2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników forum portalu GoWork.pl!
Cieszymy się, że nasza firma jest dla Was ciekawym miejscem, staramy się być wszędzie, gdzie są poruszane kwestie dotyczące naszej spółki.

Zapraszamy do udziału w naszych rekrutacjach :

Chętnie również nawiążemy współpracę z absolwentami i studentami - więcej informacji uzyskacie kontaktując się z nami bezpośrednio drogą mailową na adres :
rekrutacja@biogened.pl

Pamiętajcie jednak, że wolność wypowiedzi ma swoje ograniczenia. Nie ma tu miejsca na obrażanie, naruszanie godności czy też pisanie nieprawdy. Polskie prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz te, które naruszają zasady regulaminu serwisu, będą archiwizowane przez Administratora.

Pozdrawiamy
Wioleta Nowy wpis

Chciałabym się dowiedzieć jaka stawka jest dla Business Development Manager (Export) i czy jest jakoś zależna od doświadczenia? Trochę lat mam na podobnym stanowisku, chciałabym wiedzieć czego mogę się spodziewać. Pozdrawiam .

Kandydat. Nowy wpis

Mam pytanie czy praca jest stabilna czy można liczyć na umowę o pracę ? Zależy mi na rzetelniej opini ponieważ szukam pracy stałej nie na chwilę , dziękuję za odpowiedź .

Tak patrzę na te ogłoszenie Operator maszyn i urządzeń / Nastawnia. Nie pracowałem przy kosmetykach, ale jako operator na zakładzie i owszem. Badania na nosicielstwo mam, tak jak chcą. Ile można by było zarabiać?

Jak w Biogened S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Myśle nad aplikacją na produkcje. Tylko niepokoju mnie informacja o noszeniu ciężkich rzeczy. Jestem dość drobną osobą.:) Czy ktoś jeszcze potwierdzi informacje, że trzeba się nadźwigać albo czy die zmieniło coś od ostatnich informacji? ważna jest tez dla mnie atmosfera. Ostatni komentarz jaki mi się wyświetla jest z 2022 i w sumie nie wiem czy tez zalicza się w nią hala produkcyjna. Jaka jest tam atmosfera?

Klient

Dużo się słyszy negatywnych komentarzy o Biogened. Szczerze mówiąc nie rozumiałem czemu, jednak po dłuższej współpracy wiem skąd się biorą te plotki. Bywam tam często, rozmawiam z pracownikami i wiem jak to wygląda od środka. Dobrzy pracownicy uciekają, bo nie są doceniani, są wykończeni psychicznie przez panujący tam zarząd i kierownictwo. Sam wiem, jak ciężko się czasem współpracuje z kierownikami poszczególnych działów. Sam miałem co czynienia z Panią, która jest sekretarką zarządu, strasznie niemiła i roszczeniowa kobieta. Domyślam się, że współpraca z nią dzień w dzień bywa jeszcze gorsza dlatego podziwiam wszystkich, którzy wytrzymują a tym, którzy uciekli gratuluje! Stanowczo odradziłbym pracy tam każdemu kogo lubię.

arletta

dzień dobry, czy mogę prosić o informację na jaki socjal można liczyć? czy jest np. dofinansowanie do karty sportowej czy firma pokrywa ten koszt?

Zainteresowana

Witam, czy może ktoś podzielić się opinią dot. stanowiska Przedstawiciela Handlowego?

Jak dużo osób pracuje w Biogened S.A.?

Mm

Polecam firmę, praca w porządku, mili ludzie, wypłaty zawsze na czas.

@Mm

Praca w tej firmie nie należy do lekkiej i przyjemnej..Przy rekrutacji na dział.produkcyjny jest mowa o lekkiej pracy co mija się z rzeczywistością. Praca jest ciężka wręcz wymagająca dużej siły fizycznej . Trzeba dźwigać do 50 kg(usunięte przez administratora)Brak poszanowania człowieka. Pensja minimalna A o premi można tylko pomarzyć. Oczywiściobiecywania są .

@Gabi

Dziękujemy za opinie, chętnie zabierzemy głos w tej kwestii : - każdy nowy pracownik może sam ocenić czy nasza firma i praca jest dla niego odpowiednia, pozwala na to 3 miesięczny okres próbny - absolutnie nie chcemy aby nasi pracownicy byli narażeni na dźwiganie ciężkich przedmiotów, tym bardziej kobiety, zakuliśmy sprzęty które na co dzień pomagają w wyeliminowaniu takich sytuacji, wdrożyliśmy nowe rozwiązania dbając o zdrowie i bezpieczeństwo na produkcji - darzymy naszych pracowników ogromnym szacunkiem, pojawiła się u nas możliwość anonimowego zgłoszenia nieprawidłowego zachowania - każdy pracownik produkcji ma możliwość otrzymania nagrody pieniężnej co miesiąc za dobre wykonywanie swoich obowiązków Dbamy o naszych pracowników, zmieniamy się dla Was i tworzymy lepsze jutro :) Pozdrawiamy Biogened S.A.

