Opinie o Full Media System Paweł Irzmański w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Full Media System Paweł Irzmański. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Full Media System Paweł Irzmański o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Full Media System Paweł Irzmański w Radom

Renata Nowy wpis

Cześć. Weszłam tutaj, gdyż poszukuję informacji na temat możliwości podjęcia pracy w firmie Full Media System Paweł Irzmański. Nie mogę jednak nigdzie na internecie znaleźć informacji na temat aktualnych rekrutacji do tej firmy. Czy może jednak ktoś z obecnych pracowników wie, czy to przedsiębiorstwo potrzebuje nowych osób do pracy?

Pomoc Nowy wpis
@Renata

Oferty pracy były wielokrotnie wrzucane za pośrednictwem portalu facebook oraz OLX, jeżeli ktoś szukał to na pewno znalazł, z drugiej strony telefon kontaktowy jest ogólno dostępny i również można zadzownić. Pozdrawiam

Bożena Nowy wpis

Czytałam poniżej wpis, że firma obecnie nie prowadzi rekrutacji ale w okresie letnim o ile wszystko wróci do normalności to będzie szansa na jej wznowienie. Może ktoś przybliżyłby mi jak wygląda taki typowy dzień pracy wtedy? Podejrzewam, że może być to fajna praca np. okresowa dla studentów.

Bożena

Szukam info, czy Full Media System zatrudnia nagłośnieniowców, akustyków lub monterów nagłośnień w kościołach. Nie znalazłam ogłoszeń w sieci, może ktoś ma aktualną wiedzę na ten temat?

Pomoc Nowy wpis
@Bożena

Na stronie internetowej firmy http://www.fullmediasystem.pl/ znajdzie pani kontakt do właściciela. Można śmiało zapytać. Aczykolwiek w obecnej sytuacji żadna branża nagłośnieniowa nie prowadzi rekrutacji, czekamy spokojnie na powrót do normalności. W sezonie imprez jesteśmy otwarci, często dajemy możliwość poszerzenia swoich zainteresowań oraz horyzontów młodym ludziom. Aktualnie bardziej skupiamy się na instalacjach stałych, również nagłośnieniowych w szkołach kościołach itp. ale również instalacje kamer dozorowych, bram, alarmów.

Gall Anonim

Tą opinię to chyba dodał sam szef tej firmy a prawda jest zupełnie inna.

FakeNews
@Gall Anonim

Ilość polubień tego komentarza na tak "jeszcze" mało znanej stronie internetowej świadczy tylko o niskim poziomie konkurencyjnej firmy, która próbuje nas oczernić. Niestety w internecie każdy może sobie napisać wszystko, to powoduje że zawarte informacje nie są poddawane jakiejkolwiek wiarygodności, dlatego jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany naszą ofertą to zapraszamy do współpracy. Naszym atutem jest to że popularność naszej firmy wynika z tzw "polecenia" a nie randomowych osób piszących bzdury w internecie bez konkretnych dowodów, zdjęć, czegokolwiek.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Full Media System Paweł Irzmański? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Parafianin

Też tak myślę. Instalator systemu do wyświetlania pieśni. Obraz rozmazuje się, znika. Razem z kościelnym od miesiąca próbujemy dodzwonić się na oba telefony. W różne dni o różnych porach. Żaden nie odbiera. Niepoważna osoba/przedsiębiorca? Moje sugestie dla Full Media System Paweł Irzmański: Też tak myślę. Instalator systemu do wyświetlania pieśni. Obraz rozmazuje się, znika. Razem z kościelnym od miesiąc próbujemy dodzwonić się na oba telefony. W różne dni o różnych porach. Żaden nie odbiera. Niepoważna osoba/przedsiębiorca?

Właściciel
@Parafianin

Najprawdopodobniej macie złe numery telefonów, lub mylicie firmy, nie było przypadku w naszej firmie, żeby nie reagować na takie zgłoszenie. Zgłoszenie awarii w kościołach to nasz priorytet, na co reagujemy bardzo szybko, mogą to potwierdzić księża w naszej diecezji, którą to obsługujemy. Często jest tak aby liturgia świąteczna odbyła się bez zakłóceń związanych z techniką na pomoc przy usterce jedziemy w niedzielę. Pisanie negatywnych opinii przez firmę konkurencyjną jest słabą strategią i narusza zasady konkurencyjności. Paweł Irzmański

Baca

Z daleka od tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Full Media System Paweł Irzmański - Radom

Full Media System Paweł Irzmański
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Juliusza Słowackiego 324 lok. 1
    26-600 Radom