PC Guard S.A.

Poznań

Opinie o PC Guard S.A.

Wacek 2011-12-12 15:15:53
Firma pierwsza klasa. Czasami pot spływa z czoła, wylewamy z siebie ósme poty... jednak to wszystko ma cel. Tutaj nie ma monotonii dnia powszedniego. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, wyznacza nowe cele. Sentencja z poezji Horacego "Carpe diem" jest naszym hasłem przewodnim, tutaj trochę spolszczonym. My mawiamy "chwytaj godziny". Jeżeli jesteś ambitny, tutaj znajdziesz przestrzeń, tu jest przestrzeń. Świetni ludzie, zarówno współpracownicy jak i kadra zarządzająca. Pozdrawiam wszystkich :-)
Wacek 2011-12-12 15:22:47
Zapomniałem jeszcze dodać odnośnie zarobków. Ich wysokość jest wprost proporcjonalna do poziomu ambicji. Podsumowując, jest przyzwoicie.
Cezar 2012-07-04 17:25:56
Nie polecam!!!
Johny 2013-02-19 22:27:49
Gdyby ludzie którzy tam pracują otrzymywali wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanej wiedzy i umiejętności to by była wspaniała. Żeby zarobić normalne pieniądze trzeba nie mieć żony, dzieci i być tylko w rozjazdach i delegacjach po kraju. Do tego chore progi i protokoły z wykonanych prac, gdzie firma bierze 150 pln za godzinę pracy swojego konsultanta, a jemu daje 8 zeta. I to jak wyrobi pułap 15h. Pozazdrościć.
Ed 2013-10-07 11:38:02
Tak, nie ma znaczenia czy masz doświadczenie czy też nie. Systemu musisz się nauczyć. Podstawa zawsze jest niska, premia niewysoka, a do tego trzeba wiele godzin u kleintów aby wyszło jakoś sensownie w miarę.
Rozwiedź się, sprzedaj mieszkanie, pożegnaj znajomych i ruszaj w rejs z pc guardem.
Ed 2013-10-11 13:16:39
nie ma to znaczenia.
Ronin 2014-04-16 11:58:24
Doświadczony/dobry wdrożeniowiec zarabia nieźle - adekwatnie do zarobków w branży.
Świeży/ niedoświadczony - znacznie mniej ( co jest pochodną godzin zaprotokołowanej rzeczywistej pracochłonności u klienta ).
Zresztą zazwyczaj jest tak, że osoba niedoświadczona zdobywa dopiero wiedzę - nie jest w stanie świadczyć pracy na dobrym poziomie klientom, co pociąga za sobą mniejsze zarobki.

Co daje PC Guard - solidne wykształcenie tym, którzy chcą się uczyć. Można więc awansować kompetencyjnie, a w perspektywie zarabiać zdecydowanie lepiej.

Co do natężenia pracy: praca w terenie, liczne wyjazdy.
Ale tak jest w tym zawodzie. Nie ma pracy dla konsultantów ERP za biurkiem, tylko w klienta !
Tak więc, ktoś, kto decyduje się na ten fach musi to rozważyć również....
gwarek robert 2015-01-30 14:52:38
Terek, piszesz że z czasem można zarabiać w PC Guard S.A. coraz więcej pieniążków. super wyśmienicie, to zachęca mnie do podjęcia pracy w tej firmie. natomiast o jakim wzroście finansowym mówisz i w jakim kontekście czasowym? napisz tez proszę jak wygląda realna ścieżka awansu w tej firmie, pozdrawiam
bob 2015-02-15 20:36:38
Jak wygląda sprawa z zarobkami dla handlowca sytemów ERP? Jest jakaś podstawa lub premie? Umowa o prace czy jak? No i ile na początek ma miesiąc można dostać?
Pracownik PCG 2015-04-15 20:31:19
Jako pracownik, który został zatrudniony za minimalną krajową, a więc za stawkę zupełnie nie znaną w tej branży, mam bardzo dobre zdanie o firmie. Fakt na początku jest ciężko ( dużo wiedzy do przyswojenia), jednak już po roku zarabiamy bez problemu ponad średnią krajową. Po przepracowaniu 2lat martwię się o przekroczenie wyższego progu podatkowego. Praca nietypowa, w trasie, ale dająca satysfakcje. Zawsze mogłoby być lepiej, ale minusy tej pracy można często obrócić w plusy. Pozdrawiam
max 2016-05-12 11:52:24
Now idzicie, wiec sie popłaca tam zatrudnic, oczywiscie praca nie dla kazdego, poczatki wiadomo, wszedzie łatwe nie sa ale jak wiadać szefostwo docenia wasze starania i trudy włożone w pracę i jak widać po pensjach to doceniaja, super, jak bedzie oferta na PH to aplikuje.
Zostaw swoją opinię o PC Guard S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PC Guard S.A.