Opinie o Bira Trade w Michałowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bira Trade. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bira Trade o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bira Trade w Michałowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy w Bira Trade wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bira Trade?

BF Nowy wpis

Tak, są.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Bira Trade? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ktoś Nowy wpis

Firma o małej strukturze organizacyjnej - odpowiedź zazwyczaj przy rozmowie.

Martyna

Czy rozmowa przebiega w innym języku niż Jezyk Polski?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bira Trade. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy ПРОДАВЕЦЬ
Netto Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Praca Kierowca kat. B
Michałowice
K&R Bors Partner Sp. z o.o.
Iwo

Zawsze znajdzie się coś słabego tym bardziej jeśli ktoś bardzo chce firmę oczernić.

Quattro
@Iwo

oczernić — oczerniać «rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle» Być może niektóre komentarze są mocne ale jakże prawdziwe. Pozatym podszywanie się pod pracowników szefostwa uważam za bardzo Słabe. Garstka Pracownikow którzy tam pracuja są wieku przed emerytalnym i tylko dlatego tam pracują. BIRA TRADE proponuję zejść na ziemię i spojrzeć prawdziwe w oczy. Gowork jest serwisem poświęconym na wymianie opinii byłych obecnych i przyszłych pracowników. Każdy ma prawo do swojej opinii czy się komuś to podoba czy nie.

@Quattro

Przepraszam, ale czy bycie w wieku przedemerytalnym sprawia, że nie umiemy korzystać z „Gowork”..? 70% kadry jest znacznie młodsza. A „wiekowi” pracownicy pracują tu na tyle długo, by mieli szansę wielokrotnie zmienić pracodawcę. Lejesz wodę, kimkolwiek jesteś. A jedyne, co można z tego wpisu wyczytać, to że nie sprawdziłeś się w pracy i masz ogromny żal do pracodawcy, że nie stanął za Tobą, gdy się żegnaliście.

@Iwo

Dokładnie. A badania wykazują, że głosy negatywne zawsze płynął od osób, które z powodu własnych niedociągnięć, nie są już zatrudnieni u danego pracodawcy. A ich losy, po zakończeniu takiej pracy, nie są na tyle zadowalające, by pogodzić się z tą porażką.

AAAA......aś
@Quattro

HM ,czytam i czytam te opinie i stwierdziłem , że chyba czas i na mnie żebym podzielił się moimi . Też jestem pracownikiem od ,,,4 lat ....i mam już jakiś pogląd na Szefostwo, pracę, warunki pracy i warunki finansowe, oraz załogę. 1)Szefostwo..... jak dla mnie Ok, Ja zawsze się dogadywałem ....i dogaduję .....wiadomo...czasami trzeba podyskutować, ponegocjować ;-) ....ale ogólnie Są Ok 2)warunki pracy....nie nazwałbym tego korpogarażem, może nie jest idealnie, nie ma warunków jak w laboratorium ;-) ale da się wytrzymać....i z tego co wiadomo.....są plany na lepsze ;-) 3) Finanse..... w każdym zakładzie jest wzzrost wynagrodzenia proporcjonalny do zdobywanego doświadczenia i stażu pracy.....tak jest i w tej firmie.... 4) Załoga.....no widzę ,że ktoś tu się popisał z Emerytami,,,, i jeszcze nie ma odwagi się podpisać z imienia.... wstyd....Załoga jest wiekowo zróżnicowana....ja ....jeszcze do emerytury....trochę mam ;-).... ale nie wiek tu jest ważny, Ważne jest to, że każdy jest pomocny, , nie robi problemów z przekazywaniem wiedzy.... no i najważniejsze ..z każdym się można dogadać.... i porozmawiać ...na wiele różnych tematów 6) dodam tak na koniec....że BIRA TRADE to nie jest więzienie.....chcesz to pracujesz.....nie masz chęci, nie odpowiada Ci praca, Szefostwo czy współpracownicy....droga wolna.... z dwóch stron są wyjścia ;-)..

Czy pracodawca Bira Trade motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Etat w garażu, umowa na najnizsza, brak benefitow, żadnych szkoleń. Ja bym brał

Hand
@666

A kiedy Cię zwolnili?

Konstanty

Interesuje mnie praca w firmie. Podpowiedzcie czy trudno przebiega rekrutacja?

NO
@Konstanty

Rekrutacja, jak w każdej firmie. Rozmowa z szefostwem, ale raczej nie jest stresująca (wręcz przeciwnie niekiedy). Normalne ludzkie podejście. Weryfikacja doświadczenia, co oczywiste. Polecam sprawdzić osobiście. Ile ludzi tyle opinii.

Recenzent
@Konstanty

Spokojnie Domowa atmosfera, rozmowa odbywab się w piwnicy domu szefostwa, natomiast jeżeli starasz sie o pracę na pseudo produkcji w garażu też nie będzie problemu Powodzenia

Jestem pracownikiem firmy Bira i chętnie podzielę się informacjami o firmie z osobami NAPRAWDĘ zainteresowanymi pracą: 1. Współpraca z Szefostwem na bardzo ludzkim poziomie. Pełna wyrozumiałość dla czynnika ludzkiego w produkcji, jak i w handlu. Brak jakichkolwiek opóźnień w wypłatach. 2. Właściciel firmy jest osobą o najwyższych kompetencjach w firmie. Znakomicie sprawdza się taka złota myśl: „jeżeli coś się nie udaje, zrób to jeszcze raz, tym razem tak, jak kazał szef” 3. Praca w normalnych, ludzkich warunkach zgodnie z KP. 4. Bardzo duża dbałość o bezpieczeństwo pracowników. 5. Wynagrodzenie ponad średnią dla tego regionu. 6. Część osób zatrudnionych pracuje w tej firmie ponad 10 lat, a niektórzy nawet ponad 20. 7. Rotacja, jak w każdej firmie, spowodowana u nowo zatrudnionych jedynie brakiem kompetencji, brakiem chęci do pracy, oczekiwaniami ponad swoje możliwości. 8. Bardzo zgrany zespół pomimo różnic wiekowych. Zawsze można liczyć na pomocną dłoń i wyrozumiałość. Wady: Po kilku latach pracy mogę powiedzieć, że dla niektórych jedyną wadą firmy jest bardzo prężny rozwój, który definiuje charakter pracy. Problemy są takie, jak wszędzie, ale zawsze udaje się je rozwiązać dzięki solidarnemu zaangażowaniu całego zespołu. Jednak dla ludzi chętnych do pracy, lubiących wyzwania, a nie monotonną pracę odtwórczą, to będzie tylko kolejną ogromną zaletą. Nie znajdziecie wśród opinii odpowiedzi Szefostwa na zamieszczone zarzuty. Właściciele zdecydowanie wolą poświęcić ten czas dla działań firmowych. Doskonale zdaję sobie sprawę z autorstwa niektórych opinii. Jedynie jest mi przykro, że do dnia dzisiejszego żadna z tych osób nie może pogodzić się z utratą pracy w naszej firmie. Ale nawet mnie to nie dziwi... Niestety, utrata zaufania, niewykonywanie poleceń, oczekiwania nie idące w parze z umiejętnościami oraz wykorzystywanie ludzkiego podejścia do pracowników dla wyłącznie własnych korzyści, nawet kosztem pozostałych zatrudnionych, nie może skutkować długotrwałym zatrudnieniem ani w tej, ani w żadnej innej firmie.

xD

xD

Aaaa bb

Nie wierzę w to, co przeczytałem. Kwas na oczy proszę

ABC

Ta firma to jedna wielka patologia. W obietnicach jest "rozwojowa", a tak w rzeczywistości cofa w rozwoju. Szefostwo fałszywe, ciągle intrygi za plecami. Nie ma możliwości nauki i rozwoju, ponieważ przełożeni nie mają żadnej wiedzy, ciągną firmę na dno. Wystarczy poczekać, aż korpoGaraż przestanie funkcjonować.

