Opinie o Trend Tomasz Jakubów w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Trend Tomasz Jakubów. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trend Tomasz Jakubów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trend Tomasz Jakubów w Opole

Luba ka

Witam, Pracuje w firmie u Pana Tomasza okolo 4 lata bardzo ciezki człowiek na kazdym mozliwym kroku wymysla jak nie wyplacic nadgodzin pracuje na ta chwile w filii Piensk trenf nie polecam nikomu pracy u tego człowieka !!!

Ax
@pracownik

Dobra praca za naprawdę dobre pieniądze. Wszystko wiadome z góry, stawki, wolne i urlopy zgodne z umową. Jest możliwość dorobienia na nadgodzinach albo na drobnych pracach zleconych. Właściciel to spokojny, poukładany facet, z którym na pewno można się dogadać. Nigdy nie słyszalem aby ktoś z załogi się skarżył. Dodatkowo przyjął całe rodziny, w tym dzieci, w związku z wojną na Ukrainie, które utrzymuje z własnej kasy. Nie zgadzam się z opiniami negatywnymi. Są krzywdzące i nieprawdziwe, godzą w firmę, w której pracuję, co mnie osobiście wkurza. Od dawna uważam, że powinne być dostępne tylko opinie zweryfikowane.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Trend Tomasz Jakubów?

@pracownik od lat Nowy wpis

Szczerze polecam firmę TREND Tomasz Jakubów. Praca odpowiedzialna, ale dobrze płatna, zgodnie z umową i ustaleniami. Można do tego robić nadgodziny, pracy nie brakuje. Żadnego kombinatorstwa, wypłata na czas, urlopy i wolne bez problemu. Z właścicielem Tomaszem zawsze można się dogadać, mi osobiście pomógł w kilku sprawach życiowych. Ciepły, uczciwy człowiek. Ekipa zgrana, ale każdy musi robić swoje. Firma na pewno nie dla leserów. Ja polecam.

Luba ka

@Luba ka

Filie,??? Mocne słowa, niestety w wszystkich placówkach w zime zimno

Ren
@Luba ka

Myśle ze jakby było tak źle to byś nie pracowała cztery lata. Czytałam różne opinie każdy narzeka, fakt mało płaci za szt. Aby zarobić trzeba poświecić więcej czasu niż 8godz. Ale chyba to każdego indywidualny wybór. Ja niestety nie dostałam się albo stety teraz to już nie wiem, byłam na próbie, oddzwonili ale nie załapałam się bo mieszkam wysoko, wiec uważam ze człowiek który jeździ po odbiory i przywozi towar to leń, i to on zdecydował ze mnie nie przyjęli. Co do właściciela to z tego co mówiła Ukrainką to nigdy go nie ma, wiec tak naprawdę to nie wiadomo czy on się orientuje co się w jego firmie dzieje.

Adrian
@Ren

Nie przyjęli cie ale widzę jesteś nieźle zorientowana w tym że mało płaci. Wiesz konkretnie ile?

Ren
@Adrian

To stawki jeśli chodzi o szycie, w innych nie jestem zorientowana. Mi oferowano 7zl za duży materac, mowa o chałupnictwie 5zl za mały, babka która pracuje od roku ma płacone za duży 7,50 . Jak masz swoją maszynę przemysłowa to o 1 zł. Więcej, wiec mnie to dziwi, tym bardziej ze nie maja szwalni bo panie pracują w domach, wiec wiadomo ze takie rzeczy nie szyje się na zwykłej maszynie domowej a nie każdy ma przemysłowa, to tak jakbyście przyjął do zakładu i pracodawca ucina ci stawkę bo pracujesz na jego sprzęcie????

@Ren

A pracodawcy teoretycznie tego w jakiś ukryty sposób nie robią? Wrzucane to w koszty chyba jest. ;p To ile czasu w końcu schodzi na taki materac?

women
@Adrian

Z tego co wiem mało. Nieopłaca się wcale.

@women

Mało czyli ile? Znasz konkrety?

Oksana
@Ren

Człowiek który przywozi towar to prawa ręka szefa tzw. Syn. W tej firmie szef ma swoich ludzi i nie musi w niej być żeby wiedzieć co się dzieje. O wszystkim informuje go rodzina F.

@Oksana

A co jeśli nie dostaje prawdziwych informacji od nich? Bo z tego co widzę teraz wszystko co co piszecie to jedynie przypuszczenia są

Oksana
@Lidia

Każde wypowiedziane przez Ciebie słowo trafi do szefa firmy.Każdy ruch zostanie zarejstrowany. Są kamery, głośniki, zaufani ludzie. Szef firmy nie musi być na miejscu żeby wiedzieć co robisz o oczym mówisz, może być w dowolnym miejscu i wszystko obserwować. Widzę że nie rozumiesz jak działa firma.

pracownik Nowy wpis
@Luba ka

Przecież te negatywne idiotyzmy tu wypisywane to stek bzdur. Pracuję za stawki, na które się umówiłem i zgodziłem, wypłata na czas, Są dodatki i premie. W robocie świetna atmosfera. Wiele rzeczy jest omawianych całą załogą. Negatywy piszą osoby zwolnione lub te których po prostu nie przyjęto (wystarczy poczytać dokładnie te posty). Szef super facet, zawsze pomoże, stara się zrozumieć człowieka. Ja sobie chwalę, nawet bardzo.

Ax Nowy wpis
@pracownik

Firma Trend, no cóż można powiedzieć jeśli chodzi o filie Pieńsk, jeśli chcesz i te warunki komuś odpowiadają to pracujesz, tylko za jakie wyrzeczenia. Są osoby które sobie chwalą, tylko nie mówią że pracują w weekendy żeby nadrobić. Brakuje im ludzi i ściemniają na początku ile to się czego szyję w ciągu ośmiu godzin, co jest to nieadekwatne do rzeczywistości. Obie z koleżanką chciałyśmy spróbować, co już na początku nas zdziwiło że każda z nas na szkoleniu była w innym terminie, może dlatego że wizualnie nas oceniają, i każdej warunki pracy przedstawiają inaczej. Kadra Ukraińska. Jeśli chodzi o kwestie kradzieży to niesmacznie się poczułam jak usłyszałam że były teraz nie ma bo oni są, takie słowa na początek już zniechęcają bo jesteś polką czyli potencjalną (usunięte przez administratora) a powszechnie wiadomo gdzie kota nie ma tam myszy harcują. Może warto zainwestować w monitoring? Przy czym cennika nie ma wierzysz im na słowo, na początku nie ma wzmianki że do małego materaca jest do szycia jeszcze pokrowiec w formie torby na niego. Kadra cieszy się że juz szwalni nie ma w Pieńsku bo były same problemy, wiadomo gdzie jest skupisko ludzi tam zawsze coś będzie nie tak, szef jest za Ukrainkami, chwalą go sobie, bardzo im pomaga, chwała mu za to, może to Polkom się nie podobało, bo zasuwały w pocie czoła a one miały lepiej. Nie wyrażę opinii bo ogólnie wiadomo jak jest. Chcesz to pracujesz i godzisz się na wszystko, każdy ma swój własny wybór, czasami sytuacja zmusza do pracy w domu, tylko czy warto pracować sześć - siedem dni w tygodniu za najniższą? Wiadomo że są osoby mocne i słabsze, jeśli należysz do tej drugiej grupy i nigdy nie pracowałaś w akordzie to lepiej nie zawracać sobie głowy. Wiadomo że tam gdzie jest ciągła rotacja to coś jest nie tak, tam gdzie jest dobrze to przyjęć nie ma.

