Opinie o North Fish (North Food Polska S.A.) w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy North Food Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w North Food Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o North Food Polska S.A. w Kielce

Byly pracownik

Nie polecam miejsca pracy w north fish plaza Torun. Kierowniczka nie nadaje się zupełnie na to stanowisko mila z pozoru :) brak własnego życia wywnioskowane przez wtrącanie i mieszanie sie do czyjes zycie, robienie gorki pracownikom, wygórowane miemanie nic tylko zwykla porazka mysle ze kazdy kto się zatrudni dozna to na własnej skórze, serdeczne pozdrowienia dla Pani Agnieszki piłeczka odbija się sama !!! :)

Zleceniobiorczyni
@Byly pracownik

Widzę, że w każdym mieście jest problem z kierownictwem i traktowaniem pracowników. Ta firma dobrego imienia nie ma i już nigdy nie będzie miała jak dalej będą działać w ten sposób i pomiatać ludźmi jak ścierkami.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do North Food Polska S.A.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 29 lutego.

Były pracownik z Poznania

Najgorsza praca w życiu!!! Ciągła kontrola i mobbing ze strony pseudo regionalnej-ta baba była okropna! Wielka Sylwia zwana Conchita!

Byly pracownik

Zleceniobiorczyni Nowy wpis
@Byly pracownik

Katarzyna G Nowy wpis

Bardzo chciałabym zostawić opinię dla wszystkich osób, ktore poszukują pracy i rozważają zatrudnienie w tej firmie. Byłam pracownicą tej firmy przez 2 lata, pracowałam na każdym ze stanowisk, czyli na obsłudze klienta i na kuchni. Praca jak praca w gastronomii, ciężka wiadomo, ale do zniesienia, zespół pracowników bardzo fajny, poznałam dużo ciekawych ludzi z którymi utrzymuję kontakt do teraz, ale…. Kierownictwo to robactwo… ostatnimi czasy zostałam PRZYMUSOWO WBREW SWOJEJ WOLI wysłana na inna restauracje do pomocy (przymusowo ponieważ jestem na umowie o prace i nie mam tutaj nic do gadania, zostałam oddelegowana „odgórnie”) bardzo żałosne posunięcie, ale to co tam zastałam wolało o pomstę do nieba… lokal zaniedbany, brud i (usunięte przez administratora) dosłownie wszędzie, pracownik jeden i kierownik zmiany, łącznie było nas 3 osoby, masa zamówień ogromna ilość pracy, pracowaliśmy na najwyższych obrotach w lokalu który był w tragicznym stanie, jeszcze nigdy się nie spotkałam z tym żeby w restauracji biegały prusaki (ja panicznie boję się robaków) kiedy jeden z nich wszedł na moją rękę to przekroczyło wszelkie granice już. Kierownik zmiany miał to gdzieś, „no bo co ma je wszystkie wyłapać???” Byłam już na skraju wytrzymałości, nie dawałam rady tak pracować, nie dostałam nawet za to złamanego grosza premii ani nawet posiłku za darmo. Pokryli tylko koszty transportu. Po tym dowiedziałam się od pracownika z kuchni że kierownik mnie wyśmiewał, że jestem panikarą i robię dramy o robaki… po tych słowach szala goryczy się przelała, postanowiłam złożyć wypowiedzenie. Nie pozwolę się dłużej tak traktować.

Sprzedawca

lipiec 2016r. - oferowano przeszkolenie i 7 zł na rękę.

Dlaczego staram się o pracę? Dlaczego nie robię tego co jest zgodne z moim wykształceniem? Czy pokażę podpisaną książeczka sanepidarno - epidemiologiczna od lekarza (bo jeśli nie to nie otrzymam skierowania do lekarza medycyny pracy). Od kiedy mogę zacząć pracę?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jaka jest umowa w firmie North Food Polska S.A.? Wiecie czy jako Pracownik Restauracji zatrudniają na umowę zlecenie?

