Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PIECOBIOGAZ S.A

Pracowałeś w firmie PIECOBIOGAZ S.A i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
kamila911 - 2010-11-09 18:42:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Od kiedy ta spółka zatrudnia pracowników? Czy wiesz coś na ten temat? Opowiedz innym ludziom o pracy w spółce PIECOBIOGAZ S.A, której siedzibą jest Poznań . Co pozytywnego a co złego słyszałeś o tej spółce? Inni z ogromną chęcią też o tym poczytają. Potencjalni pracownicy będą ogromnie wdzięczni za opinię przydatną w poznaniu przyszłego pracodawcy.
zdjecie uzytkownika
marta - 2011-02-25 11:40:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca taka jak każda inna zależy kto co lubi, firma borykojąca się z płynnością finansową, ledwo co płaci wynagrodzenie na czas, brak obiecanych podwyżek czy premii. niskie pensje ale prezes sobie i córce dom z firmowych pieniędzy buduje w Gądkach
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIECOBIOGAZ S.A

Twoj email:
Wiadomość: