Bruk-Metr Usługi Brukarskie Kazimierz Bogacz

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Bruk-Metr Usługi Brukarskie Kazimierz Bogacz

pracownik na czarno 2012-11-27 21:08
hahaha cała i czysta prawda nic ująć nic dodać
M.M 2013-01-17 23:55
Ja pracowałem u pana Bogacza przez pewien okres czasu i nie mam do tego pracodawcy zadnych zastrzezen pieniadze mialaem zawsze na cza tyle ile bylo trzeba a jak potrzebowalem wczesniej nawet zaliczke dostalem. Bardzo polecam !!!!
Wiem jak jest 2016-01-18 00:04
Ten gość sam sobie pisze te opinie. W rzeczywistości jest całkiem odwrotnie. Swoją drogą polecam udać się do psychiatry panie Bogacz.
labo83 2016-02-04 16:38
prawcowalem u Kazika - Gosciu nerwowy - na budowe przyjezdza drze morde na pracownikow - terapeuta polecany - nerwica - moze jakas psychoza nie wiem nie polecam ani pracownikom ani tymbardziej klientom - no chyba ze chca u siebie na podworku ogladac CYRK
dzyndz 2016-05-20 21:48
hi @Kaszmirowy jeżeli znasz firmę to może orientujes się czy kogoś potrzebują do pracy?
pawel 2017-02-17 11:28
Same kłamstwa pracowałem również tam traktuje ludzi jak psy szmaty wyzywa przeklina na ludzi a placi im 7.50 na godzine co tydzień ludzie się zmieniaj jedynie co do pieniędzy to placil chociaż lubi przed wyplata oskarzyc ze cos się ukradlo z jego posesji i wtedy bez wyplaty się zostaje
Zostaw swoją opinię o Bruk-Metr Usługi Brukarskie Kazimierz Bogacz - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bruk-Metr Usługi Brukarskie Kazimierz Bogacz