Opinie o Folnet Sp. z o.o. Sp. k. w Skórzewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Folnet Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Folnet Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folnet Sp. z o.o. Sp. k. w Skórzewo

Były pracownik Nowy wpis

Na wstępie chciałbym śmiało polecić pracodawcę. Pracowałem w firmie cztery lata i poznałem strukturę przedsiębiorstwa od produkcji po magazyn kończąc na biurze. Praca w zależności od działu jest jedno lub dwu zmianowa. Wypłaty są wypłacane terminowo. Atmosfera w pracy jest przyjazna. Firma ciągle się rozwija, czego przykładem jest nowy magazyn oddany w połowie 2023 roku w Batorowie. Warunki pracy stale się poprawiają. Firma inwestuje w nowe pojazdy magazynowe, jak i wyposażenie gospodarcze. Praca nie jest wymagająca, wystarczą chęci do pracy. Jasna ścieżka rozwoju pozwala nowym pracownikom się rozwijać. Tutaj nauczyłem się obsługiwać programy logistyczne typu WMS czy Impuls. Zdecydowałem się opuścić firmę ze względu na lepszą ofertę pracy. Dzięki za współpracę! Pozdrawiam! T.

Jan Nowy wpis

Szkoda czasu na to coś. Masz szacunek do siebie i innych ludzi to szukaj gdzie indziej . Byle jaka praca tylko nie tu chyba że chcesz się (usunięte przez administratora)

szukający

Czy ktoś mógłby powiedzieć o pracy w biurze na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży...? Jakia atmosfera, na jakie zarobki można liczyć...?

niechętna
@szukający

Podstawa w w. wymienionym stanowisku obecnie jest poniżej najniższej krajowej (jakieś 2,5tyś brutto z tego co pamiętam). Stawka była by OK jakieś 5 lat temu, nie teraz. Do tego dochodziły jakiś dodatki za punktualność, za obroty (dodawane do pensji dopiero po 3 miesiącach) itp. Ale ogólne wrażenie po wstępnej rozmowie- nie dziękuję.

Zofia Nowy wpis
@niechętna

Tylko, że aż muszę dopytać, taka stawa poniżej najniższej jest legalna? Na jakiej umowie to?

ona Nowy wpis
@Zofia

niechętna albo słabo pamięta albo kiepsko wypadła na rozmowie i jej nie chcieli. A może to mnie zaoferowali więcej ;-) Oferowali umowę o pracę. Jedyny problem to taki, że poszukiwali od zaraz, a ja mogłam najwcześniej za trzy miesiące.

ununun

właśnie na olx jest ogłoszenie o pracę w folnet powiedzcie czy warto czy na początek dostaje się chociaż 2500zł ile jest przerw czy można palić fajki

@ununun

Można zarobić nawet więcej. Przerwy są. Każdy wykorzysta je tak, jak chce.

Teresa
@On

OoO, to ile jest się w stanie wyciągnąć ?

@Teresa

Można wyciągnąć ponad 3000 na rękę.

Teresa
@On

pracujac tylko od poniedzialku do piatku??

@Teresa

Tak

@On

To nie jest tak źle. A nadgodziny też można jeszcze dodatkowo brać?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
yhn

nie polecam sami nie wiedzą kogo potrzebują do pracy do maszyn moim zdanie potrzebują z doświadczeniem a nie jakiegoś bez no ale brać co jest i potem ko pilnuj całe 8 godzin

Sylwia
@yhn

zatrudniajac sie nikt ci nie powiedzial ze trzeba miec doswiadczenie ? nie widzieli twojego cv ze go nie masz? jak wiarygodny jest twoj komentarz w takim razie?

kuki

ja też szukam pracy na produkcji na plx jest ogłoszenie do pracy w folnet też chciałbym wiedzieć czy na początek dają chociaż 2500zł i czy można palić fajki

zawiedziony

Firma rodzinna co za tym idzie zarabiają tylko ci z rodziny , reszta pracowników jest albo nie. Zarząd ma ich gdzie(pracowników). Zarządzający są nie kompetentni. Rotacja pracowników w firmie Folnet pędzi jak bolid w F1.

@zawiedziony

Czym spowodowana jest tak duża rzekomo rotacja w tym miejscu pracy? Nie ukrywam, że zaniepokoił mnie Twój wpis, dlatego chciałbym dowiedzieć się jeszcze czegoś o warunkach pracy w firmie Folnet.

normalny
@Andrzej

Rotacja jest spowodowana rynkiem pracy. Do niedawna pracodawca musiał się prosić pracownika leniwego i średnio przygłupiego , żeby ten łaskawie przyszedł do roboty. A opinie jak Pana trolla zawiedzionego to opinie ludzi , którzy chcieli by zarabiać dużo , dając mało - uważając , że samo punktualne przyjście do pracy zasługuje już na kwiaty i uścisk ręki prezesa. Ci co dają dużo - są doceniani i awansują do kadry managerskiej zarabiając bardzo dobre pieniądze.

