Archi-Flora Hanna Trybus

Katowice

Opinie o Archi-Flora Hanna Trybus

mag 2016-05-23 14:42:33
Firma wysoce niepoważna. Pani Magister inżynier która reklamuje się na stronie przyszła wycenić nam sianie trawy. Umówiliśmy się na przyjście w sobotę- Pani ani nie przyszła ani nie raczyła zadzwonić. Mój mąż zadzwonił do niej po czym usłyszał że Pani jednak nie przyjdzie , przyjdzie w poniedziałek. W poniedziałek również nie przyszła na umówioną godzinę. Po telefonie mojego męża stwierdziła że nie przyjdzie dzisiaj tylko kiedy indziej i poza tym ma złe połączenie. Następnie ja zadzwoniłam i spytałam czy ma zamiar przyjść na co usłyszałam że nie przyjdzie w ogóle bo jej się pozmieniało. Firma nierzetelna i niepoważna .Odradzam no chyba że chcecie stracić nerwy
Zuza 2016-05-30 17:50:30
Ogrodnictwo, które najlepiej omijać szerokim łukiem. Niesolidne, zatrudniające (sezonowo) ludzi, którzy nie mają bladego pojęcia o ogrodnictwie, stale trzeba ich pilnować (właścicielka nie pilnuje - przywozi,zostawia i odjeżdża)...Jakość usług, czas wykonania, oraz jakość roślin, w porównaniu do ceny, tragiczna!!! Winą za kiepski stan posadzonych roślin zawsze obarcza właścicieli ogrodu.
Zostaw swoją opinię o Archi-Flora Hanna Trybus - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archi-Flora Hanna Trybus