logo North Food Polska S.A.

North Food Polska S.A.

Kielce

Opinie o North Food Polska S.A.

North Food Polska S.A. 2015-07-23 08:51 [pracodawca]
Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na http://rejsdokariery.pl
Pozdrawiamy :)
North Food Polska S.A. 2015-07-23 09:16 [pracodawca]
Mikołaj, dziękujemy za pozytywną opinię. Jeśli chciałbyś pracować w takim zespole jaki opisałeś to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową stroną karier - http://rejsdokariery.pl
Pozdrawiamy :)
Ania26 2015-11-23 18:51
Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej do North Fisha, chociaż byłam sceptycznie nastawiona to poszłam na tą rozmowę i w sumie to jestem pozytywnie zaskoczona, dziewczyna z którą rozmawiałam była miła, konkretna, początki niezłe, zobaczymy co dalej:)
North Food Polska S.A. 2015-11-26 16:51 [pracodawca]
Witamy,

Faktycznie jako dynamicznie rozwijający się pracodawca mamy potrzebę zatrudniania pracowników. W Warszawie posiadamy 7 restauracji, więc jest gdzie pracować! 4 grudnia otwieramy kolejną restauracje w Galerii Wola Park, więc serdecznie zapraszamy na nasze ryby i owoce morza w nowej smacznej odsłonie. A chętnych do pracy (nie tylko w Warszawie) zapraszamy do aplikowania przez stronę www.rejsdokariery.pl Oprócz ogłoszeń o prace znajdziecie tam informacje jak się u nas pracuje i co jest dla nas ważne. Zapraszamy :)
North Food Polska S.A. 2015-12-21 11:52 [pracodawca]
Zapraszamy na naszą stronę rejsdokariery.pl, zakładka WEJDŻ NA POKŁAD – zobacz proces rekrutacji. Tu sa opisane kolejne kroki podczas rekrutacji na każde z naszych stanowisk. Gdyby Pan chciał uzyskać więcej informacji to proszę skierować się do naszego działu HR, pisząc na adres praca@northfood.pl
aleks 2016-05-05 15:54
u nich to zawsze te rybki są świeże wiec to na plus jest na pewno, jak wyglada u nich jeszcze sparwa z ofertą jako Kierownik Restauracji North Fish wiecie?
Marta 2017-02-28 10:58
Jakie formy zatrudnienia oferuje North Food Polska S.A.?
North Food 2017-03-03 10:45
Dzień dobry,
W naszej siedzibie w Kielcach oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
W sieci restauracji North Fish forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie) zależy od oferowanego stanowiska/ rodzaju pracy i preferencji Kandydata.

Jeśli ma Pani dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu mailowego:
agnieszka.adamska@northfood.pl
Marta 2017-03-07 12:12
Szanowni Państwo, jestem Redaktorem GoWork.pl, po najechaniu kursorem na mikrofon wyświetlą się informacje na temat mojej funkcji na Państwa wątku. Moje pytanie miało zatem na celu pomoc użytkownikom w przedstawieniu rzetelnych informacji dotyczących oferowanych przez Państwa form zatrudnienia. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Karol 2017-07-25 23:23
North Food to świetna firma, szkoda, że od dawna nikt nic nie pisze na tym wątku. Osoby interesujące się firmą nie mogą pozyskać informacji o firmie a to się czasami przydaje. Tym bardziej, że pochodzą bezpośrednio od pracowników więc mamy info od "zaplecza"
Zostaw swoją opinię o North Food Polska S.A. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie North Food Polska S.A.