Opinie o J.B.R. Rogowiec Sp.j. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy J.B.R. Rogowiec Sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie J.B.R. Rogowiec Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.B.R. Rogowiec Sp.j. w Bielsko-Biała

Mam zapytanie do kandydatów lub aktualnych już pracowników na stanowisku programisty Delphi. Na stronie nie zostało sprecyzowane ile doświadczenia potrzeba, myślcie, że dwa lata stażu będą wystarczające? Dodatkowo opowiecie jak rozmowa w tym przypadku wygląda, na co mam się przygotować?

Nelka Nowy wpis

Cześć, ile trwa wdrożenie Testera? Na stronie w ofercie jest napisane, że istnieje opcja na tryb zdalny zaraz po nim a akurat jestem spoza Bielska i nie uśmiecha mi się dojeżdżać. Oprócz tego jak oceniacie atmosferę podczas pracy na tym stanowisku? Współpraca jest ścisła czy raczej później wszystko indywidualnie wychodzi? upewniam się odnośnie niektórych komentarzy odnoszących się właśnie do atmosfery, chce spokojnej pracy. Czy widełki możecie mi także podsunąć?

Rekruter Nowy wpis
@Nelka

Cześć Nelka, Nie prowadzimy rozmów z Kandydatami za pośrednictwem publicznych serwisów. Jeżeli jesteś zainteresowana pracą prosimy o kontakt mailowy na dedykowany adres email dla Kandydatów. Załącz do korespondencji CV. Po otrzymaniu zapytania postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania. Do usłyszenia. Rekruter

Patron Nowy wpis

Atmosfera w JBR dramat. Niestety wina szefostwa, sztywni ludzie, szczególnie RR. Dwulicowy człowiek z dziwnymi zasadami. Tylko jego pomysły i zdanie są prawidłowe.

Zofia

Czyli awans jest możliwy ale to kwestia indywidualna? Pytam, ponieważ widziałam zaproszenie do kontaktu sprzed lat w celu poznania szczegółów. Na stronie zauważyłam dwie oferty, dla asystencki oraz konsultanta. Jaki rozwój jest możliwy z perspektywy obydwu stanowisk? Były w ofercie podkreślone premie zależne od wyników, czyli samodzielnie sobie niczego nikt nie wypracowuje? Jakie więc były te ostatnie, ile wyniosły?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. infrastruktury
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.
Business Manager

Dzień dobry, Szanowni Państwo, Jako klienta obecnego i przyszłego interesuje nas średni wiek samochodów używanych przez Państwa Pracowników. Wartosc jaką dają Państwa Pracownicy dla naszego środowiska pracy jest bardzo cenna. Zależy nam aby portfel samochodów naszej grupy jaki możemy zaoferować był atrakcyjny cenowo dla wszystkich Państwa. Będziemy w tej sprawie rozmawiac Pracownikami. Pozdrowienia dla całego zespołu Wdrożeń, jesteśmy pod wrażeniem Państwa wiedzy i umiejętności. Pomoc techniczna przy Waszej znajomości procesów jest na bardzo wysokim poziomie. BM

Dealer
@Business Manager

Dzień dobry, Podpinamy się pod pytanie wyżej. Jakimi samochodami ? na codzień poruszają się pracownicy, którzy dostarczają dla nas dealerów i importerów oprogramowanie, prowadzą szkolenia. Parking w naszej branży ma podwójne znaczenie. Łączymy pozdrowienia

rekruter JBR

JBR oferuje Pracownikom dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

@rekruter JBR

JBR oferuje Personelowi dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

Czy można liczyć w J.B.R. Rogowiec Sp.j. na prywatną opiekę medyczną?

Rekruter JBR

JBR oferuje Personelowi dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

@Rekruter JBR

Oczywiście że tak !

Czy w J.B.R. Rogowiec Sp.j. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Rekruter JBR

Oczywiście że tak! Premie uzależnione od wyników finansowych spółki.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie J.B.R. Rogowiec Sp.j.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Rekruter JBR

W Wigilię w większości Załoga JBR nie pracuje. Z racji świadczonych usług dla naszych Klientów, kilka Osób pełni dyżur do godziny 14:00.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w J.B.R. Rogowiec Sp.j.?

Rekruter JBR

Witaj Pytanie, Jeżeli chcesz poznać możliwości awansu w JBR prosimy o bezpośredni kontakt - praca@jbr.pl do usłyszenia. Rekruter JBR

rekruter JBR

Beata - Ilość etapòw rozmowy rekrutacyjnej zależy od stanowiska na jakie chcesz aplikować? Nie wymagamy listu motywacyjnego od Kandydatów.

Beata

A ile etapow ma rozmowa rekrutacyjna ? Zastanawiam się nad złożeniem cv, czy list motywacyjny tez jest potrzebny ?

Hmm

Czy ktoś rzetelny może napisać na czym polega podana w aktualnych ogłoszeniach informacja "możliwości pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia"? Na jakich szkoleniach byli w ostatnim czasie aktualnie zatrudnieni pracownicy? Konkretnie.

@Hmm

Witaj Hmm - jeżeli jesteś zainteresowany posadą w JBR i posiadasz wystarczające kwalifikację to zapraszamy do złożenia swojego CV. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie twoje pytania i wątpliwości podczas bezpośredniej rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy na stronę (usunięte przez administratora) gdzie znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy. Do usłyszenia

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie J.B.R. Rogowiec Sp.j.?

