Opinie o Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka w Wrocław

Magda Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym miejscu, pierwsze trzy dni próbne 15 zł a godzinę...a po dniu próbnym za wyrobienie normy dniówka 100 zł plus pożal się Boże premia od tej normy 20 zł ludzi zatrudniają na czarno, zima i mrozy a psa trzymają w brudnym kojcu z wiadrem zamarzniętej wody i głodnego, w rozmowie telefonicznej z panem Filipem zapytałam jaka jest podstawa jeśli np nie uda mi się wyrobić normy, zostałam dosłownie wyśmiana, ludzie tam pracujący również bardzo toksyczni, nie polecam pracy w tym miejscu.

Filip Nowy wpis
@Magda

Bardzo pomocna opinia . Wszelkie niewyjaśnione kwestie zapraszam omówić osobiście do siedzimy Firmy :) . Pozdrawiam P.S. Żadna Magda u nas nie pracowała

Miejsce dla Osób którym chce się pracować , wtedy zarobią na prawdę dobre pieniądze . Atmosfera super przyjazna

Michał Nowy wpis

To dla mnie dobre info bo akurat jestem pracowity. Te dobre pieniądze to ile konkretnie? Podasz widełki finansowe?

Śmieszek Nowy wpis

Czy są aktualnie przyjęcia na kierowcę do tej firmy? I czy faktycznie można tam zarobić 5000 6000 netto jako kierowca?

Jak się pracuje z ludźmi z Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka?

Mpk

Szacun dla kierowcy z kielczowskiej za opanowanie auta z poślizgu przy zawracaniu na miasto na wiadukcie . 1/100 takich kierowców. Szacun

Ten On

Atmosfera nie do podrobienia , super jest .

NOWOROL S.C.
@Ten On

Dziękujemy za pozytywną opinię .

Ten On

Jak się chce to można.

Julia
@Ten On

To znaczy co się chce? Pracować? Za darmo nikt nie będzie robił, ile płaca lepiej powiedz.

Kierowca

Jest do wypełnienia kwestionariusz osobowy i rozmowa , dużo zaproszonych Osób ale nic dziwnego .

Miał ktoś z nimi rozmowę telefoniczną?

Aneta

@Anna Krysiak Fundacja płacisz nie bardzo rozumiem... Czy chodzi ci o to, że firma nie jest dostosowana do potrzeb niepełnosprawnych pracowników?

Ryszard

Jeśli pracownicy są zadowoleni z pracy to i na forum rzadko zamieszczają swoje opinie?

Anna Krysiak Fundacja płacisz
@Ryszard

(usunięte przez administratora)społeczna nie pracownicy Jego degrary nie umieją wybudować chodnika dla osib nieplnosprawnnycg ruchowo narszyli mja nitykalnosc i chcą żyć pieniędzy za zepsuta torebkę nie chcą oddać i też Z baszenue nietyklnosc Findacja płacisz by pomóc Anna Krysiak .

Agnieszka

Dawno nie pisaliście nic o pracy w firmie Noworol. Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w tym miejscu? Wcześniej zdarzały się głosy dotyczące niepłatnych dni próbnych - czy ktoś mógłby napisać, jak obecnie wygląda to w tej firmie? To na pewno istotne dla osób chcących aplikować.

Odpowiedź
@Agnieszka

Płatne od pierwszego dnia pracy . Atmosfera nie podrabialna :)

xxx

Cześć wszystkim, mam pytanko do osób które pracują w tej firmie. Powiedzcie mi czy umowy są na zlecenie czy umowę o pracę? jakie pieniądze wychodzą na rękę fakturzystką ? czy ta praca jest godna polecenia czy tam się nawet nie zjawiać bo szkoda naszego cennego czasu.

Jerzy

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Waldi

Czy zmieniło się coś w firmie? Taka cisza od wielu miesięcy?

Agnieszka

@Filip możesz w takim razie napisać coś więcej - jak Ty osobiście oceniasz prace u tego pracodawcy? Jaka atmosfera panuje w zakładzie pracy? Miła i pełna chęci współpracy atmosfera, to wielki atut każdego zatrudnienia.

Agnieszka

@magda, co masz dokładnie na myśli? Powiedz więcej o swoich doświadczeniach.

łukasz

umowa o pracę to bardzo ważny argument przy zatrudnieniu w Noworolu :)

Wezyr 178

Pracowałem dla nich przez 3 miesiące. Zarobki od 1200 do 1500 zł, umowa o pracę- bez komentarza, warunki pracy i atmosfera- u mnie w piwnicy jest czyściej i milej. Wnioski- Człowieku jeśli masz wybór to nie idź tam

magda

Juz nie wspomne jaki tam jest syf masakra .

magda

Naprawde nie polecam dziwie sie ze ta firma jeszcze funkcjonuje ten niby szef jest oszustem poprostu masakra ze tacy pracodawcy jeszcze istnieja i maja sie dobrze.

magda

To ze na czarno to nic w stosunku do zarobkow 25 zl za 10 godzin pracy masakra ze ta firma jeszcze dziala.

Grzegorz68

Jeśli zawozisz np klientowi zepsuty towar lub spóźniasz się, bo nie dajesz sobie rady, licz się z konsekwencjami

xx

nie polecam . Wyzysk i potrącanie z pensji za byle co...

Zostaw merytoryczną opinię o Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka - Wrocław

• Jak się pracuje w Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka?

Zobacz opinie na temat firmy Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka?

Kandydaci do pracy w Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka
2.1/5 Na podstawie 21 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042