Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Wrocław

Opinie o Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

ex worker 2012-10-01 15:17:50
Witam,

Niestety nie polecam tego miejsca, z roku na rok coraz gorzej... Pracownicy są traktowani, jakby nie mieli prywatnego życia, atmosferę można ciąć nożem. Ludzie z miesiąca na miesiąc dostają coraz więcej obowiązków (oczywiście bez dodatkowej kasy). No niestety nie mogę polecić :( Miejsca raczej długo tam nie zagrzejecie.
Pracownik 2014-03-27 07:39:09
Ja pracuje w Stowarzyszeniu kilka lat. Bardzo dobrze oceniam współpracę z Organizacją, Szefostwem, a przede wszystkim atmosferę w pracy oraz możliwości dynamicznego rozwoju na rynku kapitałowym, jakie daje Stowarzyszenie. Co ważne na przestrzeni tych kilku lat miałem możliwość awansu. Osobiście polecam
karcia 2016-04-26 22:11:09
masz rację, też uważam że takie zrzeszenia inwestorów giełdowych sa nam potrzebne w branży, to edukacja i ochrona, dobra misja
Zostaw swoją opinię o Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych