Opinie o Firma APN w Veghel

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma APN. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma APN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma APN w Veghel

Papaaa

pracowałem w apn od maja do teraz i nigdy wiecej . Kijowe stawki. Dość czesto się wypłaty nie zgadzają . Koordynatorzy wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają(o huismaistrów chodzi ) Mieszkaniaa w tragicznym stanie . Są pokoje jednoosobowe ale niektóre tak maałe że to masakra . Praca zależy. Jak ktos na beter bed trafi do uden to niech se szuka nowej roboty . Ciężka praca za bardzo małe pieniądze . Jak chcecie iść do pracy to proponuje covebo, carriere czy otto bo tam wszystko działa poprawnie

@Alb

A Ty pracujesz w tej firmie, znasz realia zakwaterowania i wysokość stawek? Miałeś lub masz nadal do czynienia z koordynatorami?

Papaaa Nowy wpis

@Papaaa

Mieszkania już kilka osób opisywało, wygląda na to, że jest z nimi trochę loteria. A jak kwestia transportu? Czy zdarza się, że pracownicy dostają do dyspozycji auto służbowe? Bo w kilku ogłoszeniach na stronie zauważyłem, że prawo jazdy mile widziane.

Alb Nowy wpis
@Papaaa

Mam pytanie: skoro było tak źle to dlaczego pracowałeś tam 8 miesięcy? Przecież jeśli coś mi nie odpowiada to albo próbuję to rozwiązać z pracodawcą albo się zwalniam i cześć. Coś mi tu nie pasuje.

@Alb

(usunięte przez administratora) Chore zasady mają że trzeba grzejnik wyłączyć jak się z domu wychodzi . Praca spoko warunki mieszkalne też ale koordynatorzy (usunięte przez administratora) robią . Niektóre lokacje wymagają solidnego remontu. (usunięte przez administratora)

@Nowy

Też się właśnie zastanawiałem nad tymi warunkami mieszkalnymi ale widzę, że napisałeś, że są spoko. Pokoje są jednoosobowe? Piszesz, że nic nie dociera do koordynatora. Co masz konkretnie na myśli, jakieś zastrzeżenia?

Czy w Firma APN możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jak wygląda praca W Fruity Line w Ochten? Jak z kwestią zakwaterowania?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Firma APN Polska?

Blabla

To zależy gdzie i z kim się pracuje ja akurat miałam to szczęście trafić potocznie mówiąc w gniazdo żmij ale też są firmy gdzie jest bardzo miła atmosfera ,wszystko zależy gdzie trafisz

Hania

Dla mnie najlepsza ze wszystkich jak dotąd Agencji pracy. Bardzo dbają o ludzi. Wszystkim bardzo polecam Agencję Pracy APN. Pozdrawiam jej pracowników i dziękuję.

BlueGirl

W sobotę wyjeżdżam do pakowania słodyczy przez agencję APN. Ktoś też z was jedzie w tym dniu lub już pracuje. Jakie opinie, zalety, wady takiej pracy?

pipi
@BlueGirl

hej i jak tam jest bo tez myślę tam uderzać,jak godziny jak dojazd do pracy i zakwaterowanie?

@pipi

Na miejscu okazało się że jestem na pakowaniu kosmetyków i jest tak do teraz. Bo potrzebowali ludzi. Nie mówię że będę tutaj przez cały czas, ale może tak być że przezucą mnie na słodycze. Szybka praca, trzeba na początku wpaść w rytm, a później leci. Mieszkam na bungalach, warunki internacie szału nie ma. Ale jak regularnie będzie się mieć do pracy to nie zwraca się uwagi na warunki, dobrze że jest gdzie spać. Nie szykować się na luksusy w takich warunkach. Płaca dobrze płatna.

