Opinie o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

Iza

Mogę poprosić o napisanie czegoś o pracy spedytora w tej firmie, od zarobków zaczynając, przez wymagane lata doświadczenia itd.? Owszem, można od razu z poziomu strony zaaplikować, ale jak nie wiadomo na co? Skoro kierowca CE na Portugalię ma teraz 8,5-9 tys. netto, to zakładam, że i spedytor nie gorzej.

Ciekawy
@SAWA

Jak wypłata w nowym systemie rozliczania?

Były

Widzę na forum są aktualnie pracownicy więc czemu się nie chwalicie jak jest teraz? Zacznijmy Sposób naliczania wypłaty - 20zl/godz x ilość godzin od włożenia karty do tachografu aż do wyjęcia - niby dniówka 480zl ale nie od północy do północy tylko danej godziny włożenia karty - dzień urlopu 120zl - doprosić się o co kolwiek graniczy z cudem - mechanik pewnie jakiś pociotek kogoś z biura - jak coś jest z autem czy naczepa nie tak pisze się śmieszne karteczki, które i tak lądują w koszu a zgłoszone awarie nie są naprawiane (np wymiana klocków w naczepie a ten montuje używane) - biuro szuka oszczędności, oszczędności same przyjdą jak się ludzie zaczną zwalniać, ekipy z Portugalii już to robią, krajówkarze też się zwalniają. Pracowało się nawet fajnie ale dobrze, że odszedłem i to w porę.

Były
@Michaśka

Nie rozumiem Pani pytania. Jak firmą zareagowała? Tu kierowca jest tylko kolejny słupek w exelu.

@Były

A do naliczania wypłaty to jeszcze 50zl za każdy rozładunek i załadunek, raz masz 6 rozładunków, raz masz 3. - - Załadunek na bazie 400zl i raz się uda, że zmieścisz wszystko na podłodze ale często trzeba budować druga podłogę ( naczepy dopel).

Michaśka Nowy wpis
@Były

I ta dniówka to kwota podana na rękę? O co nie można się doprosić, ciężko się skontaktować z firmą czy nie ma osób do pomocy? Jak firma zareagowała na Twoje odejście?

@Michaśka

Roma

Witam wszystkich;) Dużo się naczytałam o pracy i warunkach na stanowisku kierowcy, ale mam pytanie z innej beczki trochę. Czy ktoś z biura/HR może dać znać, czy nie potrzeba aktualnie nikogo do pomocy do firmy? Jak warunki w biurze? Jest nawał pracy? Ile osób liczy zespół, czy macie ścisle określona strukturę w nim?

Iza

@Iza

Który kierowca na portugalie ma 9tys? Przez telefon powiedzieli, że na pojedyncza obsadę na portugalie dniówka 360zl, zrobisz dwie trasy w miesiącu i zarobisz pod 7tys. Na busach płaca lepiej.

Sawa
@Kandydat

Bzdury opowiadasz koleszko , na PT solo płacą za kółko lub 400 .... jak zwykle bajki tu lecą na dobranoc

@Sawa

Ty wogole czytałeś co napisałem? A skoro twierdzisz, że dają 400dniowki to wg ciebie też jest super? Robisz dwie Portugalki i zarabiasz 7200 (jedno kółko 9dni) i to jest rewelacja? Bo chyba, że cię w domu nikt nie kocha wtedy rypiesz jak beduin. Ostatnio złapałem trzech na parkingu i pogadaliśmy. Wniosek - każdy z nich mówił, że szuka innej roboty. Dziwny system naliczania wypłaty, niby premie za spalanie nie mają się nijak do rzeczywistości, że firma wychodzi z założenia skoro ci płaca wynagrodzenie to wszystko masz sobie sam kupić (kask, buty, kamizelki, rękawiczki a nawet zimowy płyn do spryskiwaczy - dostali po dwie bańki na całą zimę), że doprosić się o co kolwiek to jest problem. Z tego co mówili, że do pewnego momentu był spokój a od lutego zaczął się (usunięte przez administratora) robić i nie tylko ta trójka rozgląda się za czymś innym.

