Energo-Tel S.A.

Opinie o Energo-Tel S.A.

światełko 2012-09-10 13:07:30
Super firma, jestem u nich od roku i naprawde ani myśle szukać innego pracodawcy. Jasne warunki, szacunek dla pracownika i pensja bardzo dobra. Pozdrowienia dla światłowodowców!.
OLO 2014-04-30 13:54:45
Od chwili odejscia poprzedniej pani prezes to rownia pochyla
Zapytam 2015-03-17 11:25:59
Witam
Czy coś się zmieniło w firmie? Nadal chyli się ku dołowi? WIduję oferty pracy do tej firmy i nei wiem czy uderzać?
Zadowolony 2015-10-20 08:40:35
Witam,
To jedna z najlepszych firm na tym rynku. Jasne i przejrzyste warunki, godziwe zarobki, pensja na czas :)
Polecam zainteresowanym!
Niezadowolony Klient 2016-02-26 11:28:56
Nie wiem jakim jest pracodawcą ale poziom świadczonych usług jest żenujący. Po spowodowaniu awarii zasilania systemu informatycznego w trakcie prac przeprowadzanych przez firmę otrzymaliśmy informację, że "ostateczna przyczyna nie jest znana". Gratuluję dobrego samopoczucia!
kongo 2016-05-17 18:44:47
Korzyści z faktu pracy na umowę o pracę są duże @pmog, ale tutaj można także liczyć na rozwój zawodowy pracownika, oprócz doświadczenia można skorzystać ze szkoleń
Zostaw swoją opinię o Energo-Tel S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energo-Tel S.A.