Opinie o Ifter Jerzy Taczalski w Wola Niemiecka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ifter Jerzy Taczalski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ifter Jerzy Taczalski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ifter Jerzy Taczalski w Wola Niemiecka

JD Nowy wpis

Firma dobra na start kariery zawodowej, ale maks. na 1 rok. Po kilku latach pracy zarobki śmiesznie małe w porównaniu do tego, ile można zarabiać w tej samej branży w innych firmach. Podwyżki w formie premii uznaniowych, a skoro uznaniowe, to jeśli odmówisz delegacji, Szefuncio uzna, że w danym miesiącu zasłużyłeś ma dużo mniejszą premię, niż ostatnio. Brak stosowania jakichkolwiek dobrych praktyk prowadzenia projektu i jego architektury. Z plusów darmowe pączusie w tłusty czwartek i firmowy toster.

Fellaini Nowy wpis
@JD

Zgadzam się, pracowałem tam przez parę lat i uważam, że trochę za długo, mimo wszystko sporo się tu nauczyłem

Firma dobra tylko na start i to jak ma się bardzo niskie wymagania. Płaca lekko wyższa niż minimalna krajowa, fakt są premie, ale w branży informatycznej to dalej śmieszne pieniądze. Brak możliwości awansowania, starania się o podwyżkę, niepłacenie za nadgodziny oraz nagłe wyjazdy w delegację na kilka dni. Jedynym plusem jest dobra atmosfera, współpracownicy są mili i pomocni. Sama miła atmosfera jednak nie wystarczy, ważne jest też szanowanie się jako pracownika. Z takim stosunkiem pracodawcy do pracowników i ich pracy nie sposób wystawić firmie pozytywnej opinii.

@Anonim

Lekko wyższa niż minimalna tzn., ile tak konkretniej wychodzi czy się wstydzisz powiedzieć? A co do premii to może chociaż tę tajemnicę zdradzisz? I czy dużo tych nadgodzin Ci się przytrafiało tutaj, bo szkoda że niepłatne :/

szuka
@Anonim

Czy mógłbyś zdradzić Anonim ile czasu tam pracowałeś?

@szuka

A to ma na cokolwiek jakiś wpływ tak właściwie jak długo robił?

już nie szuka Nowy wpis
@Renata

@Renata Tak. Chciałem wiedzieć po jakim czasie da się tyle zarobić. Staż pracy to czynnik mocno wpływający na zarobki.

Renata Nowy wpis
@już nie szuka

A jesteś pewny, że tu w firmie biorą to pod uwagę? Bo to różnie bywa niestety... Ciekawe na co uwagę zwracają tak właściwie

Firma jest dobra na start. Atmosfera między pracownikami jest naprawdę rodzinna i przyjazna. Zarobki za małe i przynajmniej w mojej opinii mała szansa na sensowną podwyżkę.

Mirosław
@Anonim

Pisząc o rodzinnej i przyjaznej atmosferze masz na myśli wspólne wyjścia do knajp, imprezy?

qwerty

Czytając te opinie, można odnieść wrażenie, że pracuję w kołchozie, a nade mną stoi pracodawca i okłada mnie batami. Napiszę wiec kilka słów od siebie: - Zarówno współpracownicy jak i kadra zarządzająca to bardzo mili i pomocni ludzie. Tworzą rodzinną i ciepłą atmosferę. - Pracownicy są darzeni zaufaniem. - Często, jeśli potrzebujemy coś na ząb ze sklepu spożywczego, chętna osoba od innych chętnych i robi małe zakupy. - Są imprezy integracyjne na koszt firmy. W okresach świątecznych uroczysta kolacja, ale bardzo często pizza dla wszystkich w godzinach pracy przy różnych okazjach np czyichś urodzin. Zdarzały się też grille czy nawet wyjazd integracyjny. - Wypłata zawsze jest na czas. - Wynagrodzenie rośnie wraz z doświadczeniem pracownika. - Dodatkowe premie na święta przed końcem roku. - Gdy potrzebne jest komuś kilka godzin wolnego, nie ma zwykle problemu aby takie wolne dostać. Można odrobić później. - Dla jednych zaletą, a dla innych wadą jest to, że nie pracujemy zdalnie z domu. - Pracownicy mają możliwość wprowadzania nowoczesnych technologii usprawniających pracę. Mamy w tym wolną rękę. - Praca daje mnóstwo wyzwań, więc można wzbogacić się o nowe doświadczenia. - Jest ładna kuchnia z mikrofalą, tosterem i ekspresem, który parzy pyszną kawę. - Mamy dużo miejsca do pracy - Biuro jest nowe, czyste wentylowane i z ogrzewaniem podłogowym, więc nie marzną nóżki. - W łazience jest magiczny przycisk oczyszczający atmosferę ze smrodków. Generalnie, jest kilka plusów :)

Paulina
@qwerty

wow zdecydowanie wyczerpująca opinia...;) wygląda to naprawdę dobrze, to wiesz może skąd się bierze tyle negatywnych opinii? Co do pracy zdalnej - przełożony podał powód dlaczego nie można pracować z domu? W czasach pandemii to jednak moim zdaniem dość ważna kwestia.

qwerty
@Paulina

Opinia tez zależy od tego jakie są moje oczekiwania i czy praca te oczekiwania spełnia. Co do pracy zdalnej, słyszałem, że w Biedronce również niektórzy nie mają takiej możliwości :) Sorki, nie mogłem się powstrzymać :) Podał. Myślę, że informacja czy praca jest zdalna czy nie, w branży informatycznej jest istotna. Jednym to nie pasuje inni tego szukają.

