logo Hewlett Packard

Hewlett Packard

Wrocław

Opinie o Hewlett Packard

elemelek23 2011-02-23 14:42:21
Hp we Wro dzieli sie na trzy duze struktury plus jedna mala:

COE,BPO,GBS plus HPFs. Jedno co moge doradzic, jesli decydujecie sie na HP: omijajcie HPFS szerokim łukiem. Chyba, ze chcecie byc gnebieni przez managerke, ktora calymi dniami szpicluje kto kiedy przyszedl, ile czasu spedza w kuchni, czy rozmawia za glosno, czy sie smieje, czy siedzi przy biurku... itp. ta kobieta nie ma co robic calymi dniami tylko szpicluje, szpicluje, szpicluje.... wraz baba z Hr-ów, ktora jak ta nietoperzyca siedzi wgapioona w kuchnie, zeby byc na biezaco , kto sie tam kreci!
ale co 2014-10-11 20:36:23
odradzam prace z dziale VAT Reporting- niekompetentny management + ogromna liczba nadgodzin
photo 2016-04-26 21:34:07
Ciekawe jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na leader zespołu działu księgowości. Wymagają wyższego wykształcenia, ale dają kartę multisportu, pakiet medyczny i ubezpieczenie. Ale wypłata jest w terminie? Dzięki
Zostaw swoją opinię o Hewlett Packard - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hewlett Packard