Bea

Zatrudniają na umowę o pracę albo umowę zlecenie. W zależności od preferowanego rodzaju umowy. Spokojnie można się dogadać

Zleceniobiorczyni Nowy wpis

O wiele wygodniej jest im zatrudniać wszystkich nawet kierowników zmiany na umowy zlecenia po to żeby w razie takiej potrzeby w łatwy sposób się ich pozbyć. Moja koleżanka straciła prace z dnia na dzień bez żadnej rozmowy bez niczego, bo pracowała za wolno, a to był jej pierwszy tydzień dopiero. Mnie tak samo zatrudniono na umowie zlecenie, pracowałam średnio ponad etat, kiedy zgłosiłam chęć przejścia na umowę o pracę, dostałam odpowiedz że dla takich osób co robią więcej niż etat nie dadzą umowy o pracę bo to będzie oznaczało nadgodziny a oni nie mogą sobie na to pozwolić… więc No. Bardzo miło z ich strony. Oczywiście współpracę zerwałam praktycznie od razu po tych słowach….

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w North Food Polska S.A.?

Jak mam być szczery to podejście jest fatalne, pracowałem w 3 różnych lokalach, jeździłem na tak zwane supporty, czyli wsparcia dla innej restauracji, gdzie musiałem robić wszystko praktycznie sam za 2 osoby, nie dostałem za to premii a nawet durnego słowa dziękuję czy jakiejkolwiek innej formy podziękowania. Jako pracownik nie przysługiwał mi nawet darmowy posiłek za 12 godzin ciągłej pracy na kuchni w temperaturze 28 stopni przy gorących maszynach. Jedyne co mogliśmy używać za darmo to woda z „filtra”. Przerw w tej pracy nie ma, totalny wyzysk, zero wdzięczności, zero szacunku do pracownika. Są za to liczne polecenia w szczególności po złości od kierowniczki. Osobiście czułem się przez tą osobę poniżony, kiedy po złożeniu wypowiedzenia kazała mi czyścić największy (usunięte przez administratora) w okolicy zmywaka, gdzie śmierdziało zgnilizną i pełzali czarne glizdy! Tą firmą powinien zająć się jakiś PIP lub inna odpowiednia do tego instytucja.

Również nie polecam pracy w north fish.. Kierowniczka Agnieszka kompletnie nie nadaje się ja to stanowisko.

Łucja

Ej no, ale mnie może pozdrowisz? ;) Szczerze to jestem bardzo zaskoczona warunkami w takiej firmie. :/ Zgłaszałeś sam to może gdzieś czy dopiero wstępnie namawiasz?

Majka

a jaką miałeś umowę? O pracę czy zlecenie ?

Niezadowolony

North fish Olsztyn, nie myślałem, ze kiedyś będę musiał dodać opinie, ale myśle, ze tylko tutaj osoba, która stoi wyżej nad głównym kierownikiem restauracji jest w stanie coś na to poradzić. Generalnie Pani E. Nie nadaje się na stanowisko kierownicze, w sposób jaki organizuje prace i traktuje pracowników jest nieprofesjonalny. Grafiki ustawia po 10h, a jeżeli ktoś chce iść na przerwę to jest wielki problem, ponieważ jak to mówi „skoro ja daje radę bez przerwy to wy tez”. Na zmianach z Panią E. jest jeden wielki chaos, gdy pracownicy wiedza, ze będzie w pracy to nie maja ochoty przyjść do pracy. Pani E. potrafi zadzwonić w dniu wolnym do pracownika i mówić, żeby przyszedł do pracy, mimo, ze dana osoba ma dzień wolny i nie ma go na miejscu, później jest wypominanie i robienie na złość. Obrażanie pracowników i wrzaski są również na porządku dziennym. Atmosfera była w porządku, między sobą każdy się zawsze dogadywał. Co do premii niby przysługiwały, ale nigdy ich nie dostaliśmy.

Izabela
@Niezadowolony

Grafiki są po 10h? Jak w takim razie wygląda cały grafik w North Foodzie, ile dni jest pracujących? Jak wygląda praca w weekendy? Ile miesięcznie przepracowuje się godzin i jak to wygląda w przełożeniu na wynagrodzenie?