Natalia
@Kandydat

Mój mąż myśli by do nich aplikować właśnie na trasy zagraniczne, to ile dni w ciągu miesiąca jest u nich pracujących? Jest szansa, że w weekendy będzie w domu? Skoro kierowcy jeżdżą pojedynczo to dostają jakieś diety lub mają zwrot za noclegi? Bo w końcu tak 9 dni ciągiem to raczej bez snu to nie ma opcji by jeździć...

SAWA
@Kandydat

Tak czytałem i powiem Ci że latam tu już sporo czasu i nigdy nie wyszło poniżej 8.5 . I nie znam tu żadnego beduina a jest nas pewnie z 80 chłopaków . Większość wiele lat za kierą na PT choć większość w podwójnej . Od lutego zrobił się (usunięte przez administratora) bo przyszło kilku baranów na solo co koła nie umieją zmienić i tyle w temacie .

Ciekawy
@SAWA

Jak wypłata w nowym systemie rozliczania?

Czy w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Brałeś udział w rekrutacji do DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
Antoni

Gówni@na firma. Słaba kasa, nic się nie zgadza, wypłaty są po prostu śmieszne. Jak sobie to dobrze policzysz to ci wyjdzie, ile jestes wart na godzinę. Robota ciężka, pracownik jest zwykłym (usunięte przez administratora) ma robić kase i się nie wychylać. Śmieszne jak noszą(usunięte przez administratora) wyżej niz głowe ludzie z biura i jeszcze taka(usunięte przez administratora)a będzie cie kontrolować i szantażować, a nic nie potrafi, dwie lewe ręce. A wyspecjalizowanego pracownika, eksperta w swojej dziedzinie to się ma za psa. Dno. Nie polecam.

Natalia
@Antoni

A na jakim stanowisku pracowałeś? Kierowcy? Bo mi już ciężko połapać się, niektórzy piszą że można około 9 tysięcy zarobić, inni że 7 tysięcy, Ty piszesz że słabo, więc możesz napisać ile na godzinę wychodzi i na jakich trasach najlepiej da się zarobić? Mój mąż myśli by zadzwonić do nich i zapytać czy może kogoś szukają do pracy....

SPR
@Antoni

Wstyd , Jakie tu piszecie bzdury . Firma poukładana i stałe trasy od lat te same ... Wynagrodzenie zawsze na czas . Biuro oczywiście ma swoich ,, pupili ,, ale jak robisz swoje to wszystko gra jak w zegarku . Tyle w temacie .

Rob Roy

Muszę powiedzieć że firma jest OK , chłopaki pracują tu po wiele lat , z Biurem da się dogadać . Ciągniki praktycznie nowe , Scania ,Volvo, widziałem już nowe Gazowce , kasa zawsze na czas i podobnie jak u Niemca ( wiem bo popracowałem kilka m-cy ) , Dla mnie jedna z lepszych ofert na Dolnym śląsku .

Mieczysław
@Rob Roy

A trasy jakie robicie? Gdzieś po PL czy zagraniczne też?

Vv
@Mieczysław

Przyjdź na rozmowę i pogadaj normalnie

Mieczysław
@Vv

Ech, nie można tutaj odpowiedzieć? To dość istotna informacja i chyba nie jest to ściśle tajne?

Kamila

No ale masz na myśli, że dużo polaków się zwolniło czy to oni dostali wypowiedzenie? :/ Bo z tego co piszesz ciężko się domyślić i nie rozumiem trochę co ma do rzeczy narodowość pracowników do samej pracy. A tak w ogóle to inne opinie trochę stare już są, ale chciałabym wiedzieć jakie teraz są u nich stawki, warto aplikować?

@Rob Roy

Skoro tak fajnie to czemu się zwolniles?

