Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

Firma niepoważna, źle traktuje swoich pracowników, plany z kosmosu stres i zastraszanie, ciągła rotacja, ludzie odchodzą bo nie wytrzymują napięcia. Nie umieją zarządzać potencjałem pracowników, nie znają ich wartości a tym bardziej nie umieją tego wykorzystać dla dobra i rozwoju Firmy. Szkoda bo w takiej organizacji można by dużo lepiej poukładać relacje i sprawniej działać. Nikomu "normalnemu" nie polecam tej firmy, lepiej spożytkować swój potencjał i zaangażowanie w innej Firmie.

Zuzanna

Nikt nie odpowiedział, na moje ostatnie pytanie, ale wszystkie informacje odnośnie procesu rekrutacyjnego w Biogened S.A. pojawiły się na stronie internetowej firmy. Jest tam również konkretna zakładka, w której sa aktualne oferty pracy. W tym momencie firma poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera. Może pracuje bądź pracował ktoś z forumowiczów właśnie w tym zawodzie?

Firma zatrudnia nowych ludzi nie ze względu na rotację (chociaż ta też się zdarza na szczęście już nie tak często) ale z powodu rozwoju firmy. Chcą po protu mieć więcej ludzi w terenie. Firma w porządku, pomijając śledzenie GPS-ów, i ciągłą kontrolę czasu pracy (tu nie ma tak że jak jednego dnia pracujesz 12 h to następnego możesz popracować np. 6h dziennie musisz pracować co najmniej 8h w terenie ). Ogólnie polecam.

Si

Pojawilo sie ogłoszenie na PH na teren Słupsk . Czy może ktoś podać jak załoga na tym terenie jak kierownictwo ? Jaka podstawa , premie oraz auto. Ilość wizyt . Jak ogólnie postrzegane jest firma w aptekach ? Dzięki ....

Si

remina

aktualnie firma niestety nie prowadzi rekrutacji, Dajcie znać jak coś się pojawi

Luk

Akurat płyny micelarne są słabe. Nie domywają makijażu. Ale,że niska cena to dlatego ludzie kupują, nic więcej. Nikt nie czyta etykiety. To samo dotyczy H2. Napchane gliceryny i tyle hehe. Tak więc,czytajcie etykiety. Ja czytam i wiem za co płacę.

Bruno

Każdy przedstawiciel długiej kariery w Kielcach nie zrobił.Wystarczy popytać ilu przedstawicieli było huhihi. Jednym słowem na kosmetyki to teren- padaczka,jeśli chodzi o Dermedic:-)

ex,ex

preparaty mają atesty bo muszą je mieć, inaczej nie mogły by być sprzedawane, ale atest określa głównie czy dany preparat nie szkodzi zdrowiu, a nie czy jest skuteczny. Zamiast Toniku może być sama H2O i też będzie dobrze, ale czy skutecznie do usunięcia tłustego makijażu ??? :)))

Kris

Oczywiście....wszystko jest "naj"...Widać..styl pisania lizusów "S" HAhahaha... Do Biodermy poziomu firma nie dojdzie,marzenie ściętej głowy. Płyny się sprzedają ,bo są tanie! Nie domywają makijażu. Super Pharm ciągnie to wszystko. To jakie kremy,żele wyjeżdżały do aptek,farmaceuci wiedzą. :-)))) Jedynie emolienty są w miarę.

kajtek

Prawda jest taka,że firmie daleko do poziomu Pharmaceris czy Biodermy, ale....Kto pracuje tak jak się należy nie odczuwa żadnego dyskomfortu...nie ma nękania telefonami itp. Jeżeli ktoś mysli,że przychodząc tu się nie narobi jest w błędzie...Pracy jest dużo...Nie można jednak powiedzieć, bo wypłaty są na czas, premie również...Duża grupa osób pracuję już bardzo długo i są tego efekty...