@qwerty

haha, a ja czuję w kościach, że za parę lat już będą zdalnie ogarniać. Słyszałeś o tym co fb a raczej meta wprowadza co nie? Myślę, że serio wszystkim z domu na pilotach będziemy sterować. Autami, robotami itp., To wtedy będzie zdalny kasjer z domu. ;)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ifter Jerzy Taczalski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Firma dobra na maksymalnie rok, potem trzeba szukać normalnej pracy gdzie pracownik jest szanowany przez przełożonych.

Hanna
@były pracownik

A tu nie jest szanowany? Czym się to dokładnie przejawia według Ciebie?

Mirek

Jako pierwsze doświadczenie w karierze będzie ok. Właściciel lubi zatrudniać świeżaków, którzy nie będą dyskutowali i podważali jego zdania w żaden sposób. Firma została daleko w tyle jeżeli chodzi o jakość pracy i środowisko IT. Taki typowy januszeks, (usunięte przez administratora) nie ma, ale rozwoju też nie. Zarobki marne, częściowo (usunięte przez administratora).

Hanna
@Mirek

No ale jest szansa na podwyższenie z czasem tych zarobków czy w kwestii finansowej rozwoju też nie ma?

Mirko

Wsparcie oferowane przez firmę jest na bardzo wysokim poziomie. Każdy, powtarzam każdy problem wynikły w oprogramowaniu użytkownika IFTER EQU jest rozwiązywany na bieżąco. Pan Krzysztof (pan od szkoleń) jest człowiekiem na właściwym miejscu. Poprowadzi szkolenie pomoże ślepcowi przejść przez zawiłości oprogramowania firmowego jaki wesprze w logice innych producentów- szacun.

Mirko
@Mirko

Pan od szkoleni to Tomasz - przepraszam pomyliłem imiona.

Cześć. Dlaczego nic nie piszecie na temat firmy Ifter? Jak to rozumieć? Mam wnioskować po takiej ciszy, że firma ta aktualnie nie funkcjonuje?

rako

nie musi miec pojcia poniewa ma wyspecjalizowanych ludzi do tego

anonim001

Potwierdzam opinię GallAnonim. Właściciel nie ma pojęcia o prowadzeniu jakichkolwiek projektów. Brak osoby skutecznie zarządzającej projektami, a przez to soft ma ogromną ilość dziur. Według mnie nie nadaje się do systemów ochrony osób i mienia. Testowałem jakiś czas temu wersję demo i muszę powiedzieć, że niewiele się zmieniło. Uzyskanie uprawnień administracyjnych w programie do złamania w ciągu kilku minut.

klapouch22

Witajcie. "instalator BMS" czy możesz coś więcej powiedzieć o tej firmie? Za tydzień mam niby tam zacząć pracę, ale jak czytam te opinie to nie wiem czy to ma sens ...

dziadek

Ostrzeżenie przed GallAnonimem Wystrzegajmy się „fachowców” którzy pracują nad czymś przez kilka lat, a później odradzają używania owocu swej pracy, jako niebezpieczne dla środowiska. Widocznie jaka praca taki stosunek do pracownika

Były

Też pracowałem w tej firmie i muszę się zgodzić z GallAnonim. Zarobki marne i wszechograniające [usunięte przez moderatora]. Z plusów, dobre doświadczenie na początek - od razu jest się rzuconym na głęboką wodę i jak sobie poradzisz to zostajesz jak nie to... :)

GallAnonim

Pracowalem w tej firmie kilka lat, nie jest tam tak fajnie jak opisano. Byłem tydzień na zwolnieniu lekarskim, i po powrocie byłem poniżany i traktowny w sposób urągający ludkiej godności, godności programisty. Pracodawca nie płaci za godziny nadliczbowe, nie uzgadnia wyjazdów w delegacje(jak nie pojedziesz to rozwiązujemy twoją umowę). W tej firmie nie ma nawet kogoś takiego jak manager projektów więc o wszystkim trzeba myśleć samemu. Zarobki na poziomie o 600 zł wyższym niż w Tesco (programista C/C++/PL-SQL z 3 letnim doświadczeniem!!!). Ogołem, horror. Całkowicie odradzam, tak firmę jak i jej "produkty".

Zostaw merytoryczną opinię o Ifter Jerzy Taczalski - Wola Niemiecka

• Jak się pracuje w Ifter Jerzy Taczalski?

Zobacz opinie na temat firmy Ifter Jerzy Taczalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ifter Jerzy Taczalski?

Ifter Jerzy Taczalski
1.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 78C
    21-025 Wola Niemiecka