Alicja

Dzień dobry, tak jak poprzedni Pan chciałam się spytać o zatrudnienie, bo niestety w sieci za dużo o tym nie ma. Czy obecnie znajdzie się tutaj praca dla kobiet? Jeśli tak to proszę o informacje na jakich warunkach miałaby się odbywać i na jaką stawkę można liczyć

Kiero

Czy w chwili obecnej są przyjęcia na kierowcę interesuje mnie kierunek UK.

Wroclaw pilne

Firma kradnie kontrahentów . Dasz im zlecenie a już następnego dnia składają ofertę. Wstyd

Grubas
@Wroclaw pilne

Nie ⛔

Słoma z butów

Totalna porażka ta firma dlatego otworzyli druga.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

Psikus

Umowa o pracę

Katy wr

NIE to firma totalnie Zla. . Brak kompetencji wsrod kadry. Sami zlodzieke wraz z pracownilami zero wschodu. Firma smiec. Szukakcie innej fire my. Powaznej.

Kier. Legnica

Pracowałem 3 m-ce. Warto szukać lepszej firmy. nie dla buraków z mietkowa.

D. W

Ok załatwimy to wszystko w sondzie. Ja aby nie być jako zła konkurencja czyli firm to się zwolnie i myślę że tak będzie dobrze i aby wam nie utrudniać sam założę pozew Pozdro DW

D, W

To tak na wstępie to co mówicie i groźby tak pomyślałem może by to wyjaśnić w sądzie ja mam swoje dowody wy swoje myślę że to dobra sprawa bo się nie czuje jakoś winy. I warto było zbierać uropy Pozdro do zobaczenia u sprawiedliwosci

Kierowca

Witam wszystkich.. Bardzo dużo się w tej firmie poprawiło i zmieniło po rozłączeniu właścicieli.. Oczywiście mówimy o firmie dst w Mietkowie, pod kierownictwem Pana Darka Biedrzynskiego.. Nowe auta, nowe naczepy, dodatkowa hala na towar.. I cały czas przychodzą nowe sprzęty Scanie itp.. w biurze wszyscy służbowe samochody.. Ale jedno mnie trochę dziwi.. Mechanik( młody) chłopak zasuwa naprawdę wielki szacun dla niego bo jakby nie on to by było dużo gorzej.. i co mnie dziwi jako jedyny nie ma służbowego auta.. a powinien mieć jako jeden z pierwszych. Bo naprawdę należy mu się jak psu buda.. Niewiem ile zarabia ale powinien napewno więcej niż ma..

Bolek
@Kierowca

Nie dostał auta służbowego bo nie ma prawa jazdy .Proste

@Bolek

Bolek.... Nie ma prawa jazdy... Ale wcześniej miał i tez nie dostał... To nie jest żadne wytłumaczenie ze nie ma... Pracuje już tam słyszałem 8 lat , a co poniektórzy pracują ponad rok i jakoś maja... Zobaczymy czy jak będzie miał to dostanie... Gorzej będzie jak młody się wkurzy i się zwolni... to wtedy dopiero docenia jego prace,,, ale wtedy będzie za późno... Z jego umiejętnościami i doświadczeniem każdy serwis go przyjmie z pocałowaniem ręki..

Były Kierowca
@Bolek

To fakt. Młodemu się należy za to co robi... Nieważne ze blisko mieszka... Ale co poniektórzy w biurze mieszkają i maja... ;)

Marcysia

@kierowca To oznacza że firma się rozwija ! a słyszałeś może czy nie szukają pracowników do firmy?

@Marcysia

Na kierowce????

Czarek

@valesik Tylko dobra praca może być powodem takiej ciszy na form. Niestety zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony!!

valesik

zmiana nazwy firmy na vs transport pozdrawiam kumatych kierowców ;) a nie dupowlazow

dst mietkow

ja tam niepracowalem ale duzo wiem bo znam tych najstarszych kierowcow wiekszosc z nich juz tam nie jezdzi(usunięte przez administratora)

Laik
@dst mietkow

jest ok

• Jak się pracuje w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

Zobacz opinie na temat firmy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski