TASTE Agencja Reklamowa

Opinie o TASTE Agencja Reklamowa

Tejstuś 2013-08-19 20:07:52
Firma upadająca, zarobki głodowe
fikumiku 2014-05-07 22:59:58
Słaby zespół i marne szanse na rozwój.
OW 2014-09-11 17:13:25
Minął ponad rok od Twojego wpisu a firma nadal istnieje i ma się dobrze. A zarobki…. no cóż, jak wszędzie. Mniej wnosisz do firmy - mniej wynosisz. Znam ekipę, są w niej również ludzie z wieloletnim stażem. Sory, nie trzyma się kupy ta Twoja wypowiedź.
chwilowy 2015-04-02 17:05:11
Szefowa z kryzysem wieku średniego, dzidzia-piernik. Zarobki poniżej godności. Długoletni pracownicy uciekli. Brak pomysłu na biznes.
były 2015-11-03 15:22:10
ludzie w tej firmie pracują tylko przez chwilę, wszyscy starzy pracownicy dawno pouciekali po tym jak "dzidzia-piernik" (trafne określenie:) poobniżała im pensje do minimalnego co w warunkach w-wskich jest faktycznie żenujące, no cóż firmę nie stać już na nic więcej
D 2016-05-20 18:42:29
TASTE Agencja Reklamowa nie potrzebuje reklamy, moim zdaniem główni ludzie zajmujący się reklamą w polsce, naprawdę fantastyczna sprawa, bardzo dobra.
Zostaw swoją opinię o TASTE Agencja Reklamowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TASTE Agencja Reklamowa