Opinie o Systemy Biometryczne BioSys S.C. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Systemy Biometryczne BioSys S.C.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Systemy Biometryczne BioSys S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systemy Biometryczne BioSys S.C. w Kraków

Mac

Ciekawe czy dalej niektórzy dostają kopertę od prezesa ;). Firma dobra żeby nabyc jakiegoś doświadczenia ale dłużej niż rok nie opłaca sie tam siedzieć. Typowy januszex. Gdzie jak ci się skończy umowa to kierownictwo zaskoczone ;), oczywiście oczekiwania ze mimo to powinno się pracować bez do czasu az przygotują nowa. Oprogramowanie przestarzałe, jako dev czy tester dużo nie wyniesiesz. Atmosfera w pracy specyficzna, współczułem czasem klientom bo podejście płac albo nie mamy twojego płaszcza i co nam zrobisz w obecnych czasach jest niepoważne. Widzę ze mimo upływu lat dalej firma robi to samo co x lat temu jeśli chodzi o obsługę klientów. Szkoda. Na kokosy jeśli o płace bym nie liczył ;)

@techniczny jarek

A co jaki czas były te wyjazdy, kilka razy w miesiącu? Możesz podać dokładny czas, w którym do Ciebie się odezwali do momentu wysłania aplikacji? Wiesz może czy cały czas można wysyłać cv czy rekrutacja jest już zakończona?

Hmm

Czy ktos moze sie podzielić jak wygląda praca w innych siedzibach firmy? Między innymi Gdańsk lub Warszawa? Nigdzie nie ma żadnych informacji.. :/ Może rekrutują?

@Rick

Bo nie ma ;) jedyna siedziba jest Krakow :D czasem jak sa wyjazdy to jada wczesniej dzien zeby rano byc u klienta, a czasem wczesnie rano wyjezdzaja. O taki paradoks ;)

Joanna

Czy ktoś ma informacje o praktykach zawodowych w tej firmie?

FD Nowy wpis
@Joanna

Byłem na praktyce uczniowskiej z technikum, w 2022 roku w dziale zarządzania serwerami i sieciami. Było elegancko, cały czas coś nowego do zrobienia, dostawałem samodzielne zadania. W miesiąc nabrałem więcej doświadczenia niż przez pół roku w szkole :). Szef działu mega doświadczenie i cierpliwość, sporo wyjaśniał i dawał tematy do zrobienia.

Paolo Nowy wpis
@FD

Dzięki za wpis. W maju mam miesiąc praktyk i w sumie blisko mieszkam to by pasowało się tam zgłosic. Tylko na stronie nie ma informacji ani zakładki praca lub kariera :(

Czytam sobie o firmie na ich stronie i chciałam dowiedzieć się więcej o pracy w dziale handlowym, są na dzień dzisiejszy wolne etaty? Niestety nie znalazłam żadnych zakładek odnośnie kariery. Czy tutaj, w dziale handlowym praca jest stacjonarna czy głównie mobilna? Mi zależy na takiej stacjonarnej jakby co.

Dominika Nowy wpis

Składałam cv na ogłoszenie z pracuj.pl. w sumie 3 etapy - ankieta hr, telefon z dyrektorem handlowym i spotkanie w biurze. Na spotkaniu z dyrektorem handlowym jest test sprawdzający umiejętności sprzedażowe i w sumi tu się dowiesz jakie warunki pracy. Atmosfera rozmów spoko, odpowiadają na pytania, Praca tylko w biurze koło Kleparza, prace zaczynasz miedzy 8-9 i tylko od pon-pt wiec weekendy i święta wolne. Dają wybór czy chcesz Umowe zlecenie, o prace lub b2b.Benefity jak w każdej firmie multisporty, luxmedy itp. Okres próbny 3 miesiące, Kasa to podstawa i prowizje od wyniku. Trzeba się dobrze orientować w temacie sprzętu i programów bo to produkuje firma i to będziesz sprzedawać. Z tego co się dowiedziałam stale można wysyłać cv. Ogólnie poztywne wrażenie.

Co to znaczy ta specyficzna atmosfera w pracy, natknęłam się na taką opinię tu na forum. Coś przez ten ostatni rok się zmieniło? Mieliście teraz podwyżki wraz z nowym rokiem?

Daro

Łoo, a to czemu, nikt z pracowników nie podpisałby się pod pozytywną opinią o tym pracodawcy? I co z tym, co znajduje się w ogłoszeniach, na przykład w ogłoszeniu na specjalistę ds. sprzedaży, na które chciałem przyszykować CV? Słowa o możliwości realizacji własnych pomysłów, dotyczących strategii sprzedażowej, a także znacznej autonomii w działaniu na prawdę zrobiły na mnie dobre wrażenie.

@Hmm

Do czego maja rekrutować , przecież oni są nierzetelni a właściciele sami wystawiają oceny pozytywne ???? To samo dotyczy innych ich firm , piszą ze zwracają pieniądze za system a właściciel podszywa się pod inna osoba czyli klienta????????????

Dorota
@Hmm

A to firma nie ma wewnętrznego systemu rekrutacji całej firmy? Skoro w wielu miastach jest siedziba to nie ma jakiejś komunikacji między siedzibami? Ty pracujesz w którym oddziale?

Tomasz

Jakoś nie widzę spójności między pytaniem, a odpowiedzią. Miło, że między pracownikami, a właścicielem toczą się rozmowy, tylko nie zmienia to faktu, że taka osoba jak ja, szukająca pracy, nie ma pojęcia, ani ile da się tu zarobić, ani czy pieniądze są na czas, zgodnie z umową o pracę? Uchylisz rąbka tajemnicy?

Rick
@Dorota

Dorota czy Ty znalazłaś na stronie adres jakiejś innej siedziby niż Kraków. Jeśli nie, to pewnie ich w ogóle nie ma. Może opowiadają klientom jak to są w całej Polsce, że łatwo dostępni, że serwis blisko i tanio, a potem i tak przyjeżdża ktoś z Krakowa.

@Rick

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Systemy Biometryczne BioSys S.C.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jacek

Majowa opinia sugeruje, że kokosów, w kwestii zarobków nie ma co się spodziewać. Oprogramowanie opisano, jako przestarzałe, dopisując, że jako dev czy tester dużo się nie wyniesie w aspekcie wiedzy. Jednak parę miesięcy upłynęło i może w tym czasie zaszły w firmie zmiany? Jak teraz oceniacie oprogramowanie i możliwość korzystania z nauki, dzięki pracy tutaj? Jaką kasę bym tu teraz miał, jako tester?

Na jakie benefity można liczyć w Systemy Biometryczne BioSys S.C.?

Danuta
@Mac

A Ty pracowałeś tutaj rok tak jak napisałeś czy jednak dłużej? No i zastanawia mnie co to znaczy z ta kopertą od prezesa, opiszesz to bardziej szczegółowo? Ale jednak firma jest dobra żeby zdobyć doświadczenie? Są tutaj osoby, które typowo uczą nowych pracowników?

@Danuta

Pracowałem ponad rok, a koperta to oczywiście znaczy ze cześć pensji była przelewana na konto a cześć do łapy ;). Dobra dla osób które zaczynaja bądź może chcą się przebranżowić, dla doświadczonych pracowników wątpię. Co do uczenia to zazwyczaj ci bardziej doświadczeni pracownicy nie mieli problemu żeby Ci pomoc albo przeszkolić. Przynajmniej ja się z takim czymś nie spotkałem. To akurat jeden z niewielu plusie tutaj.

Aleksandra
@Mac

Rozumiem. Na jakiej umowie takie warunki? Można dostać umowę o pracę? Zastanawiam się też jak jest z urlopami. One są liczone od kwoty z umowy czy też dostaje się resztę w kopercie wtedy?

@Aleksandra

Niestety ta forma „wypłaty” przypadała tylko wybrańcom. Co do umowy to standard, najpierw zlecenie na minimalna a potem uop z jakaś stawka która się wynegocjowało. Oczywiście na zleceniu urlopy tylko bezpłatne.

@Mac

I przez jaki czas jest się na zleceniówce? Jaką można wynegocjować taką maksymalną stawkę na uop?

techniczny jarek

Dzwoniłem na Montażystę w Dziale Technicznym. umowa zlecenie jest tylko przez pierwszy miesiąc, żebym ja się zastanowił czy na pewno chce ( dużo wyjazdów ) i firma też pewnie chce popatrzyć czy umiem to co popisałem w cv. potem już tylko umowa o pracę na pełny etat, kasa wypłacana wyłącznie na konto :( , generalnie pracy sporo, dużo wyjazdów do klientów na montaże, nie siedzisz w biurze i nie patrzysz w ekran, rozmowa całkiem pozytywna. warunki płacowe ustalane indywidualnie w zależności co umiesz - podstawa raczej średnia ale dodatki za wyjazdy są płacone więc nie powinno być źle. zastanawiam się i czekam na odpowiedź.

Edward
@techniczny jarek

Też zgłosiłem się na ogłoszenie z pracuj.pl. Nawet szybko kontakt, dostałem wszystkie potrzebne informacje. Potwierdzam, ze umowa zlecenie tylko na 1 miesiąc potem umowa o prace. Jest też opcja b2b jak ktoś ma działalność ale ja nie mam. W sumie rozmowa była spoko, na każde pytanie pan odpowiadał... no zobaczymy co dalej

@techniczny jarek

Aha czyli to kandydaci dzwonią do firmy, a firma nie odzywa sie do kandydatów? Tak, dobrze rozumiem? I ta rozmowa to ile mniej więcej trwała czasu i czy to jest z rekrutem z HR, czy kimś z działu technicznego?

techniczny jarek

@WA napisałem wyraźnie , że wysłałem swoje zgłoszenie na ich ogłoszenie na portalu pracuj.pl. Po kilku dniach miałem telefon z firmy i rozmawiałem z osobą z HR. Rozmowa trwała ok 25 min, osoba rekrutująca przedstawiła mi wszystkie warunki pracy i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Po tej rozmowie byłby etap spotkania się z kierownikiem działu . Nie zdecydowałem się jednak na pracę u nich ze względu na dużo wyjazdów po Polsce a tą informację podkreślała osoba z którą rozmawiałem. no i była taka informacja w ogłoszeniu ale chyba nie doczytałem bo bym głowy nie zawracał.

Prac

Nie polecam jako pracownik biosys- drogie , przestarzale , a na dodatek są nierzetelni wobec swoich klientów , jako pracownikowi było mi naprwdę głupio ,ze tak postepują, KASA I TYLKO KASA , NIECH ZAPŁACI , A POTEM GO ZOSTAWUIAJA Z PROBLEMAMI

RadcaPrawny
@Prac

W dniu dzisiejszym 31.10.2023 o godzinie 10:16:49 ( rozmowa trwała 00:52 min ) z numeru 570 006 458 ( numer zweryfikowany ) na numer telefonu działu handlowego BioSys sp. z o.o. zadzwoniła osoba, która przedstawiła się jako pracownik gowork i oczekiwała przełączenia rozmowy do prezesa firmy. Otrzymała odpowiedź, że nie jest to możliwe. Wtedy natychmiast się rozłączyła. Tego samego samego dnia 31.10.2023 o godzinie 11:55 "nagle" pojawia się ten wpis rzekomego "byłego" pracownika. Zamieszczona opinia łamie zasady: regulaminu portalu gowork: - jest nie merytoryczna - nie zawiera informacji o stanowisku pracy, warunkach pracy, nie opisuje relacji pracodawca-pracownik Polski prawo - kodeks cywilny: formułowanie nieprawdziwych zarzutów: dobre imię osoby prawnej naruszają takie zarzuty, które – obiektywnie oceniając – przypisują jej niewłaściwe postępowanie mogące spowodować utratę zaufania do niej, potrzebnego do realizacji zamierzonych przez nią celów w ramach prowadzonej działalności. Za tego rodzaju naruszenia uważa się formułowanie nieprawdziwych zarzutów dotyczących przykładowo: - niskiej jakości wytwarzanych produktów lub świadczonych usług, - nierzetelnego wypełniania przez daną osobę prawną zobowiązań publicznoprawnych i prywatnoprawnych (nieuiszczanie podatków, składek na ubezpieczenie społeczne, niespłacanie kredytów bankowych lub innych długów), - niewłaściwego podejścia do klientów (niekulturalne traktowanie klientów, nierzetelne załatwianie skarg i reklamacji) Portal gowork oraz prowadzący go podmiot GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. dopuszczając do publikacji tego typu opinii, przyzwala na łamanie prawa ,w tym ustanowionego przez siebie regulaminu portalu.

Czy firma Systemy Biometryczne BioSys S.C. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Jurataaa

Pracowałem przez jakis czas dla tej firmy i nie polecam. Więcej niz rok to krok w tyl w rozwoju.

Szkoda tracić czasu na tą firmę. Co chwilę można zobaczyć ogłoszenie o pracę z tej firmy, niestety prawdopodobnie nie jest to spowodowane rozrostem firmy a rotacjami w poszczególnych działach.