Aleksandra

Czy Twoje pytania to pytania retoryczne? Bo tak trochę brzmią. Skoro piszesz, że premia to wyrównanie do najniższej krajowej i pod koniec miesiąca pracownicy idą n L4 i muszą nadrabiać pracę innych pracowników, to czy przy tym występują jakieś nadgodziny, którymi sobie można dorobić do wypłaty?

Gosia

Obecnie jest ogłoszenie na lidera produkcji. Dajcie znać czy warto aplikować. Tzn z czym ta funkcja się wiąże.

Rudolf

Czy obecnie jest rekrutacja na pracownika produkcji? Jest ktoś ze starej ekipy Kolastyny????? Tam był klimat

@Rudolf

@Rudolf dziękujemy za pytanie, tak rekrutujemy na stanowiska produkcyjne - wyślij nam proszę CV na adres - rekrutacja@biogened.pl, szczegóły znajdziesz w naszej zakładce oferty pracy. Wielu naszych pracowników ma staż pracy 20 lat i więcej, mamy nadzieję, że spotkasz swoich dawnych znajomych :) Zapraszamy do aplikowania Pozdrawiamy Biogened S.A.

Tulipan
@Rudolf

Tak.Nie zaprzeczam klimat byl,tutaj takiego nie ma

@Tulipan

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Bardzo zależy nam na każdym pracowniku, zarówno tym nowym, uczącym się, jak i tym doświadczonym. Wspólnie tworzymy atmosferę każdego dnia, cenne są dla nas wskazówki, jak możemy robić to jeszcze lepiej lub tak samo dobrze, jak wcześniej. Prosimy o przesłanie sugestii i pomysłów na nasz adres rekrutacja@biogened.pl

@Biogened S.A.

Dlaczego usuwacie wpisy jak ludzie piszą prawdę.? Wstyd wam za opinie ? Przecież sami na nią zapracowaliście.

@Gabi

Usuwają, ale prawda o tej firmie już dawno krąży w całej Łodzi. Już wiele osób wie, jak funkcjonuje Zarząd i ludzie łapią się za głowę.

Emar

Witam czy ktoś może mi powiedzieć czy warto złożyć CV do tej firmy ?bo z opini czytanych to nie najlepiej wypada ta firma

@Emar

Nie polecam...

Łukasz

Niestety bez rewelacji firma niskich lotów, kokosów się nie zarobi (nawet na opłaty i życie), podejście do pracownika kiepskie na słabym wręcz żenującym poziomie. Jeśli zastanawiacie się czy warto poświęcić swój czas i spróbować związać się z tą firmą, że akurat to ta "jedyna" to serdecznie odradzam. Ja zmarnowałem swój czas i pieniądze, które mogłem już zarobić w obecnej firmie czyli miło i przyjemnie a przede wszystkim godziwie. Dziękuję bardzo mam nadzieję, że komuś przyda się mój komentarz i nie popełni tego błędu wstępując w szeregi tej firmy.

@Łukasz

W 100% zgadzam się z Pana opinią!

Tazarine

Traktowanie nowego pracownika dramat. Dostałam po 3 tygodniach wpowiedzenie umowy zlecenia pomimo, że każde zadanie które miałam wykonać robiłam od razu od ręki, a jak skończyłam to dopytywałam się czy w czymś komuś jeszcze nie pomóc. Nie mam sobie nic do zarzucenia, dałam z siebie 200%, bo zależało mi ma tej pracy, ale widocznie jak ogarnęłam (usunięte przez administratora) w księgowości, który wynikał z braku pełnej obsady to przestałam być potrzebna.

Dziękujemy za opinie, nie mamy w zwyczaju nikogo traktować powierzchownie. Zależy nam aby każdy pracownik czuł się u nas dobrze, wiemy, że każdy na swoje lepsze i gorsze dni. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Psychologiem Biznesu - każdy z naszych pracowników może skorzystać z rozmowy z nim oraz odbyć tyle spotkań ile potrzebuje na koszt firmy. Zachęcamy do spróbowania :) Pozdrawiamy Biogened S.A.

@Biogened S.A.

Napewno złożę cv do państwa. Tak wspaniale jest tam że aż żal byłoby tam nie pracować. A do tego jeszcze psycholog No rewelacja.

@Gabi

Cześć, zapraszamy do złożenia dokumentów. Aktualnie rekrutujemy na następujące stanowiska: Asystent/ka Biura Specjalista/ka ds. zakupów Pracownik ds. realizacji zamówień Asystent/ka Marketingu Pracownik Produkcji Pozdrawiamy Biogened S.A.

ciekawa
@Biogened S.A.