Aplikowałeś do firmy Trend Tomasz Jakubów? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Klaudia

Co jeszcze mogę dodać o firmie Trend i właścicielu. Na początku Pan Tomasz jest bardzo miły, obicuje prace do emerytury tylko zapomina dodać że w pocie czoła całymi dniami i ciągłym stresie przed jego osobą, bo nigdy nie wiadomo czy nie boli go ucho(wtedy ma pretensje do wszystkich o wszystko zwalnia na tzw. chybił trafił). Praca do emerytury polega też na informowanu szefa o wszystkim tzw. donoszeniu bardzo to lubi. Jak nie spełniasz tych wymagań wtedy wykrzyczy że za jego pieniądze spłacasz kredyt, chociaż są to Twoje ciężko zarobione pieniądze. I tak pryska czar o dobrym szefie i człowieku. @Maja Dobra atmosfera wśród pracowników wzbudza podejrzenie o kradzież. Kończenie pracy po 8 godzinach, korzystanie z L4 nawet jak ktoś złamał nogę, rekę, odmowa nagłego wyjazdu poza miejsce pracy świadczy że nie zależy ci na niej. Pracownik ma być dyspozycyjny 24 godziny.Według właściciela firmy pracownik nie ma życia prywatnego(co będziesz robić w domu). Więc nie licz na rozliczenie nadgodzin w jakiejkolwiek formie. Jak ktoś nie wierzy negatywnym wpisem niech wyśle CV gwarantowane siwe włosy i wizyty u psychologa.

@Klaudia

I kto by pomyślał, że obiecana praca do emerytury może wydawać się aż tak stresująca, ja to bym czuła zabezpieczenie, ale chyba nie koniecznie w tego typu warunkach, które opisujesz. Widzę, że proponujesz złożenie CV czy na rozmowie idzie jakoś "wyczuć", że w firmie może być taka atmosfera jak to opisałaś czy raczej nie idzie nabrać żadnych podejrzeń?

@Lidia

W tej firmie pracowało już polowa Ukrainy i bardzo dużo Polaków

@Tomek

Ale uważasz to za wadę czy zaletę, że tylu Ukraińców tu było?

Klaudia

@Tomek Dokładnie w firmie Trend pracowało pół Polski cały Łuck i cały Tarnopol. Rozmowa nie jest zobowiązująca każdy może pójść i zobaczyć. Każdy też ma prawo podjąć pracę. Tylko żeby nie było że nikt nie ostrzegał.

Cześć, zmieniło się coś w kwestii wynagrodzeń? Pisaliście że nie wypłacają nadgodzin. Tylko z nadgodzinami był problem czy były też opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia? Pewnie już rozwiązano to jakoś? :)

Maja

Wspominacie o problemach z wypłatą nadgodzin, wydłużonych godzinach pracy, zbyt małej liczbie pracowników względem powierzonych obowiązków oraz bardzo dużej rotacji pracowników... Czy praca u tego pracodawcy posiada też jakieś plusy? Jak wygląda atmosfera między pracownikami, może jest tak dobra, że i tak warto tu pracować? Czy w przypadku problemów z wypłatą wynagrodzenia za nadgodziny, pracodawca proponował Wam ich odebranie w formie wolnego dnia?

Pracownik Firmy

Przestrzegam kazdego,ktory by chcial Pracowac u tego Pana pracodawca nie rzetelny bajerant jakich malo pracowalem w fili Hoyerswerda kolo codziennie wymyslanie nadgodziny walone po 12h po cichu wypłacane pianiadze pod stołem aby nikt nic nie wiedzial. Kurier mial przyjezdzac okolo 16 godziny mielismy zawsze konczyc prace okolo 16 nigdy tak nie bylo. Dofatkowo zawsze jakies pretenesje roboty na 10 osob a bylo nas 4. Ale to az nic tak wielkiego Pan Tomasz uwaza ze kazdy go okrada i kazdy go oszukal ... prawda jest taka ze jest to najwieksza wyjeba jaka znam.Przez okolo 8 miesiecy pracy firma Pan Tomasz zwolnik okolo 13 pracownikow chyba cos jest nie tak.... Uwazam,iz takie firmy powinny byc omijane szerokim łukiem. To jest lolajlna ocena firmy pisze jak bylo. Dodatkowo nazatrudniał Pracownikow z Ukrainy ciagle przekroczny czas pracy wyzysk na kazdym mozliwym kroku ludzie omijajcie ta firme jak tylko mozecie !!!