@ABC

Czy to nie Ty chciałeś wyłudzić podwyżkę szantażem, zaraz po tym, jak zniszczyłeś elementy za kilka tysięcy złotych...? :)

Stary Wyga

A czy to nie Ty siedzisz i zawijasz je w te sreberka? :)

@Stary Wyga

Caaaały czas z uśmiechem na ustach :)

Dużo czasu minęło zanim my -pracownicy, zdecydowaliśmy się zamieścić opinię o pracy w firmie Bira. Trwaliśmy w przekonaniu, że opinie zawsze piszą Ci, co żałują utraty pracy (bo to fakt) i że rozsądni ludzie szukający pracy mają świadomość, że ludzie, którzy zmieniają pracę na LEPSZĄ, nie wracają do przeszłości i nie tracą czasu na szkalowanie poprzednich pracodawców (to też fakt udowodniony naukowo). Niemniej jednak, ponieważ prawie każdy poszukujący pracy, rzuci okiem na opinie na gowork, to zdecydowaliśmy się jednak uzewnętrznić nasze odczucia na temat pracy w naszej firmie pod nickiem „pracownik”, aby osoby poszukujące zatrudnienia mogły poznać obiektywne warunki pracy w naszej firmie i mieć szansę na bycie częścią naszego zespołu. Życzymy sukcesów w procesie rekrutacji :)

Sowa

Dokładnie !!! Zastanówcie się , a jak przyjdziecie o pracę spotkacie ludzi którzy naprawdę spędzili tu kawał życia . Pozdrawiam i brawo dla autora tekstu

Rafał

Intrygi, zero wiedzy, sztucznie kreowane napięcie, warunki, jak w więzieniu? Czytam i nie dowierzam, ze mówimy o tej samej firmie. Byłem pracownikiem w tej firmie (nie jestem z przyczyn osobistych) i od samego początku byłem traktowany z szacunkiem. Dużo nauczyłem się w pracy właśnie od szefostwa. Teraz także mam dobrego pracodawcę, ale Birę wspominam bardzo pozytywnie. Nie wiem skąd płynął tak negatywne opinie, jedyne co przychodzi na myśl, to zwykła ludzka zawiść. Fajnie, że obecni pracownicy postanowili przerwać milczenie. Pozdrawiam i gratuluję!

2 Ego

- Kodeks Pracy? - Częściowo... Warunki - jak więzieniu, wynagrodzenie - słabe, praca 8 godzin×60 minut ×60 sekund - przerwa

@2 Ego

8h dziennie to dla Ciebie katorżnicza praca? Poza tym mam wrażenie, że Twoja wypowiedź nie dotyczy firmy, w której pracuję, a pracuję w Bira Trade. Może pomyliłeś nazwę firmy..?

BF

Firma godna polecenia. Szefowie ok, zespół super. Same plusy, nerwy czasem są ale to jak wszedzie. Ja w kazdym razie polecam.

Świstak i Pomidor
@BF

Z całą pewnością autorem powyższego komentarza są "szefowie". Plusy ciężko dostrzec prędzej kreski natomiast nerwy sztucznie kreowane są non stop. O żadnym zespole nie może być mowy owszem szefowie wabia młodych zdolnych ludzi obietnicami bez pokrycia ale jak szybko przyszli tak szybko odchodzą. Proszę napisać ile ludzi przewinęło się w 2017 i 2018 roku? Jak tu można mówić o super zespole. Do tego najniższa krajowa. Firma a co za tym idzie praca w niej bez perspektyw dlatego zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

@Świstak i Pomidor

To nie Szef. Jestem juz bylym pracownikiem, ale nie moge powiedziec, ze bylo zle. A wy co narzekacie po prostu za dobrze trafiliscie.

@Świstak i Pomidor

Świstaki Pomidor....ciekawe Nicki.....ale i tak wiadomo kto się pod nimi kryje....tylko szkoda że brakuje Wam odwagi się ujawnić ;-(......mocni anonimowo

Łucja
@BF

A zechcesz może napisać, jak było za czasów Twojej pracy tam skoro nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat pracy w Bira Trade? Jak sam widzisz, na forum są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze. Najczęściej osoby, które źle oceniają tego pracodawcę argumentują swoje zdanie. Natomiast Ci, co mówią pozytywnie, kończą na jednym zdaniu nie rozwijając go. Uprzejmie więc Cię proszę o więcej szczegółów.

Aaa
@Łucja

A da się o tej firmie napisać coś pozytywnego? Według mnie ciężko, bo samoistnie ciśnie się na język, że właściciel firmy to niezbyt kompetentna osoba pełna kompleksów, która nie pojęcia o produkcji, ale mówi o tym jakby miał ogromny wachlarz doświadczenia. I tutaj na gadaniu się kończy.

@BF

Oczywiście, że to nie Szef, bo każdy kto zna Szefa wie, że nie zniżył by się do takiego poziomu, by odpowiadać na zarzuty wykreowane niskim poczuciem własnej wartości.

Elektrozaczep
@BF

Nic dodać nic ująć , boli ze trzeba było z firmą BIRA się pożegnać. Niestety ludzie pracowici pracują latami . Tyle w temacie i brawo ze ekipa się broni . BRAWO WY!!!

vhjk

ja jestem w podobnej sytuacji, także szukałam pracy i długo obserwowałam Bira Trade. ALe niestety nieczesto szukają pracowników. Jak wrzucą oferte to juz jest kolejka. Szanse na dostanie się tam niewielkie

Tyii
@vhjk

Śmieszne. I to właśnie dlatego, w przeciągu ostatnich lat przewinęło się tam mnóstwo osób?

@Tyii

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Mam nadzieję, że nadal Ci tak wesoło. I nie zapomnij napisać opinii o kolejnych swoich pracodawcach, bo chyba już się kilku przewinęło.. ciekawe o czym to świadczy..?

Samsiad

Nie polecam, szef zero pojęcia o tym co się robi, a robi idiotę z pracownika. Klimat średni. Moje sugestie dla Bira Trade: Zakończyć działalność i nie oszukiwać ludzi.

Qp
@Samsiad

W punkt! Popieram 100%

@Samsiad

Skoro (usunięte przez administratora) to albo nie pracowałeś w tej firmie, albo zostałeś zatrudniony przez pomyłkę, bo Twoja wiedza z zakresu działalności firmy jest żadna.

Krzysiek

@Samsiad Gdyby było tak jak piszesz to skąd firma miałaby w internecie bardzo dobre opinie?

Kruczek
@Krzysiek

Bo te 'bardzo dobre' opinie (których nie widziałem), są zapewne pisane przez samego właściciela

@Kruczek

Skoro tak dobrze znasz Szefa, to znaczy, że Szef zna dobrze także Ciebie. Skoro ja znam Szefa, to znaczy, że nie pracujesz, bo dla kogoś takiego, jak Ty, nie na miejsca w tej firmie.

Firma ok .

Ppp
@Gość

???? samoocena na wysokim poziomie.

Pl

Widzę, że w tej firmie już tak się dzieje, że nie ma kto napisać pozytywnej opinii na temat pracy, więc szef został zmuszony napisać o sobie, że jest "ok" i zostać swoim własnym "BF-best friend". Przykre, ale prawdziwe. Nie ma możliwości, aby mówić tu o super zespole, skoro nowe osoby pracują tam zaledwie kilka miesięcy i uciekają do normalnych firm. Rotacja jest ogromna. Nie polecam!

Mxx

Ten, kto zechce tam pracować powinien najpierw popukać się w głowę. Ta firma to dno, która zamiast rozwijać pracowników cofa ich w rozwoju. Jeżeli masz ochotę na codzienne awantury i stałe intygri szefostwa i pracowników, wyślij tam cv.

Benedykt XVI
@Mxx

100% racji. KorpoGaraż Bida Trade.

@XXX Użytkownik 2 Ego niestety mi nie odpowiedział. Dlatego chciałbym prosić o to Ciebie. Co rozumiesz dokładniej przez stwierdzenie, że w firmie Bira Trade panują "warunki jak w więzieniu"? Te słowa są poważne, dlatego prosiłbym o szczegóły. Ponadto, na pewno nie da się napisać nic pozytywnego? Zapraszam Cię do odpowiedzi.

2 Ego
@Andrzej

Andrzej jesteś w porządku. Pozdrawiam. http://www.rp.pl/Opinie/305249974-RODO-a-kamery-w-pracy-Monitoring-pracownikow-w-ryzach-kodeksu-pracy.html

BF

Firma godna polecenia, kasa na czas, Szef ludzki człowiek. Spięcia są - jak wszędzie. Ja w każdym razie polecam.

XXX
@BF

Szef ludzki człowiek? Z której strony? Zgadzam się z 2 Ego. Warunki jak w więzieniu tylko w więzieniu mają ładniejsze pomieszczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Bira Trade - Michałowice

Bira Trade