BGH Network S.A.

Katowice

Opinie o BGH Network S.A.

anty żyndka 2011-03-11 05:57:32
Kopnął mnie wątpliwy zaszczyt pracować pod rządami [usunięte przez moderatora]. Ten idiota potrafił wyliczać kalkulatorem ile powinno się zrobić w ciągu dnia, pikuś że w miedzy czasie było 100 innych poleceń. Nie wyrobiłeś z normą narzuconą przez prezesa, sie tłumacz gesto. Poza tym w jego opinii wszyscy pracownicy to lenie i złodzieje. Tylko jego córcia i jej psiapsiółka pracują- reszta sie [usunięte przez moderatora]. Swoją droga ciekawe z kim [usunięte przez moderatora] sypia skoro ma takie chody u tatusia i córeczki.
anty Zyndka 2 2011-09-24 00:48:21
Pani Katarzyna okazuje się facetem: "Słyszałem że praca....". Ciekawe jakie tajemnice jeszcze kryje firma BGH Network? Bo chroniczny brak ogrzewania bije po oczach i kościach każdego - tego akurat ukryć się nie da...
SYLWIA 2014-04-04 11:11:10
Bardzo dobre warunki pracy. Można się rozwijać i dużo nauczyć. Pracuje tam sporo osób i jest bardzo miła atmosfera. Jeśli komuś zależy na pracy to będzie pracować. Polecam pracę w BGH Network S.A.
Gościówa 2014-04-05 08:50:30
Bardzo mile wspominam pracę w BGH. Pracodawca dba o swoich pracowników przy każdej tylko nadarzającej się okazji i z tego co wiem jest tak do dzisiaj. Pani z górnego postu to jedna i ta sama osoba "anty żyndka" i "anty Zyndka 2". Dobrze ją pamiętam, zawsze miała jakiś problem, wiecznie niezadowolona i nie miła nawet dla koleżanek z pracy. Czytając takie posty jak ta Pani wypisuje to proszę odbierać je z dystansem, nie zawsze jest to prawda. Firma ma bardzo dobrą opinię na rynku. Jako były pracownik BGH bardzo polecam tam pracę.
MAczeta 2015-06-09 14:59:35
Witam chciałbym się dowiedzieć coś na temat tej firmy a mianowicie interesuje mnie czy firma jest wypłacalna i jakie są warunki jeżeli chodzi o place , umowę .
Marta 2016-05-20 11:08:33
Bardzo fajna atmosfera na stopie koleżeńskiej, wynagrodzenie na czas, socjal, ubezpieczenie, zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał.
Zostaw swoją opinię o BGH Network S.A. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BGH Network S.A.