Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PIECOBIOGAZ S.A

Pracowałeś w firmie PIECOBIOGAZ S.A i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
marta - 2011-02-25 11:40:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Praca taka jak każda inna zależy kto co lubi, firma borykojąca się z płynnością finansową, ledwo co płaci wynagrodzenie na czas, brak obiecanych podwyżek czy premii. niskie pensje ale prezes sobie i córce dom z firmowych pieniędzy buduje w Gądkach

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie PIECOBIOGAZ S.A!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIECOBIOGAZ S.A

Twoj email:
Wiadomość: