Punch-Haft Studio

Łódź

Opinie o Punch-Haft Studio

Slawek 2017-08-14 19:03
Proszę się przedstawić z imienia i nazwiska, to jest pomówienie i szkalowanie dobrego imienia firmy i podlega kodeksowi karnemu w art. 212 Kk. Możemy to w błyskawiczny sposób rozstrzygnąć na drodze sądowej.
Proszę o natychmiastowe usunięcie tego wpisu lub kontakt bezpośredni do firmy. Domyślam się, kto dokonał tego wpisu i jest to do ustalenia.
Sławomir Jędraszkiewicz, właściciel firmy Punch-Haft Studio
Slawek 2017-08-14 19:14
Chciałbym się dowiedzieć, kto pisze takie paskudne pomówienia i oszczerstwa, to może być tylko bardzo sfrustrowana osoba. może ta osoba przedstawi się z imienia i nazwiska, możemy tą wyrażoną opinię zweryfikować sądownie, czyżby to napisała pani IP tak jak opinię
"2016-08-29 06:47-@była pracownica " ?, jeśli tak jest odważna i pisze prawdę to ta osoba powinna napisać swoje imię i nazwisko. Jeśli jest to p.IP. to dlaczego ta osoba nie napisze, że pracowała w sumie 12 lat, z tym, że w sumie ostatnie 4 lata na zwolnieniach!!!
Proszę o natychmiastowe usunięcie tego wpisu. Domyślam się, kto dokonał tego wpisu i jest to do ustalenia.
Sławomir Jędraszkiewicz, właściciel firmy Punch-Haft Studio
Zostaw swoją opinię o Punch-Haft Studio - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Punch-Haft Studio