@Izabela

Grafik wyglada różnie w zależności od tego jak kierownikowi pasuje, jak jest mała sprzedaż to zrobi 5 dni wolnego, a jak jest duża to ciągniesz po 8 dni pod rząd, niestety nic nie jest dopasowane pod pracownika, godzin w każdym miesiącu jest inaczej, jak ktoś pracuje na umowę o pracy to może kiedyś będzie mógł odebrać nadgodziny jeżeli kierownik pozwoli. W weekendy dużo sie dzieje wiec pracuje się 10 h lub więcej, wynagrodzenie każdy ma inne, kierownik na osobności z każda osoba ustala kwotę natomiast jest to niesprawiedliwe jeżeli na tym samym stanowisku każdy ma inna płace, dodatkowo kierownik mówi, żeby nie mówić innym kto ile zarabia.

Izabela
@Niezadowolony

Czyli nadgodziny w North Foodzie są do odbioru? Nie są płatne? :P Dlaczego każdy ma inną płace pracując na tym samym stanowisku? Brane jest pod uwagę np. doświadczenie przy ustalaniu takiej stawki czy bardziej umiejętności negocjacji?

@Izabela

Nadgodziny są bezpłatne, często również kierownik nie chce ich wpisywać bo twierdzi, ze nie było wtedy pracownika w pracy, mimo, ze są kamery..dlaczego każdy ma inna płace na tym stanowisku? - to pytanie do Pani Eweliny, nie chodzi o doświadczenie ani umiejętności, kwestia kogo bardziej lubi.

Wydawka

North food mógłby zainteresować się mobingiem w north fishu w Olsztynie, Pani kierownik Ewelina karygodnie traktuje pracowników, pracowałam miesiąc i musiałam zrezygnować mimo, że praca była przyjemna, nie dawałam rady na zmianach z kierownikiem.

Stefan

Gdyby było inaczej to firma nigdy nie zdobyłaby opinii bardzo dobrego pracodawcy.

Czy często w firmie North Food Polska S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Rob

Tak. Jeśli ktoś chce i mu zależy to awansuje.

Tomasz

Świetne opinie o firmie tylko zastanawiam się czy to jest powód, że nikt z pracowników nie zagląda na to forum pracownicze?

Klient

Kiedy North Fish w Lubinie w Cuprum Lubin ? W naszym mieście nie ma miejsca z rybami a wasza restauracja idealnie dopasowalaby się do naszej galerii.

Mati

Widocznie jest na tyle dobrze, że nie chce się nikomu piać. Gdyby było inaczej to forum pękałoby od wpisów.

Karol

North Food to świetna firma, szkoda, że od dawna nikt nic nie pisze na tym wątku. Osoby interesujące się firmą nie mogą pozyskać informacji o firmie a to się czasami przydaje. Tym bardziej, że pochodzą bezpośrednio od pracowników więc mamy info od "zaplecza"

Szanowni Państwo, jestem Redaktorem GoWork.pl, po najechaniu kursorem na mikrofon wyświetlą się informacje na temat mojej funkcji na Państwa wątku. Moje pytanie miało zatem na celu pomoc użytkownikom w przedstawieniu rzetelnych informacji dotyczących oferowanych przez Państwa form zatrudnienia. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Jakie formy zatrudnienia oferuje North Food Polska S.A.?

North Food
@Marta

Dzień dobry, W naszej siedzibie w Kielcach oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. W sieci restauracji North Fish forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie) zależy od oferowanego stanowiska/ rodzaju pracy i preferencji Kandydata. Jeśli ma Pani dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu mailowego: agnieszka.adamska@northfood.pl

aleks

u nich to zawsze te rybki są świeże wiec to na plus jest na pewno, jak wyglada u nich jeszcze sparwa z ofertą jako Kierownik Restauracji North Fish wiecie?

Zapraszamy na naszą stronę rejsdokariery.pl, zakładka WEJDŻ NA POKŁAD – zobacz proces rekrutacji. Tu sa opisane kolejne kroki podczas rekrutacji na każde z naszych stanowisk. Gdyby Pan chciał uzyskać więcej informacji to proszę skierować się do naszego działu HR, pisząc na adres praca@northfood.pl

Zostaw merytoryczną opinię o North Food Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w North Food Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy North Food Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy North Food Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w North Food Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

North Food Polska S.A.