J.B.R. Rogowiec Sp.j.

Bielsko-Biała

Opinie o J.B.R. Rogowiec Sp.j.

Mr 2013-11-29 13:27:57
Brak koncepcji rozwoju, słaba organizacja.
Mr2 2014-01-04 22:45:43
Silna pozycja firmy na rynku, wypłaty zawsze na czas, fajna atmosfera, ogólnie pracuje się dobrze.
wzb 2014-11-16 16:50:19
Fajne projekty ogólnopolskie, w ciekawej branży motoryzacyjne, ostatnio dość mocno podnieśli zarobki. Właściciele dbają o pracowników.
kl 2015-01-21 16:40:41
Najpierw wielka wizja, a potem niska jakość obsługi.
JBR.pl 2015-02-04 22:43:25
Prosimy o szczegóły, najlepiej za pośrednictwem danych kontaktowych, które znajdzie Pan na naszej stronie www.jbr.pl
Zrobimy wszystko aby wspomnianą jakość obsługi poprawić, zadowolenie Klienta to priorytet w naszej działalności.
ramzes 2015-04-09 23:40:53
Kto te bzdury pisze?! Fajne projekty? Od 10 lat jeden i ten sam! DMS!
Organizacja TRAGICZNA! Rozwój? ZERO!
Fajne zarobki? Jak się chce zapieprzać jak murzyn 10h dziennie + soboty + prace domowe wcale lepiej nie płatne to może coś się zarobi bo z normalnej pracy ledwo na czynsz i rachunki mi wystarcza po 5 latach pracy! A o podwyżkach można zapomnieć, zmuszają pracowników do zakładania firmy żeby sobie koszty ZUS pomniejszyć.
Po odejściu głównych kierowników pół roku temu władze przejęły półgłówki nie mające bladego pojęcia o prowadzeniu projektu przez co teraz większość z nas myśli o odejściu.
Pracownik 2015-04-23 14:20:19
Bardzo dobra atmosfera w pracy, dobre zarobki, wolne weekendy. Nadgodziny płatne dodatkowo. Nowe i ciekawe projekty dla toyoty,lexusa, renault, grup PSA i FCA.
Pracuje w firmie 9 lat i nie zamierzam zmieniać pracy, głównie przez bardzo fajnego szefa oraz możliwość pracy nad ciekawymi projektami związanymi z branżą motoryzacyjną.
Dzięki pracy w jbr jest możliwość testowania nowych modeli samochodów podczas szkoleń które organizuje np toyota czy fiat.
DPSI 2015-04-23 16:46:07
Ramzes - nie wyżywaj się na innych po nocach. Jak ci nie pasuje robota to trzeba ją zmienić. Jeżeli wszyscy dookoła wg ciebie to półgłówki to pewnie jesteś mega kozakiem i wszędzie będą chcieli cię przyjąć z otwartymi ramionami na twoich warunkach. Pracuję w tej firmie sporo lat, praca stabilna i ciekawa z fajnymi ludźmi w spokojnej, luźnej atmosferze, nikt mnie do niczego nie zmuszał. Kwestia tego, że przez tyle lat projekt DMS funkcjonuje i nieustannie zdobywa nowych klientów to do dowód na to że cały nasz Zespół robi bardzo dobrą robotę. Ja nie zamierzam zmieniać pracy - więc nie wypowiadaj się za mnie bo nie zostałeś do tego upoważniony.
Programista 2015-04-23 20:58:07
Pracuje w JBR już ładnych kilka lat. Dużo programuje przy DMS-ie. Wcale nie uważam że jest nudny. Wręcz przeciwnie widzę ze to bardzo zaawansowany i interesujący projekt. Jestem dumny, że mogę w nim uczestniczyć. Popieram mojego przedmówce DPSI i uważam ze Ramzes powinien zmienić robotę. W firmie jest wysoka kultura pracy i nie chce, aby pracowała z nami osoba która obraża innych.
progamista JBR 2015-04-27 13:36:58
Nie wiem co za młotek to napisał. Nawet trudno się do tego odnieść i trudno mi sobie wyobrazić aby coś takiego napisał ktoś kto pracuje w JBR. A jeżeli tak jest to droga wolna. Podobno na KWK Moszczenica są przyjęcia.
A 2015-11-25 22:28:42
Praca bardzo przyjemna, możliwość stałego poznawania nowych zagadnień plus bardzo fajna atmostera i warunki pracy.
fdm 2016-05-15 20:41:51
@klos zdecydowanie sie z tobą zgadzam. Ludzie chyba czesto nie doceniają szkoleń. A to są naprawde ważne elementy i aspekty pracy. Bo szkolenia rozwijają
omnibus 2016-11-05 09:05:35
Firma Ok. Ale umówmy sie Pan( usunięte przez administratora ) oderwany z meteora który przypadkiem przelatywał obok , zaklej dziura.
Zostaw swoją opinię o J.B.R. Rogowiec Sp.j. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.B.R. Rogowiec Sp.j.