Maria

A co takiego sie dzieje ze rotacja tak duża? Słabe zarobki? Czytam ze ktos pisal ze 3 tys mozna dostac, no nie za wesoło

Marla

Ten system to jakiś jedna wielka porażka, nie dość, że tyle kosztuje to w dodatku jak po tygodniu chcieliśmy odstąpić od umowy ponieważ nie mieliśmy serwera na firmie to powiedzieli, że nie można. Czas instalacji tego wszystkiego był bardzo długi. W dodatku teraz z tego nasza firma nie korzysta. 4500 tys zł lub więcej za system który powinien mieć możliwość aby go zwrócić. Uważam, że tą firmę należy pozwać i załatwić to w sądzie bo będzie więcej osób które dadzą się im naciągnąć!!!!

Aneta
@Marla

jaki był argument od firmy ze nie można odstapic od umowy ? jakis regulamin był udostepniony wczesniej czy cos?

Mak
@Marla

Dokładnie jest tak co napisałaś! Nie dajcie się więcej naciagnąć!

Julia
@Mak

No ale czyli mieliście ten regulamin w rękach w końcu czy nie? Bo to problem w tym, że to wy nie doczytaliście tych warunków związanych z odstąpieniem, tak? Bo jeżeli tak właśnie było, to sama nie wiem czy można ich za cokolwiek tutaj winić tak szczerze...

Mak
@Julia

Tak , wszystko doczytaliśmy , potrafimy załatwiać transakcje, firma nierzetelna i juz

Aneta
@Mak

W takim razie czy zgłosiliście już gdzieś tą firmę?

mortalisko

Aplikowałem na stanowisko wdrożeniowca. Krótka rozmowa z rekruterką na temat preferowanych zarobków itp, następnie telefon z datą rozmowy kwalifikacyjnej. Sama rozmowa bardzo sympatyczna, Kierownik oraz Pan z Zarządu, chcieli poznać poziom doświadczenia, wyjaśnili jak ma wyglądać praca i ogólnie bardzo przejrzyście. Jak dla mnie lekkie schody zaczęły się przy rozmowie o zarobkach , została mi zaproponowana umowa na czas określony na czas 7 miesięcy - 3000 netto podstawy , następnie podpisanie umowy o pracę na czas nieokreślony ale hmm niestety żadnych konkretów co do dalszych negocjacji o wypłatę, a zapewnienie że sie jakoś dogadamy jest dla mnie niewystarczające plus zwykle umowa na czas okreslony jest na 3 miesiace i dopiero jakies negocjacje. Jak dla mnie 3000 netto jak na Kraków jest ok jeśli chodzi o początki no ale później przydałoby sie troche wiecej.

Manio
@mortalisko

Tej firmy trzeba unikać, panowie (usunięte przez administratora)

Mor
@mortalisko

Firma tylko na papierze

Maria
@Mor

co to ma znaczyć? nie istnieją czy jak? przecież ludzie tam pracują

Menio

Firma wprowadza czytniki biometryczne, które dają możliwość pełniejszej oceny wydajności pracy poszczególnych pracowników oraz lepszą kontrolę ewentualnego naruszenia przez nich regulaminu pracy. Super!!!

Kp
@Menio

Bzdura!

jarząb

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. W tym czasie wiele się nauczyłem i w razie pytań/wątpliwości zawsze miałem się do kogo zgłosić. Prace zmieniłem że względu na przeprowadzkę z Krakowa. Firmę Biosys wspominam pozytywnie. Nigdy nie zostałem tutaj (usunięte przez administratora) a zasady współpracy były przejrzyście określone. To się chwali!

huehue
@jarząb

Wygląda mi to na komentarz osoby z marketingu albo i prezesa firmy xd

jastrząb
@huehue

@huehue Zasmucę Cię, bo był to autentyczny post byłego pracownika :-) Pozdrawiam serdecznie!

Halina
@jarząb

A mogłeś liczyć na szkolenia ze strony pracodawcy? Jestem bardzo zainteresowana pracą w Biosys, a jednak ten aspekt jest dla mnie bardzo ważny.

Halina
@jastrząb

Też pracujesz albo pracowałeś w Biosys? Potwierdzasz to co napisał jarząb?