Dzień dobry, chciałabym zapytać o wysokość wynagrodzenia na stanowisku Asystent/ka Biura? Pozdrawiam

@ciekawa

Najniższa krajowa, ewentualnie 100zł więcej. Wynagrodzenie mimo wieloletniego stażu pracy nie ulega zmianie. Jedynie co możesz dostać więcej to obowiązków.

@ciekawa

najniższa krajowa :)

Becia

Pragnę, aby Państwo wiedzieli, że ta opinia jest szczera i wzięli ją sobie do serca. Firma Biogened jest bardzo toksyczna. Brak w niej poszanowania dla drugiego człowieka. Zaznaczę, że NIE pracowałam na produkcji. (usunięte przez administratora)Często było się manipulowanym. Wiele osób nie otrzymało dodatków do wynagrodzenia, które były obiecywane. Mężczyźni są inaczej traktowani od kobiet. Pobyt w tej w tej firmie spowodował wiele traum i współczuję każdemu, kto będzie miał "przyjemność" tam pracować. Proszę uważać.

AL
@Becia

Na czym ma polegać inne traktowanie mężczyzn i kobiet? Kto wami tak manipulował i w jaki sposób?

Malu
@Becia

Ja niestety pracuje w tej firmie i zgadzam się z że to firma toksyczna w której pracują psychopaci. Najgorsza moja praca w życiu nie polecam największemu wrogowi. Wyzysk oraz zachowania zahaczające o mobbing, zarobki bardzo słabe

@AL

Mężczyzn się po prostu słucha w tej firmie, szanuje. Dodatkowo zarabiają więcej, pomimo tego, że ich obowiązki są mocno okrojone. Nie mogę powiedzieć kto nami manipulował, ponieważ administrator zablokuje komentarz. Wymienianie sytuacji spowoduje, że były pracodawca będzie wiedział kim jestem. Nie piszę tego, aby kogoś upodlić. Zwyczajnie martwię się o osoby, które jako następne przekroczą próg tej firmy.

@Malu

Życzę dużo dobrego i zdrowia, aby to przetrwać :( Obyś zmienił/zmieniła pracę na taką, która usatysfakcjonuje Cię w pełni. PS. Są dobre strony tego piekła - gorzej chyba być nie może. Gdzieś tam czeka wspaniały pracodawca, który szanuje i płaci godne pieniądze.

@Becia

Czemu nie dostałaś dodatkowych pieniędzy. Chodzi o premie uznaniową? Bo ona nie zawsze się należy. Próbowałaś to wyjaśnić bo to jednak twoje pieniądze. Ja bym drążył temat.

@Becia

Tak, to prawda kobiety sa piekna i bardzo pracowite. Natomiast mezczyzni powinni zarzadzac nimi... Bo to mezczyzni myślą i robią biznes. Panowie wbijajcie i aplikujcie do Dermedic to sie bardzo dobrze pracuje ...Polecam

B.
@Marcin

Wstydziłabym się obnosić z tak żenującymi poglądami jak Twoje. Myślę, że teraz każda kobieta, po przeczytaniu komentarza wyżej, zastanowi się dwa razy zanim pójdzie pracować do Dermedic :)

Agnieszka
@B.

Myślisz ze to jakiś żarty czy ktoś serio tak uważa? Naprawdę w głowie się nie mieści.

@Marcin

Drodzy Państwo, to się nazywa "samozaoranie" :) Czy ja powinnam coś więcej dodawać? Wydaje mi się, że wiem kto napisał ten komentarz i jest to niestety poziom osób, które są bardzo "ważne" w tej firmie. Nie wierzę aż, że ktoś potrafi tak bardzo nieumyślnie potykać się o własne nogi, niby podkładając je komuś xD Panie Marcinie - wielkie "XD" w Pana stronę od pięknej i pracowitej, byłej pracowniczki :) Robienie "biznesu" w tej firmie to zasługa jedynie kobiet, bez których ta firma by upadła.

Ja pracuję już ponad rok i jestem zadowolony. Pracy dużo - jak wszędzie, ale ludzie są na prawdę w porządku i zarobki też nie najgorsze. Polecam

To jak tak chwalisz to może pochwalisz się bardziej i napiszesz jaką dają stawkę? Bo rozglądam się za taka stabilną pracą. Pomożesz?

Szkoda, że nikt nie odbiera telefonów. Mam kilka pytań przed wysłaniem CV a chwilowo nie mogę podjechać.

Biogened S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Rekruter super, ale firmę należy omijać szerokim łukiem.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników forum portalu GoWork.pl!

Zapraszamy do udziału w naszych rekrutacjach :

rekrutacja@biogened.pl

Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.