Budowa Instalacji Teletechnicznych BIT inż. Jadwiga Karbowska

Wrocław

Opinie o Budowa Instalacji Teletechnicznych BIT inż. Jadwiga Karbowska

anonim 2011-04-30 10:28:06
szczerze nie polecam tej firmy!!! chyba że chcecie pracować za grosze!!! bo zarobić w niej nie zarobicie!!!
brak 2011-06-28 13:19:25
Ty się naucz pisać, rzetelny pisze się przez "rz" a nie "ż" analfabeto
anonim 2011-06-28 13:23:49
witam !!! z przykrością informuję iz firma BIT Jadwiga Karbowska jest fima nie żetelna .Nie polecam współpracy a tym bardziej sprzedaż materiałów elektroinstalacyjnych ,chyba że chcecie nigdy nie zobaczyc zapłaty za fv. OSTRZEGAM
nick 2012-03-06 20:45:09
Nie polecam. Nie płaci. Pracowałem za dormo. Tylko obiecanki. Omijać szerokim łukiem.
Oszusci 2013-03-07 17:58:21
Uwaga zalega mi jeszcze hajc za wrzesien 2011 bez kometarza takich powinni do paki wsadzac
wrzos 2016-04-23 12:40:48
witam również, @jarek z tego co wiem to w firmie jest wszystko w należytym porządku, tak jak z wypłatami, tak jak również ze stabilnością zatrudnienia, wiele od tego 2011 się poprawiło z tego co słyszałem
Zostaw swoją opinię o Budowa Instalacji Teletechnicznych BIT inż. Jadwiga Karbowska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budowa Instalacji Teletechnicznych BIT inż. Jadwiga Karbowska