Design U Katarzyna Rychlewska

Opinie o Design U Katarzyna Rychlewska

Frania 2012-08-31 12:55:28
Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Bez znaczenia na jakie stanowisko... Firma jest mała, w zależności od chwili ok. 4 pracowników. Zacznę od właścicielki, która jest strasznie zgorzkniałą osobą i traktuje wszystkich jak podgatunek człowieka, wyżywa się na nich, niemiło się odzywa. Jest to osoba, która uważa się za Alfę i Omegę w każdej kategorii, a życiowo jest strasznie nieogarnięta. Praktycznie nigdy się nie uśmiecha, chociaż przy tym wszystkim to jest najmniejszy problem. Bez względu na to czym się zajmujesz w tej firmie będziesz musiała (bo nie przyjmują facetów, bo oni rzadziej dają się zdominować), sprzątaniem i wszystkim co tam będzie do zrobienia. Bez skrępowania krytykuje Cię za to jak wyglądasz, patrzy na Ciebie z góry itd.
Brand Manager (BM) to rozchwiana emocjonalnie dziewczyna, która wiecznie wyżywa się na pracownikach za [usunięte przez moderatora], który zbiera od szefowej. Większość czasu spędza w pracy, więc od innych też tego wymaga.
Nie ma co się nabierać na obietnice na rozmowie kwalifikacyjnej, że firma się rozwija, zdanie, że chcą pełnego zaangażowania to znaczy, że chcą zwyczajnie że siedzieć, ponad godziny, za które oczywiście nie płacą. Rotacja pracowników jest ogromna. Wszyscy tam kłamią, nie ma współpracy, zwalają na siebie.
Praca wymaga nadgodzin, nawet jak obiecują pracę 9-17 to nie ma co się oszukiwać nigdy się tak nie wyjdzie. Jeżeli pracujesz w Kate&Kate to znaczy, ze Twoje życie należy do właścicielki i BM.
Przyszłości firmie też nie wróżę za wspaniałej, bo to jak to wszystko jest prowadzone to aż strach patrze, pełen chaos.
warsawa 2013-04-20 21:31:32
Zgadzam się co do koszmarnej włascicielki i i jej chorych ambicji wynikajacych z kompleksów wobec konkurencji. Wredna [usunięte przez moderatora] ,nie szanująca nikogo i oszukujaca wszystkich. Nie da się tam pracowac jesli ma się szacunek do siebie.
tom 2015-12-16 18:58:11
widze ze nie jestescie zachwyceni ani zadowoleni a moze podacie jakies konkrety,troche szkoda bo jezli na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko jest ustalone na plus a pozniej po podpisaniu jest inaczej to rzeczywiscie niefajnie
Zostaw swoją opinię o Design U Katarzyna Rychlewska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Design U Katarzyna Rychlewska