Daniel
@Halina

Podpinam się pod pytanie Haliny + czy ktokolwiek orientuje się jakie są stawki w BioSys? Ile można dostać na rekę na początku przygody w tej firmie?

pek

Szkoda, że nie trafiłem na to forum przed zakupem systemu RCP. Najważniejsze zadanie handlowca to wcisnąć system, potem już tylko drożej. Współpraca z BioSys to jak cyrograf z DIABŁEM, będzie tylko gorzej a zmiana systemu jest kosztowna tylko, że z perspektywy czasu TAŃSZA. Polecam rozwagę.

daga

Nie pracuję dla biosysu, nie jestem nawet jej klientem ale znam firmę od jej początków i patrzę z boku. I jedno mi się nasuwa. Jak Wam się nie podoba to spierniczajcie do korpo klepać jak małpka w excelu za te same pieniądze a te hejty to sobie wydrukujcie i wytrzyjcie nimi te swoje leniwe zadki. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć jak jest w firmie naprawdę to wystarczy przyjść na okres próbny i sprawdzić samemu. Jeszcze nie widziałam, żeby na siłę tu kogoś trzymali. Po co ta debata i pierdolada o niczym. Chyba nie trafiliście jeszcze na prawdziwego szefa zrypa i nie wiecie co to robota skoro macie czas na klepnie tych pierdół. Zresztą zapewne w czasie pracy... Wy biedni niedoceniani pracownicy roku.

J23

Mocne.

MI
@daga

Tonący brzytwy się łapie i poprawia wizerunek!

Edmund

Poziom komentarza i język mniej niż 0

Pele mele
@Edmund

Jak do Piotra należy, nie jest po wyższych studiach, aby wszystko wysyłał !!!!

pek
@daga

Ten ton, treść słownictwo i argumenty są najlepszą rekomendacją jaką widziałem. Ciekawe czy tam rozstrzeliwują ludzi o odmiennych poglądach?

KPWK

Nie polecam tej firmy pod każdym względem, zastanawiam czy ich nierzetelności nie podać do CBŚ. Może wtedy zrozumieją jak prowadzić firmę i jakie są obowiązki wobec Państwa i pracowników. Kto im pisze takie programy jak punktualny przedszkolak ,przecież to się nie nadaje w praktyce, ludzie,inwestorzy dają się nabrać, jest wiele innych tańszych ,to napisał wcześniej inny pracownik ????

niestety obecny klient

Pomoc techniczna - zero. Przez formularz, znikome i szczątkowe informacje, czasami trwa to kilka dni a finalnie i tak trzeba zapłacić około 400złotych za to, że ktoś w końcu zlituje się i zdalnie rozwiąże problem z instalacja programu na nowym komputerze. Nie daj Boże padnie komputer, system i trzeba będzie program zainstalować i uruchomić na nowym komputerze kolejne 400zł, popełnisz, przy instalacji tego gniota Punktualny Przedszkolak jak coś się nie powiedzie, komunikat o wielokrotnie użytej licencji i znowu trzeba pisać w tym durnym formularzu prośbę o zwolnienie i znowu trwa to jakiś czas i tak do os...nia. Mam styczność z Symfonia, Insert, Comarch i wiele innych programów duzo większych i uruchomienie ich i odzyskanie archiwizacji to pikuś w porównaniu do Punkualnego Przedszkolaka. Jak mam zrobić, przeinstalować system w jakimś przedszkolu z tym gniotem Punktualny Przedszkolak to dostaję rozwolnienia, już wolę przenieść dane na serwerze biura rachunkowego z 200 podmiotami na pełnym SQLu, prościej, szybciej i przyjemniej jak przeinstalować te g....o Punktualny Przedszkolak. GNIOT nad GNIOTY

Szymon

Miałeś jakieś uwagi co do produktu zakupionego w firmie BioSys? Zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty, dlatego chciałbym poznać Twoją szczegółową opinię na temat ich produktów.

Zgadzam się zakupiliśmy system kontroli dostępu, ciagle problemy, nie można dodać kart dostępowych innych producentów. Obiecują złote góry a po zapłaceniu faktury, czar pryska i zostaje niesmak. Spychologia na najwyższym poziomie. Nie polecam.

Marian
@Szymon

Chcesz sprawny support - wybierz coś innego

PP

Zostaw merytoryczną opinię o Systemy Biometryczne BioSys S.C. - Kraków

• Jak się pracuje w Systemy Biometryczne BioSys S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Systemy Biometryczne BioSys S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Systemy Biometryczne BioSys S.C.?

Systemy Biometryczne BioSys S.C.
1.8/5 Na podstawie 115 ocen.

Systemy Biometryczne BioSys S.C.