Opinie o Basketo Emilian Tomczak w Pakość

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Basketo Emilian Tomczak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Basketo Emilian Tomczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Basketo Emilian Tomczak w Pakość

Basketo Emilian Tomczak wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Księgowa.

Boss Nowy wpis

Szef typowa złotówa. Praca w Basketo to dramat. Część ludzi spoko, reszta chodzi podpieprzać szefowi.

Worker Nowy wpis

Pracowałem w Basketo i powiem jedno - dramat. Szef o mentalności pryszczatego gimnazjalisty, bardziej chytry niż chytra baba z Radomia. Oszczędza na czym się da - ogrzewaniu, krzesłach .... Umrze ci ktoś z rodziny i weźmiesz okolicznościowy to..... masz zabraną premię za cały miesiąc. Generalnie parodia firmy.

Gustaw

To, że brakuje fachowców do pracy nie jest tajemnicą. Szkoda, że nie potrafią niektórzy docenić, że to dobry pracodawca ale to wiedzą dobrzy pracownicy.

Jordan Nowy wpis
@Gustaw

Super opinia! Szkoda tylko że nikt w tej firmie nie ma na imię Gustaw... to rodzi pytanie o prawdziwość komentarza.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Basketo Emilian Tomczak na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
Angielczyk

dramat - brak przyszłości - ciągle poszukują pracowników - latem gorąco zimą zimno. Sparta. Szef z emocjami na poziomie dziecka

(usunięte przez administratora). Szukanie taniej siły roboczej.

Alicja

@Expracownica, dlaczego nie polecasz pracy w Basketo Emilian Tomczak? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Co jest powodem, dla którego masz negatywne podejście do firmy? Ważne jest również stanowisko, na którym byłeś zatrudniony, ponieważ warunki pracy, atmosfera różnią się od siebie w zależności od obejmowanego stanowiska.

Expracownica
@Alicja

Alicja, warunki pracy ? Tam nie ma żadnych warunków. Zimno - pozakręcane kaloryfery latem tez nie jest lepiej. (usunięte przez administratora)

fg

@Expracownica a czy mogłabyś napisać dlaczego i o co chodzi? mysle ze dużo ososb to zainteresuje jednak

Expracownica

Naprawdę nie polecam wam tej firmy. Współpraca z tą firmą zakończyła się szybko jak tylko zorientowałam sie o co tam chodzi ... może i szef chce dobrze ale mu to nie wychodzi. Chociaż ludzie pracujący są super.(usunięte przez administratora)

seneg

o co z tą firmą chodzi, że nie przerwanie są te same ogłoszenia na inoonline, olx. Ciągle szukają specjalisty ds. marketingu etc.

LordVader
@seneg

Bo właściciel stawia na swój zysk za wszelką cene w nosie ma opinie pracowników. Kazdy pracuje 3 miesiące i ma dość lub sam zostaje "zwolniony" kiedy ten powie swoje zdanie itp. Nie polecam tej firmy ten facet to jawny oszust i tyle takie jest moje zdanie.

Eduardo

Byłem zainteresowany pracą w tej firmie już miałem składać CV lecz niestety pracodawca jest na czarnej liście pracodawców Inowrocławia ( profil na Fb) i niestety odstraszylo mnie to a szkoda ...

evilllll

Należało by zapytać PIP co sądzą o firmie. Bądź dotrzeć do pracowników i ex pracowników. Może oni powiedzą co sądzą. Wspaniali ludzie tam pracują. pracodawca woli jednak bazować na książkach za 10 zl niż słuchać doświadczonych pracowników. Nie polecam współpracy ... Niestety ...

ramosa

ta firma szuka chyba ludzi z doktoratem, bo rekrutacje trwają już chyba dobry rok i non stop szukają :D

eww

młody zgrany zespół - elastyczne godziny pracy - polecam dla osób związanych ze sportem ( dostęp do najnowszych kolekcji)

biti

pracuje od kilku lat i nie narzekam - miła atmosfera w pracy - fajni ludzie, umowy o pracę mają wszyscy pracownicy

baski

jakaś firma (usunięte przez administratora)szukająca wiecznych stażystów, odradzam

@baski

Możesz napisać coś więcej, będę mieć rozmowe kwalifikacyjną w przyszłym tyg. ?

Zostaw merytoryczną opinię o Basketo Emilian Tomczak - Pakość

• Jak się pracuje w Basketo Emilian Tomczak?

Zobacz opinie na temat firmy Basketo Emilian Tomczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Basketo Emilian Tomczak?

Basketo Emilian Tomczak
3.1/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Kard. Stefana Wyszyńskiego 21
    88-170 Pakość