Ifter Jerzy Taczalski

Niemce

Opinie o Ifter Jerzy Taczalski

GallAnonim 2011-02-08 15:49:12
Pracowalem w tej firmie kilka lat, nie jest tam tak fajnie jak opisano.

Byłem tydzień na zwolnieniu lekarskim, i po powrocie byłem poniżany i traktowny w sposób urągający ludkiej godności, godności programisty.

Pracodawca nie płaci za godziny nadliczbowe, nie uzgadnia wyjazdów w delegacje(jak nie pojedziesz to rozwiązujemy twoją umowę).
W tej firmie nie ma nawet kogoś takiego jak manager projektów więc o wszystkim trzeba myśleć samemu.

Zarobki na poziomie o 600 zł wyższym niż w Tesco (programista C/C++/PL-SQL z 3 letnim doświadczeniem!!!).

Ogołem, horror.

Całkowicie odradzam, tak firmę jak i jej "produkty".
Były 2012-03-01 17:19:40
Też pracowałem w tej firmie i muszę się zgodzić z GallAnonim. Zarobki marne i wszechograniające [usunięte przez moderatora].
Z plusów, dobre doświadczenie na początek - od razu jest się rzuconym na głęboką wodę i jak sobie poradzisz to zostajesz jak nie to... :)
dziadek 2012-07-16 13:12:36
Ostrzeżenie przed GallAnonimem
Wystrzegajmy się „fachowców” którzy pracują nad czymś przez kilka lat, a później odradzają używania owocu swej pracy, jako niebezpieczne dla środowiska.
Widocznie jaka praca taki stosunek do pracownika
klapouch22 2014-09-13 08:27:32
Witajcie. "instalator BMS" czy możesz coś więcej powiedzieć o tej firmie? Za tydzień mam niby tam zacząć pracę, ale jak czytam te opinie to nie wiem czy to ma sens ...
anonim001 2016-04-26 20:36:02
Potwierdzam opinię GallAnonim. Właściciel nie ma pojęcia o prowadzeniu jakichkolwiek projektów. Brak osoby skutecznie zarządzającej projektami, a przez to soft ma ogromną ilość dziur. Według mnie nie nadaje się do systemów ochrony osób i mienia. Testowałem jakiś czas temu wersję demo i muszę powiedzieć, że niewiele się zmieniło. Uzyskanie uprawnień administracyjnych w programie do złamania w ciągu kilku minut.
rako 2016-05-21 20:20:00
nie musi miec pojcia poniewa ma wyspecjalizowanych ludzi do tego
Zostaw swoją opinię o Ifter Jerzy Taczalski - Niemce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ifter Jerzy Taczalski