Opinie o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

Iwona

@Hiszpana jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest DST.

tyt

Ale sam wiesz jakich stawek można się teraz spodziewać @w? Pewnie dorzucaja do podstawy jakieś premie co znacznie urozmaica zatrudnienie. Ciekawe jest tylko czy atmosfera odpowiada teraz każdemu. Dzięki

lis

nie musi

Hiszpan

W jakim Ty świecie żyjesz ?? Jaki zapis w umowie o pracę ?? Jaja sobie robisz?? Jedyny zapis w umowie to 1850zł :D Ogólnie to nie jest najgorzej, kasa nie jest zła, tabor całkiem dobry i świeży, atmosfera taka sobie ale to może przez jednego rodzynka na firmie kto pracuje wie o kim mowa. Gdyby było równe traktowanie kierowców pod względem wożonego tonażu było by zaje..... a tak mogę powiedzieć że jest OK. No i nie mogę się doczekać jak klima postojowa będzie standardem w DST bo póki co tylko pupil chłodzi tyłek a i to nie wiadomo bo auto trzeba przepalać a co za tym idzie spalanie do góry a on nie może sobie pozwolić na takie szaleństwa.

Brałeś udział w rekrutacji do DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
LANTMANNEN UNIBAKE POLAND
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Jedyny minus tej firmy, podstawe trzeba sobie najezdzic. PLUS PLACA ZA OSZCZEDNOSCI. Placa na czas i moim zdaniem git

niemiec

Jak najdalej z firmy DST, jesli chcecie płacić za szkode lub za paliwo to życze powodzenia

misiek

Ja słyszałem ze z stamtąd wszyscy odchodzą nawet .najstarsi kierowcy więc chyba nie jest tak jak piszesz dobrze czy super kasa co prawda jest na czas ale jak były z tym problem y to by jeździli sami a co do tego czy możesz się czegoś nauczyć to tak ale czy warto jest wiele lepszych firm pod względem prący organizacji a przede wszystkim finansów i mniej wymagających od kierowców

gruby

Na magnesie juz nie jeździ dst jest dobrą firmą więc. Nie pisz bzdur i kasa jest na czas i robota poukładana w tej firmie nie. Wykorzystuje się kierowców bardziej dba się o nich polecam

Miro

Tam możesz iść tyko na kurs jazdy na magnesie ijak kombinować

ROBERT

A ja tam pracowałem w tej firmie ponad 2 lata do 2008r fajnie wspominam nie było problemów jak ktoś chce to pracuje anie szuka dziury w całym, Jak w każdej firmie są gorsze i złe dni a nikt na siłe nikogo nie trzyma pozdrawiam załogę z biura i ,, starych'' kierowców

oze

Jeździłem w DST prawie rok... więcej urlopówek iż tarcz... lol... dojazdy na załadunek po 150 km... Sebus swoimi winami obarcza kierowców ( krótka pamięc i idzie w zaparte ) Dareczek natomiast każe szczac do butelki i jechac... ( po tym tekście sie pożegnałem z cwaniakami ) to tyle w wielkim skrócie

jaro

co ty kolego chcesz wiedziec ???? albo szukasz pracy albo nie?w dst raz jest dobze albo zle tak jak pracy

opini

jest ok

lizus

ciebie ktoś oszukał bystrzaku - dałeś się, czujność straciłeś? Przecież jesteś najlepszy i bez skazy i nigdy nie oszukiwałeś i dieslem też nigdy się nie pochlapałeś. Na zewnątrz "macho", a w środku taki wrażliwy BIDULEK MALUNI. Chłopie miej godność

ktoś

młodzi kierowcy nie dajcie się nie idzcie do tej pseudo firmy nawet na praktyke nauczycie się jezdzić bez karty i na magnesie

kamil

a jakie cele jak jestes taki dobry to nie zabieraj pracy kierowcom dst kto chce to niech robi dalej wybor jest prosty godziles sie na to to nie rob dymu bo to jest twoja poraszka nawet jak dostales kaske to i tak przegrywasz

kierowca

Proponuje unikać. Największemu wrogowi bym nie polecił. Teraz to już nikogo normalnego nie ma. Niech się sami bawią w swoim bagnie. UNIKAĆ

My już nie pracujemy. Ostrzegamy tylko innych, żeby trzymali się z daleka od tej firmy- od tego kolego jest forum.

ktos

a wy wszyscy jesteście [usunięte przez administratora] i ci co jeszcze są tam i ci co ich już nie ma bo jak jest tak żle to po co pracować a jak nie robisz to po co pytać

sławek

witam i co nowego słychać ...........

• Jak się pracuje w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

Zobacz opinie na temat firmy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042