Opinie o Hubert Wydrych Stingumedia w Staszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hubert Wydrych Stingumedia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hubert Wydrych Stingumedia o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hubert Wydrych Stingumedia w Staszów

Czy w Hubert Wydrych Stingumedia możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Hubert Wydrych Stingumedia?

Karl

Z tego co wiem kazdy DB pracuja na wlasnej DG na umowie o wspolpracy (przynajmniej ja tak mam i sobie chwale)

K...a Nowy wpis
@Karl

Czy mogę prosić o kontakt do Ciebie? Mam kilka pytań dotyczących pracy :)

Czy firma Hubert Wydrych Stingumedia w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

obecny pracownik Nowy wpis

Polecam pracę w Stingu Media. Super kontakt z kierownictwem i dobra wypłata zawsze na czas. Wypłata oczywiście zależy od zaangażowania i czasu jaki poświecimy na pracę ale jeżeli szukasz pracy w której jak to mówią sky is the limit to serdecznie polecam. To nie praca dla leniuchów którzy chcą tylko złapać etat i przesiedzieć 8h w "robocie".

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Hubert Wydrych Stingumedia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Czy często w firmie Hubert Wydrych Stingumedia zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pewnie nie już ! Skończył się dawno debilizm !! :) lecz stara utrzymuje swą mentalność ;)

Robert

Jaka umowę na start daja w firmie ? Chciałbym umowę o prace jak najszybciej.

Henryk

Co to lecą w wielkiego kotass jak lecie. Nie wiem zależy jak się widzi szmaty z ekstra klasy !!!

Darek

@wolf Dorzucę jednak fakt, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą!

wolf

Wow kapitał zakładowy 5,000,-słownie (pięć tysięcy złotych) dla tych co rozumieją wystarczy za komentarz .

Janek Z.

Od 9 mc współpracuję wraz z asystentem ze Stingumedia muszę przyznać, że współpraca na mocne 4 Wiadomo jak przy każdej tego typu współpracy zdarzają się modyfikacje systemow prowizyjno bonusowych. Z mojej perpektywy to zmiany motywujace pod katem większej sprzedaży. Prowizja zawsze wypłacona na czas! Jedyny minus to czasem mała dostepność niektórych modeli telefonów ( w szczytowych okresach). Duży partner ponad 50 handlowców gwarantujący stabilność i dobre integracyjne imprezy ;)

@Janek Z.

Dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Możesz wobec tego stwierdzić, że współpraca jest dla Ciebie korzystna i przebiega bez większych problemów? A czy w przypadku różnicy zdań, zawsze łatwo jest dojść do porozumienia?

Ania S

Stabilny partner Play-a zazwyczaj w czołówce autoryzowanych partnerów biznesowych. Rozliczenie w systemie wyłącznie prowizyjnym co nie każdemu może odpowiadać - cykl wypłaty wynagrodzenia trwa 30 dni ale system rozliczeń jest transparenty. Uczyciwe podejscie biznesowe - szczerze polecam a pisze to z perspektywy 4 lat współpracy z firmą Stingumedia Lubię atmosferę w Hubert Wydrych Stingumedia za: Przyjacielska atmosfera wsparcie ze strony teamu SM ale i ze strony inny DB. Mega integracyjne imprezy!

@Ania S

Cóż to fakt - dla jednych system prowizyjny to wada dla innych zaleta, ponieważ otrzymują wynagrodzenie proporcjonalne do włożonej pracy. Jak było w Twoim przypadku? Co powiedziałbyś osobom, które planują rozpocząć karierę w firmie? Masz jakieś wskazówki jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?

Ania S
@Teresa

Na rozmowie trzeba być sobą nie ma co nic udawać. Po pozytywnje rekrutacji udasz sie do Play na szkolenie po ktorym otrzymasz SID i możliwość oferowania usług Play. Nie wiem na jakim terenie działasz ale może także poprosić o bazę klientów do obsługi. Ekipa ze Stingu pomaga nowym DB w ten sposób. Wysokich prowizji papapa!

@Ania S

Na rozmowie kwalifikacyjnej chcemy wypaść najkorzystniej, jak tylko możemy. Trudno się temu dziwić, bo niejednokrotnie wiele osób walczy w takim momencie o swoją wymarzoną posadę. Jednak masz dużo racji w tym, co mówisz, ponieważ prędzej, czy później pracodawca zweryfikuje wiele kwestii, które nas dotyczą. Warto szczerze i umiejętnie przedstawić swoje atuty, bez zbędnego rozmijania się z prawdą, nie uważasz? Dziękuje za opinie. Informacje przedstawione przez Ciebie na pewno będą bardzo pomocne dla osób, które planują aplikować na to stanowisko.

Blob

Dno i dwa kometry mułu....

emil

(usunięte przez administratora) z grzybnia nie polecam, wyzysk pracownika zero szacunku. Osoby zarządzające to jednym słowem idioci. Pan Tomasz czy Pan Łukasz nic nie potrafią zrobić czy zorganizować. Zero zaangażowania, czy jakiej kolwiek pomocy. Tną po stawkach prowizyjnych cały czas. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Hubert Wydrych Stingumedia - Staszów

• Jak się pracuje w Hubert Wydrych Stingumedia?

Zobacz opinie na temat firmy Hubert Wydrych Stingumedia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hubert Wydrych Stingumedia?

Hubert Wydrych Stingumedia