Opinie o Wojciech Madej Europe Quick Trans w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wojciech Madej Europe Quick Trans. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojciech Madej Europe Quick Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Madej Europe Quick Trans w Kraków

Andrzej81 Nowy wpis

Firma jak najbardziej na +. Pracowałem półtora roku, kierowca busa. Pierwszy miesiąc wiadomo, człowiek się wszystkiego uczy i jest ciężej. Ale po zapoznaniu się ze specyfiką pracy i poznaniu ludzi to dużo kwestii można było "ustawić" bardziej pod siebie. Uczciwe podejście, pieniądze na czas. Jak to w transporcie, wiele rzeczy może się wydarzyć więc trzeba być elastycznym. Jednak nie mogę mieć zastrzeżeń co do ogólnego działania firmy i podejścia do pracownika.

Paweł Nowy wpis

Firma rzetelna, pieniądze zawsze na czas. Pracowałem 3 lata i pracowałbym dalej gdyby nie przeprowadzka do innego miasta.

Łukasz

Praca za kółkiem jak każda inna, trzeba zrobić swoje i tyle. Pracodawca rzetelny, wypłata zawsze na czas.

Ewelina Nowy wpis
@Łukasz

Wiadomo, a dużo godzin w tygodniu wyrabiasz?

Piotr 2k Nowy wpis
@Łukasz

Witam czy załadunek i rozładunek jest w twoim zakresie

Jarek

praca w porządku - wypłata zawssze w terminie !!! pozdrawiam chłopaków z Gliwic :)

Jolanta
@Jarek

A poziom wypłaty też w porządku? ;) Bo kiedyś pisali, że niby 3,5 trudno by przekroczyła. Ale po kilku latach na takie mocne 7 da radę liczyć? ;)

Kierowca

Rekrutacja odbywała się dwu etapowo, 1.Rozmowa kwalifikacyjna 2.Sprawdzenie posiadanych umiejętności z zakresie transportu

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jeżeli na busie z windą o ładowności 350kg wozisz po 3 Tony towaru (co niestety w Pepsi jest normą ) albo i więcej i to takim najcześciej popsutym gdzie ręcznie to wszystko musisz nosić od 5 rano do min.17 a jeszcze musisz się prosić o wszystko ,nawet o własne zarobione pieniądze to jak najbardziej to firma dla Ciebie,bo nikt chyba normalny nie będzie niewolnikiem dla takiej pseudo firmy

Dawid
@Piotr

To czym ta firma jeszcze przyciąga? Skoro widać że powtarza się problem z wypłątą na czas, z dotrzymywaniem ustaleń?

Emilia
@Piotr

hmmm a czemu wozicie 3 tony towaru? tak można? nie jestem w temacie dlatego pytam... nie rozumiem co w tym złego.

Leszek

Rzetelna firma - współpracowałem 6 miesięcy - żadnych problemów

Tymon

Tak spokojnie zrobiło się na forum. Nawet najwięksi maruderzy przestali zaglądać bo brakuje argumentów do oskarżania bo firma bardzo dobra!

Łukasz Toruń

Praca jest ok !!! - jak zwykle marudzą osoby którym się nie chce pracowć, działam 3 lata, i pewnie że można zmienić na inną,może i lepszą,ale też można trafić gorzej, pozdrawiam

Potwierdzam

Bardzo nie uczciwy pracodawca. Zwalniać się po wypłacie bo swoich pieniędzy nie zobaczycie.

Dawid

@madej to C**j Może trzeba być dobrym i sumiennym pracownikiem i nie będzie powodu do narzekania?

Dawit
@Dawid

To pytanie więc odpowiem, Możesz być uczciwy i sumienny A i tak EQT ssie.

Każdy będzie wiedział

Praca normalnie jak każda inna na busach jestem wściekły bo zwolnilem się poszedłem na większe gabaryty i tu zaczynają się problemy bo potrzebuje dokumenty do obecnej firmy a oni mi niechca wydać. Ponadto nie mam w ręku swiadectwa pracy z ostatniej umowy.(myślą że są bez prawni tu się mylą) Nie wiem o co im chodzi bo nie proszę się o pieniądze które i tak mi ukradli z ostatniej wypłaty tylko o dokumenty i mieć z nimi święty spokój a Michaś kierownik taki dobry kozak a jak przyjdzie co do czego to nawet telefonów nie odbiera. Cykor na ulicy pewnie głowę sposci. Nie polecam że względów formalnych.

Witam, pracowałem w tej firmie 3 lata, wyzysk, pod koniec miesiąca stało się standardem ubijanie pieniędzy za nie sprzątane samochody co nikt tego nie sprawdzał a były faktury za myjki, tak samo obciążenie, żadnej faktury nikt Ci nie przedstawi bo pewnie ich nie ma,stawki coraz mniejsze, nie ma regularnych godzin pracy, nigdy nie wiesz do której będziesz pracował, nic nie możesz zaplanować, o godzinie 20.00 dzwoni "szef" że musisz podstawić auto tu i tu, nie masz życia prywatnego, musisz być pod telefonem 24 na dobę, a o umowę to możesz się prosić przez lata, umowa na pół etatu i to jest wszystko w tej firmie, NIE POLECAM

madej to C**j

zgadzam się w zupełności praca po 20 godzin dziennie i ok 1000 kilometrów dziennych przejazdów. brzmi nieprawdopodobnie?? otóż Artur s. który może się przedstawiać "adrian" obiecywał: -od 4000 do 6000 -max 12 godzin pracy -wolne weekendy -święty spokój co było: -żadna wypłata nie przekraczała 3500 15 zł netto na godzinę warto policzyć godziny -minimum 12 godzin max w pracy byłem 25 h 1045 km przejechane(jeden dzień pracy) -żaden weekend nie był wolny -telefony i maile zaczynają się od 4 w nocy.... jedyne co się sprawdziło to że, jak limit na karcie skończył się po raz kolejny. to nikt z przełożonych nie odbiera telefonu i trzeba wlać za swoje. no i oczywiście okradziono mnie z ostatniej wypłaty. "firma krzak" -nie polecam

Tomasz Wrocław

Polcem pracodawce - ciężka praca - jak to w transporcie

Tonik

Jeśli ktoś chce dużo zarobić to czasami trzeba popracować, ogólnie jest dobrze!

(usunięte przez administratora) zgadzam się w zupełności praca po 20 godzin dziennie i ok 1000 kilometrów dziennych przejazdów. brzmi nieprawdopodobnie?? otóż Artur s. który może się przedstawiać "adrian" obiecywał: -od 4000 do 6000 -max 12 godzin pracy -wolne weekendy -święty spokój co było: -żadna wypłata nie przekraczała 3500 15 zł netto na godzinę warto policzyć godziny -minimum 12 godzin max w pracy byłem 25 h 1045 km przejechane(jeden dzień pracy) -żaden weekend nie był wolny -telefony i maile zaczynają się od 4 w nocy.... jedyne co się sprawdziło to że, jak limit na karcie skończył się po raz kolejny. to nikt z przełożonych nie odbiera telefonu i trzeba wlać za swoje. no i oczywiście okradziono mnie z ostatniej wypłaty i dlatego też sprawa trafiła do inspekcji pracy. "firma krzak" -nie polecam

Jarosław

@Artur, piszesz, że firma dba o swoich pracowników, co jest bardzo ważne, a czy poza godziwą płacą oferuje coś jeszcze, co Ci się podoba? Czy pracodawca wymaga dużego doświadczenia zawodowego? Może masz jakieś wskazówki dotyczące rekrutacji?

Artur

Pracuje od 2 lat - na stanowisku kierowcy - praca Ok - wypłata Ok - Firma generalnie dba o Swoich pracowników - mogę uczciwie polecić

Jarosław

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie Quick Trans. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy?

Tomasz

Szanują i dbają o człowieka i to jest najważniejsza wartość - pracowałem 6 lat - zakończyliśmy współpracę,z racji moich przenosin do innego miasta, a nadal mamy bardzo dobre relacje - polecam !!!

praca ciężka - ale wypłata zawsze na czas, i chyba najlepsza flota w Polsce południowej od Zielonej Góry po Przemyśl

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Madej Europe Quick Trans - Kraków

• Jak się pracuje w Wojciech Madej Europe Quick Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Madej Europe Quick Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Madej Europe Quick Trans?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojciech Madej Europe Quick Trans?

Kandydaci do pracy w Wojciech Madej Europe Quick Trans napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojciech Madej Europe Quick Trans
3.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Gardowskiego 48
    30-864 Kraków