Cafe Szparka

Opinie o Cafe Szparka

pop. 2011-03-07 08:01:20
Szparka - 2,14zł na godz., które i tak nie jest wypłacane! Napiwki wszystkie dla Ciebie, ok fajnie, ale bez żadnej stabilizacji finansowej . Obecni pracownicy chyba bardziej się podniecają tym, że pracują w "kultowej" Szparce niż jak by można było się spodziewać zarobkami. Nie twierdze, że zarobić nie można- ciągłe powtarzanie, że wszystko się zacznie jak będzie wystawiony ogródek, ale to tak jak wszędzie przecież! Jeśli ktoś chce pracować 12godz. i mieć 30zł z tip-ów (pracy a nie udawania) to polecam to miejsce...
nosek 2013-12-14 16:49:11
Zarobki takie że wstyd się przyznawać, że można za tyle pracować w Warszawie. 2zł za godzinę i umowa zlecenie to porażka. Trzymajcie się jak najdalej od tej restauracji chyba że nie macie co robić i chcecie pracować za darmo.
micha 2016-05-03 10:15:56
Chciałabym zatrudnic się w jakiejs Kawiarni na wakacje, zastanwiałam sie nad nimi są na Placu Trzech Krzyży a tam przemiał klientów jest duży wiec i napiwki spore pewnie
Zostaw swoją opinię o Cafe Szparka - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cafe Szparka