Odpowiedź

Pytania jakie możesz dostać na pewno zależą od działu do jakiego chcesz aplikować. Więc musisz sprecyzować pytanie, jeśli chcesz uzyskać dokładną odpowiedź. Jednak niezależnie od działu, na pewno dostaniesz pytanie ile chciałbyś zarabiać. (usunięte przez administratora) Jednak dobra rada: zastanów się dwa razy, jeśli to nie wystarczy, zastanów się po raz trzeci - bo możesz potem żałować.

Mariusz
@Odpowiedź

Zupełnie nie rozumiem takiej odpowiedzi. Szukając zatrudnienia sam decydujesz jaką pracę chcesz wykonywać i jakiego wynagrodzenia oczekujesz. Jeśli uważasz że warunki Ci nie odpowiadają wystarczy podziękować za rozmowę kwalifikacyjną i nie podejmować pracy. Podczas rozmowy staramy się zobrazować zakres obowiązków i możliwości na stanowisku o jakim rozmawiamy. Zależy nam aby dla osoby aplikującej było to jak najbardziej zrozumiałe. Informacja dotycząca jedynego warunku decydującego o zatrudnieniu nie jest prawdziwa. Zatrudnialiśmy osoby z doświadczeniem (szkoleniowo/wdrożeniowym) i zupełnie bez. Oczywiście rozmowa o finansach jest częścią rozmowy kwalifikacyjnej ponieważ obie strony muszą w tym zakresie dojść do porozumienia. Fakt jest taki, że średni staż pracy w moim dziale to 9,8 roku. Mam osobę pracującą 1 rok i mam osobę pracującą 19 lat. Oczywiście jak w każdej firmie jest drobna rotacja pracowników, ale w mojej opinii jest ona na stosunkowo niskim poziomie. Dzięki temu udało nam się złożyć zespół naprawdę bardzo dobrych i doświadczonych specjalistów.

Mirek

Nie - to nie jest prawda !

Karol

Informacji dotyczących doświadczenia Kandydata ubiegającego się o miejsce pracy.

@Odpowiedź

Proszę o niepublikowanie nieprawdy na temat firmy JBR ! W firmie nie ma jednej Osoby, która pracuje za wynagrodzenie o jakim pisze @Pytanie - minimalna krajowa, lub niewiele więcej. Inna sprawa, że w JBR nie ma jednej Osoby, która uczestniczyłaby we wszystkich rozmowach rekrutacyjnych. W związku z powyższym @Pytanie nie może posiadać informacji o wysokości wynagrodzeń Pracowników JBR.

Rekruter

@Pytanie - Zapraszamy do złożenia CV, jeżeli masz wystarczające umiejętności przekonasz się sam.

Czesław

Opowiedzcie proszę co nowego dzieje się w firmie J.B.R. Rogowiec Sp.j. Jak sądzicie, czy warunki pracy są na tyle dobre, że można by wysłać swoje CV? Widziałem dwie oferty: programista DELPHI i konsultant oprogramowania DMS. Dajcie proszę znać jakie jest Wasze zdanie.

@Czesław

Bardzo dużo pracy, sporo nowych kontraktów i Klientów, jak najbardziej można wysyłać swoje CV!

Co powiecie na temat zarobków w J.B.R. Rogowiec Sp.j.? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Zdecydowanie !

Ajtik

O! (usunięte przez administratora) Zarabiasz tak super jak nikt , nigdzie nie jest lepiej Między tym satysfakcja z pracy atmosfera etc, jest ok, finansów nie poprawi Niektóre osoby sprawiają wrażenie całkowicie zamkniętych, co dzieje sie poza firmą w it, rynku pracy etc (usunięte przez administratora) Coś proponujesz zaraz ktoś wie lepiej a ty tylko innym szkodzisz Jest też sporo plusów fakt, m.in DMS się rozwija cały czas etc System tak duży zaawansowany dla globalnych producentow samochodow i dealerow to pracownicy innych firm powinni zazdrościć kasy i miejsca pracy w skrzynce JBR praca winno zabraknąć miejsca na cefałki Praca dużo lepiej płatna znalazła się niemal natychmiast,miała okazać się wręcz niemożliwa?! @Pracownik, testy samochodów!? ile testowałeś'aś aut od tego czasu?! ile zaliczyłeś'aś szkoleń aby ciebie ktoś szkolił z zewnątrz ?! świetny tekst serio,, lol bankowo nie musisz kupować przez to swojego auta albo masz cyklicznie własne nowiutkie co 2 3 lata Dlaczego JBR nie widać na regionalnych spotkaniach konferencjach szkoleniach it czy innych wydarzeniach dedykowanych it zweryfikujesz gdzie na rynku z zarobkami jesteś korzystając z okazji Na szczęście się pracuje tam gdzie każdemu pasuje i nikt nikogo nie trzyma :>

@nick, a czy mógłbyś napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. Co uważasz za największy plus u tego pracodawcy? @Bartek, a czy byłeś lub jesteś zainteresowany pracą w J.B.R. Rogowiec? Może zawsze warto złożyć swoje CV? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w J.B.R. Rogowiec w Bielsko-Białej?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w J.B.R. Rogowiec Sp.j. o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

nick

Atmosfera ok , brak zarzutów

Bartek

Super pracodawca to nie dziwię się, że nie ma przyjęć do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o J.B.R. Rogowiec Sp.j. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w J.B.R. Rogowiec Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy J.B.R. Rogowiec Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.B.R. Rogowiec Sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy J.B.R. Rogowiec Sp.j.?

Kandydaci do pracy w J.B.R. Rogowiec Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

J.B.R. Rogowiec Sp.j.
4.4/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Zapora 23
    43-382 Bielsko-Biała