@pipi

Jeśli będziesz mieszkać blisko to na pewno dostaniesz firmowy rower jak dalej to pewnie złożą ekipę aby jezdził pełny firmowy samochód. Ja teraz pracuję na dwóch zmianach. Pierwsza jest od 6-15, a druga od 15-00. Zdarza się że przychodzi się na 13 lub 14 ale o tym informują dzień wcześniej. To zależy gdzie i ile ludzi potrzebują.

pipi
@BlueGirl

hej a w jakiej miejscowości jesteś w Oss czy Veghel.a na tych domkach jest internet?angielski jest potrzebny?

rallju
@BlueGirl

Cześć, wyjeżdżam w niedziele do pakowania słodyczy itd, jak było podzielisz się opinia? Jak z godzinami pracy i zarobkami, jak długo byłeś? Jak warunki? Pozdrawiam

Znajomy

Witam chciałem poinformować ludzi którzy jadą przez APN do pracy w Eindhoven na warzywa i owoce to musicie wiedzieć kilka rzeczy przyjeżdżając tutaj od razu przechodzisz do firmy Direct People i będziecie jeździć rowerami do pracy jest od 6 do 10 km APN tego nie informuję i ludzie są zdziwieni koordynator jest miły pierwszego dnia później w niczym ci nie pomoże a firma na której będziecie pracować to Sherpenhuizen też se poczytajcie pozdrawiam

Slawomir

joż nawet jak bylem w pracy przez covebo ..to ze slyszenia nie co przezyłem to o APN byly dobre opinie :)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Firma APN Polska? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Miki

Poza godzinami oracy z slusbowego auta nie wolno korzystac

Aneczka

Pracuje ktoś przez apn na drobiu proszę o opinie

nattt

Witam . Jest ktoś kto pracuje na pikerce w tej firmie ?

Szaha

Witam jedzie ktoś na układanie kwiatów w bukiety ?? Wyjeżdżam w ten weekend z Poznania

Pirozka
@Szaha

Witam! Jadę z Radomia na układanie kwiatów do Aalsmeer!

Justynaaaa
@Pirozka

Hej i jak praca wybieram się również

Kamil
@Justynaaaa

Daj znać jakie są Twoje wrażenia dotyczące kontaktu z firmą. Czy pracownicy mają zagwarantowane zakwaterowanie już przed wyjazdem? Liczę na Twoją odpowiedź.

Margola
@Justynaaaa

Hej ho! I jak na tych bukietach? Podzielicie się wrażeniai? Wybieram się w przyszłym tygodniu ifajnie by było wiedzieć czego się spodziewać

Dorota

Jutro jadę do tulipanów,sadzenie itd,zna ktoś warunki zakwaterowania,agencje-wyplaty w terminie? Pozdrawiam

Witam wszystkich czy ktoś pracował lub pracuje w Pracownik segregacji metalu

sylviaa

Czesc wszystkim, ja jade do Uden, pakowanie nagrod, slodyczy itp rzeczy malogabarytowych? Jedzie ktos? WYJAZD 05.01.2020

em
@sylviaa

też jadę ;)

Wiktor

Firma APN to dobry pracodawca i potwierdza to ogromna ilość pracowników tak, że warto się tu dostać.

Czubek

Witam, czy ktoś wybiera się do pakowania słodyczy 5.01.2019 ? Może ktoś napisać jak zakwaterowanie i praca tam wygląda??

Darekk
@Czubek

Ja jadę z kolegą z wroclawia.

Kamila
@Darekk

Ja jade z koleżanką okolice Sandomierza :)

Mars

Witam . Ludzie nie jedzcie tam tragedia nie agencja w polsce wsztstko ladnie pieknie niby stawka taka a jedziecie tam a tu stawka inna ... jestes ich gierkiem bo na kazde ich kiwnieciem palca ma byc jak nie to kara albo tydzien na hotelu ... jak cos to nie firma apn tylko voorneputten zero kontaktu z biurem kasy placic nie chca solarisow wysylac tez nie .... jak chcesz odejsc to ci nie wyplaca za 2 tygodnie .... odradzam kazdemu bylem tam i nigdy wiecej znam ponad 15 osob ktorych oszukali i kasy nie dostal nikt

Ela
@Mars

Ja przez Apn pracowałam pare lat a mąż jeszcze dłużej i kasa zawsze była na czas!

Pipi

Był ktoś na pakowaniu słodyczy? Polecacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma APN - Veghel

• Jak się pracuje w Firma APN?

Zobacz opinie na temat firmy Firma APN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma APN?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma APN?

Kandydaci do pracy w Firma APN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma APN