@kajtek

Kajtek, długo to pojęcie bardzo względne :)), w moim rozumieniu długo to powyżej 3 lat, poza Gosią (KR) oraz Wioletą (PH) które mogą się takim stażem pochwalić nie znam innych. Mam na myśli oczywiście ludzi pracujących w "polu".

NOWA

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy. Z tego co się tu naczytałam miałam wielkie obawy ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Najśmieszniejsze jest to że piszecie iż ta praca to "dno", "nikt z doświadczeniem nie przyjdzie tu pracować" itp. a na spotkaniach firmowych jak rozmawiam z innymi przedstawicielami to okazuje się że w Biogenedzie pracują ludzie z konkurencji takiej jak np. Iwostin czy Pharmaceris. Więc skoro Biogened to najgorszy pracodawca to czemu ludzie z korpo tutaj nie narzekają i chętnie podejmują pracę.

@NOWA

Bo jakby na spotkaniu firmowym powiedzieli, że firma to "dno" to następnego dnia już by nie pracowali, ściany też mają uszy. :)) Mniejsza o to co się mówi, ważniejsze jest to co się czuje. Nie chwali się dnia przed zakończeniem, teściowej przed śmiercią, a firmy przed zwolnieniem :))

aga

Marketing hahahaha....jaki marketing:)?Jak przekroczy się próg firmy, to widać, że czas się zatrzymał. Zresztą, tak jak ktoś wspomniał, gdyby nie Superpharm, to leżymy i kwiczymy:):)

Justa

W tej firmie marketingu się nie nauczysz ani nie wykażesz.Zresztą, o jakim marketingu ja mówię? Ta firma marketingu nie ma, udaje, że ma. Najpierw niech poprawi się komunikacja między działami.

Luk

Firma jak nie płaciła na czas za dermokonsultacje,tak nie płaci.To są żarty.Po 2 miesiącach zalegania z wypłatą pani w księgowości mówi "może uda się zapłacić jeszcze w tym miesiącu" hahaha.

Bea

Dziewczynko,z choinki się urwałaś? W tej firmie docenia się ludzie nie koniecznie za wyniki. Ale szczegóły zachowam dla siebie. Osoby,które pracowały w tej firmie wiedzą o czym mowa. Jednym słowem docenia się lizidupców..to tak w skrócie.

@Bea

Wiedzą wiedzą Bea :) dokładne wiedzą o co chodzi :)

gryps

Podwyżka po kilku latach to rzeczywiście mi bonus. Socjal??? hahaha, dobry żart. Ciekawa rzecz na rynku- dermokonsultantki uciekają do innych firm- w końcu poszły po rozum do głowy:)))))))))

CR7

Szkoda nawet mówić o tej super firmie , zarobki bardzo małe a jak przyszedł czas na podwyżke to wielkie alo było..... 200 zł brutto bo na wiecej nie można liczyć.... szkoda czasu na prace w tej firmie

Bon
@CR7

Gdyby nie Superpharm,firma by cienko przędła. Tak naprawdę przedstawiciele nie mają wielu aptek aktywnych... Swoją drogą wystarczy zobaczyć na allegro niektóre aukcje:-). Jak się okazuje,nie tylko apteka może kupić Dermedic,ale i osoba prywatna...A jeśli płaci gotówką...To hurrra hahaha

ex,ex

ivo, a z czego mają płacić, skoro w połowie aptek w której kiedyś był Dermedic już go nie ma, a reklama w Tv też kosztuje. Jak mój nick wskazuje też tam kiedyś pracowałam, teraz gdy idę do tej czy innej apteki to na miejscu Dermedic widzę Ivostin. Sprzedaży nie ma a rachunki do zapłacenia są :))

ivo

Trochę nieporządek w księgowości? hahahaha...Bardzo delikatnie ujęte:), a to że na kasę się czeka ( zaliczki, dermokonsultacje itp) to w zasadzie nic nowego od kilku lat :) O wszystko trzeba się upominać...

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.