Blot Technologie Informatyczne

Łódź

Opinie o Blot Technologie Informatyczne

anonim 2011-08-25 11:57
Jak się lubi kontrolę i inwigilację na każdym kroku.
anonim 2011-09-19 08:06
(usunięte przez administratora) Ty coś bierzesz, że takie bzdury piszesz? Właściclel firemki (z zespołem maniaklanym), chociaż młody człowiek, to zachowuje się jak stary esbek: totalna inwigilacja, kontrola, spowiadanie się pracownika z każdego dnia z tego co się zrobiło w każdej godzinie (a przecież nie zawsze dane zadanie da się wykonać w jednym dniu, często z przyczyn od nas niezależnych!), i wtedy następuje spowiadanie. Jak komuś pasuje taki sposób traktowania, to jego sprawa. Normalny człowiek długo tam nie wytrzyma, tymbardziej, że zarobki, to żadna rewelacja (minimum ustawowe).
anonim 2011-09-21 03:10
a oferta pracy za 4 i pol tysiaca sie pojawila w tej firmie, więc? bida jest czy nie?
Mac 2011-09-22 01:27
Żeby złowić jelenia firma napisze wszystko i obiecuje cuda! Popracuj tam to się sam przekonasz na własnej skórze (już po miesiącu!) Gdyby to była prawda nikt by nie odchodził z firmy, a właściciel nie szukałby ciągle nowych pracowników. Ludzie ostrzegają następnych, aby nie dali się nabrać na te \"oferowane luksusy\".
anonim 2011-10-03 00:52
Rozreklamowali się na darmowych portalach (od dawna ukazują się ogłoszenia), gdzie sie tylko dało i co, nie znalaz się nikt chętny do pracy za 4 tysiące!!!! Bzdura, bo rzeczywistość szybko pokazuje co innego.
majoropmidoro 2016-04-19 20:34
to może spróbuj dostać się do nich na staż właśnie i zdobyć doświadczenie
Zostaw swoją opinię o Blot Technologie Informatyczne - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blot Technologie Informatyczne