedeona. Kto ich w ogóle zatrudnił? Nazwiskami mam pisać? Bo moje maile w ten weekend polecam do zarządu firmy. Koniec dziadostwa

Szczur z nawazalni

Brak umiejętności kierowania zespołem ludzi. Oto główna cecha kadry kierowniczej w firmie Biofarm. Zastraszyć, poniżyć,a na końcu obwinić za swoje błędy i zwolnić pracownika. Przyklejeni do stołków zakłamani ludzie którzy widzą tylko czubek własnego nosa. ,,Napędza nas presja,, Uważam ,że firma niedługo padnie bo kłamstwa wymykają się z pod kontroli. (usunięte przez administratora)

Maverick
@Szczur z nawazalni

Cytując Ciebie „ Brak umiejętności kierowania zespołem ludzi. Oto główna cecha kadry kierowniczej w firmie Biofarm” - chciałbym zauważyć, że bardzo uogólniasz co może być krzywdzące! Znasz osobiście wszystkich z kadry kierowniczej czy opierasz się na miejskich mitach? Jak w każdej organizacji, zdarzają się mocniejsi i słabsi pracownicy i menadżerowie ale znam osobiście wiele wartościowych osób w Biofarmie. Szkoda tylko, że w tym internetowym grajdole jest miejsce tylko dla takiego hejtu.

Okboomer
@Maverick

Maverick.Problem polega na tym, że tu trafiają się tylko źli lub fatalni menadżerowie.Zarządzanie leży i kwiczy na każdym szczeblu.polowanie na winnych jest wpisane w DNA Biofarmu.Twój komentarz wygląda jakby był napisany przez hr albo jesteś jednym z tej kadry.

Kate

Koniecznie trzeba znać język angielski w przypadku rekrutacji na specjalistę ds. kontrolingu produkcyjnego? I tak samo, czy konieczna jest znajomość VBA?

Lotus
@Kate

Angielski wymagany na dobrym poziomie kojarząc realia tego stanowiska. VBA to nie jestem pewien, ale na pewno jak znasz, to Ci to nie przeszkodzi w rekrutacji. Jak mogę jeszcze pomóc, daj znać - jeśli będę wiedział, to pomogę.

Jaro
@Lotus

A wiesz może czy praca jest od zaraz?

Lotus
@Jaro

Jeżeli jest aktywne ogłoszenie, to na pewno możesz wskoczyć od razu.

Kierowca

Widać ewidentnie braki w umiejętnościach od załadunku po rozmowę z magazynierem w jego umiejętnościach. Chyba za kare tam siedzi, prywatne żale w domu się zostawia. Nie pierwszy raz

Etna

Tutaj to najlepiej mają się przedstawiciele. Jeżdżą Toyota Corolla w kombi hybryda bez limitów, jeden ph się chwalił, że samej podstawy ma 8500 na rękę. Nie ma co narzekać.

W opisie oferty dla Pracownika Produkcji Konfekcji podkreślają przestrzeganie procedur i tym podobnych, zastanawiam się czy jest to standard jak w każdym zakładzie i nie ma się czym przejmować czy może ostrzej do tego podchodzą?

milek

Kiedyś taki wpis się już chyba pojawił, jak próbowałem szukać, ale chce wiedzieć, że tak dalej jest: pierwsza umowa (o pracę) u nich jest od razu na 9 miesięcy?

Nono
@milek

9 miesięcy , Później 2x12 miesięcy

Gunnar
@milek

Jest tak jak napisałeś, pierwsza umowa jaką dostajesz, jak zatrudniasz się w Biofarm jest na czas określony na 9 miesięcy. Sprawdziłem jeszcze dla pewności czy coś się nie zmieniło, bo trochę czasu minęło, ale nawet jakbyś pogrzebał na ich stronie internetowej to masz taką informację.

Nieznajomi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czemu każda kandydatura przez ogloszenie o prace jest odrzucana?

Olas90

Ja mam pytanie w sprawie rekrutacji na analityka sprzedaży / rynku. Jeżeli chodzi o przedstawianie finalnych danych, wiecie może czy posługiwać się trzeba np. PowerPointem albo innym programem do prezentacji? Czy tylko pracujesz czysto w Excelu?

Poznaniak
@Olas90

Wg. mojej wiedzy musisz również dane prezentować, więc potrafić pracować z takim PowerPointem na 100% trzeba. Ale pewnie nie chodzi tu o super poziom.

Też widziałem właśnie wzmiankę o tej umowie a 9 miesięcy w ofercie dla operatora, tak samo to ze robi się u nich na 3 zmiany. czy rusza się od 6:00? I czy są w ogóle jakieś nadgodziny?

Smutna

(usunięte przez administratora) słyszałam że co miesiąc odchodzi po kilkanaście osób. Góra nie potrafi albo nie chce zatrzymywać wartościowych pracowników.

Kandydatka
@Smutna

Dzień dobry, czy ktoś mógłby napisać o przyczynach tego? Co się dzieje aktualnie w firmie że tak to wygląda? Dostałam ofertę na jedno stanowisko ale musiałabym się przeprowadzić do poznania i naprawdę nie chce zostać na lodzie za kilka miesięcy. Dajcie znać czy warto...

@Kandydatka

Ciekawa jestem na która ofertę planujesz aplikować, że decydujesz się aż na przeprowadzkę, jakie warunki mogą być na niej proponowane? I tak poza tym czy Pracodawca wspiera w tej całej relokacji? Nie udało mi się odszukać informacji w tym zakresie

@Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Witam Od dłuższego czasu jest poszukiwana osoba na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Ruchu czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest to praca i na jakie wynagrodzenia można liczyć. Z opisu za wiele nie wynika. Jestem również ciekaw jak z przełożonym. Ilu osobowy jest zespół. A także jak wygląda rekrutacja.

Kandydatka

Pojawiło się ogłoszenie do działu zakupów, czy warto? Trzeba mieć już doświadczenie w farmacji? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Myślę nad aplikacją ale nie jestem z branży :)

zakupy

O nie... Dziękuję za Twoją wypowiedź... A ja z branży, siedzę w zakupach farmacji od wielu lat i strasznie się napaliłam na te pracę... :( ale nie jestem klikaczem, bardzo czynnie biorę udział w wielu projektach, chyba się nie dogadamy...

Prawda
@zakupy

Dział zakupów w pewnym momencie był kompletny… zostali nieliczni. Teraz niestety albo ludzie zaczną się zwalniać bo są niedocenieni a ich pomysły są lekceważone lub mają nieprzedłużone umowy choć chcieli by tam wrócić. Niestety, nie zależy (usunięte przez administratora) na specjalistach. Nie ten człowiek będzie następny. Z takim podejściem powtórzy się sytuacja sprzed kilku lat.

Sk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

czy w tej firmie zatrudniają Ukraińców? Chciałbym pracować w tej firmie

Mateo

W rekrutacji na technologa doświadczenie w firmie farmaceutycznej w poprzednich latach jest warunkiem koniecznym?

centur
@Mateo

Tak, w ogłoszeniu napisali o minimum dwóch latach, więc wygląda na to, że musisz być z branży, inaczej może być ciężko.

YYYYY
@centur

Inaczej może być ciężko? nie piszesz jednoznacznie o tym, że ktoś potencjalnie zostanie odrzucony? Jak przy tym wyszli ze stażami? Czy są teraz jakieś prowadzone? nie mam doświadczenia a chce spróbować

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 275.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 57 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1234 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań
  • NIP: 7780021575 KRS: 0000120050

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042