Kujawsko-Pomorskie Szkoły Neks

Bydgoszcz

Opinie o Kujawsko-Pomorskie Szkoły Neks

anonim 2011-12-06 05:33:31
Co to za ściema!!!! Jesteś prawą ręką szefa i nie masz wyjścia, musisz pisać takie bzdury bo już za głośno wszędzie o tym co wyprawiacie. Co miesiąc 2 nowe sekretarki i tak przez lata. Nie rozumiem polityki waszej placówki, ale tam wszystko jest chore, więc nawet nie próbuję się zastanawiać.
LOLA 2016-10-14 10:06:40
Żenada!!!!! Wczoraj miałam "zaszczyt" brać udział w spotkaniu rekrutacyjnym na jedno z oferowanych stanowisk. Zgonili wszystkich chętnych na jedna godzinę, było nas 80 osób!!!! Kazali pisać jakiś śmieszny tekst, a potem wg numerków odbywała się rozmowa z jakimś gościem, który się nawet nie przedstawił!!!!
Rozmowa na zasadzie, proszę o CV i to tyle. Po wstępnej kwalifikacji proponują test w formie dwudniowej pracy za darmo, a potem umowa zlecenie.
Nigdy w życiu nie brałam udziału w tak żenującym spotkani, NIE POLECAM!!!!!
sara 2016-10-14 14:28:22
Faktycznie wydaje mi się, że to dosyć nietypowa rekrutacja o której mówisz, taka wręcz hurtowa.. ale na jakie to było dokładnie stanowisko? Wydaje mi się, że jakieś magazynowe.
Zostaw swoją opinię o Kujawsko-Pomorskie Szkoły Neks - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kujawsko-Pomorskie Szkoły Neks