alko

@Kostek też proszę o info bo nie wiem czy w ogóle się zgłaszać

Kostek

Czy obecnie firma potrzebuje nowych pracowników, wiecie coś w tym temacie?

Mlody

Firma jak najbardziej ok! Wiadomo ze jeśli ktoś chce się zatrudnić i nic nie robić jeszcze w prywatnej firmie no to szkoda czasu. Z kasa ok kwestia tego jak kto się dogada ale zawsze wszystko na czas wypłacane. Szef konkretny potrafi iść na rękę.

pan x

ktos kto pisze ze dobra firma chyba pracuje na stanowisku kierowniczym albo zostal za to oplacony, firma ktora czesto proponowala na poczatek umowe na pol etatu za prace na caly etat , byli tam obcokrajowcy wykorzystywani tak samo jak niejeden polak za granica, nadgodziny placone niezgodnie z prawem - po tej smej stawce co normalne godziny, wlasciciel fimry pan tomasz zgrywa wielkiego powiedzilbym mafioze, jak go ktos zdenerwuje zachowuje sie prymitywnie z brakiem kultury, wulgarnie, agresywnie, nie polecam pracy tam to mala prywatna firma ktora szuka jak zaplacic mniej albo uciac z wyplaty na kazdym kroku

Szymon
@pan x

Pamiętasz może, jak wyglądało wynagrodzenie, które firma oferowała nowo zatrudnionym pracownikom za Twoich czasów? Czy z upływem czasu były możliwości, aby firma Trend Tomasz Jakubów zatrudniła pracownika na pełen etat? Proszę o więcej informacji na ten temat.

On tsm
@Szymon

Wynagrodzenie jest różne w zależności od stanowiska. Nikt tam nie narzeka na wypłatę. Zatrudnienia są na cały etat. Tam nie ma na co narzekać. Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Byłem tam, pracowałem i byłem zadowolony

Szymon
@On tsm

Mógłbym Cię zapytać, dlaczego zdecydowałeś się na odejście z firmy Trend Tomasz Jakubów? Było to związane z brakiem dalszych możliwości rozwoju zawodowego, czy może zupełnie inne powody na to wpłynęły? Jeżeli możesz to przedstaw powody takiej decyzji.

Joanna Zaremba-Pierard

Jestem zadowoloną klientką tej firmy, duzo u Nich zamawiam i wszystko jest na czas i zgodnie z zamowieniem. Mam nadzieje że w tym roku będzie tak samo:) Bardzo dziekuje i powodzenia w nowym 2019 roku. Joanna

sebastian

bardzo dobry szef i dobry człowiek

t
@sebastian

To już nie ten sam człowiek.

Zadowolona

Porządna firma, zatrudniająca na godziwych warunkach. Wspaniały zgrany zespół, super ludzie, przyjemna atmosfera. Praca nie zawsze jest łatwa, ale zawsze doceniana. Polecam!

losko

bella, a na jakim stanowisku i dlaczego polecasz ta prace własciwie. Dla przykładu napiszcie na jakich umowach zatrudniają.

Taki ktoś

Ale czemu na jakiś czas?

Zostaw merytoryczną opinię o Trend Tomasz Jakubów - Opole

• Jak się pracuje w Trend Tomasz Jakubów?

Zobacz opinie na temat firmy Trend Tomasz Jakubów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trend Tomasz Jakubów?

Trend Tomasz Jakubów
2.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Strzelecka 1
    45-525 Opole