@normalny

Normalny to co napisałeś jest wierutną ściemą. Przedmówca napisał całą prawdę. Rodzina i przyjaciele rodziny w tej firmie sa wynagradzani, reszta pracowników to ścierwo.

@Andrzej

Wyobraź sobie, że jednego dnia przychodzi osoba do pracy na stanowisku magazyniera. Zostaje wdrożona, zaznajomiona z zasadami, obowiązkami, towarem. Zostaje wysłana na badania. Po tygodniu nie przychodzi już do pracy. Porzuca ją bez słowa. Telefonów nie odbiera. Czasem zamiast tygodnia jest to kilka tygodni, kilkanaście. To o czym to świadczy? Czy nie czasem o braku dojrzałość u części współczesnych potencjalnych pracowników? Na szczęście tylko części. Z każdym rokiem liczba zatrudnionych powiększa się, czyli jednak więcej podejmuje pracę i w niej zostaje, niż z niej odchodzi.

Kiedyś jeszcze wypowiadali się tu niektórzy pracownicy firmy, teraz forum świeci pustkami. Jeśli to wynika z czegoś konkretnego, np. firma nie zatrudnia już ludzi, to dobrze byłoby wiedzieć. Mam nadzieję, że jeszcze coś przeczytam o tym, jak się tam pracuje. Jak oceniacie atmosferę?

@Marta

Z roku na rok firma szybko rozrasta się. I poszukuje wciąż nowych pracowników.

Tuśka

Witam. Czy firma zatrudnia kobiety na magazyn? Pozdrawiam ????

@Tuśka

Tak, w magazynie również pracują kobiety. Oczywiście zajmują się lżejszymi towarami.

Bc

Uwaga na Grzegorza.p. kapuś i tak nieudolny jak cala firma

@Bc

Pracowałeś lub pracujesz w Folnet? Twoja opinia jest dość krótka i niewiele wnosi, może powiesz nieco więcej i rozwiniesz swoją wypowiedź? Każde zdanie się liczy, warto jednak uargumentować swoje wypowiedzi.

Songuś

Polecam całym sercem :) fajna praca, fajni ludzie rozwijająca się firma. Dzięki za wiele lat współpracy

@Songuś

Kamil nie opwiadaj głupot. Byłeś jednym z przyjaciół rodziny wiec byłeś traktowany jak swoj

Krzysztof

@normalny W zupełności zgadzam się z Twoją oceną. Dobry pracownik nie ma powodu do narzekania.

ZOFIA KOLODZIEJ

PAKUJA USZKODZONY TOWAR A POZNIEJ WINE ZWALAJA NA INNYCH ZENADA ZEBY ZROBIC REKLAMACJE TO WYMAGAJA TAKICH CUDOW ZE SIE W GLOWIE NIE MIESCI

Ignaś

Podpowiecie coś o zarobkach i atmosferze w pracy? Czy w ogóle firma może rekrutować w czasie pandemii?

Emilia

Co po paru miesiącach ciszy na tym forum moglibyście powiedzieć o aktualnej sytuacji w Folnet Jakub Staszewski? Proszę Was o zaktualizowanie informacji o tym pracodawcy. Każda z nich może być ważna przy podejmowaniu decyzji o aplikowaniu do tej firmy. Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać teraz zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Adzia

Witam. Czy ktos mi moze powiedziec czy praca na stanowisku pracownik produkcyjny- magazynowy jest odpowiednia rowniez dla kobiet? I jak ti z wynagrodzeniem?

MK

Pracuję tutaj już parę ładnych lat i szczerze mówiąc - nie mogłam lepiej trafić.

paweeł

Firma zajmuje się produkcją materiałów dachowych i sa znani, nawet w wywiadach czy w prasie branżowej też pojawiają się naparwde często jak widze i to jest na plus na pewno.

eks tymczasowy

Zależy na jaki magazyn się trafi, choć obecnie na pewno będzie to B, bo tam brakuje ludzi - czyli dźwiganie i pakowanie okien, schodów itd. przez cały dzień pod presją czasu - za tak ciężką pracę fizyczną 10 zł/h netto to za mało. O podwyżce po 3 miesiącach na tymczasówce nie ma co marzyć - jedynie przeskakujesz na umowę o pracę, za tą samą stawkę. Jedyny plus - ludzie na magazynie - no, ale dla atmosfery się do pracy nie chodzi. Nie polecam.

hektor

nie polecam i to chyba tyle w tym temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Folnet Sp. z o.o. Sp. k. - Skórzewo

• Jak się pracuje w Folnet Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Folnet Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folnet Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Folnet Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Folnet Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Folnet Sp. z o.o. Sp. k.
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Cisowa 18
    60-185 Skórzewo