Bruk-Metr Usługi Brukarskie Kazimierz Bogacz

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Bruk-Metr Usługi Brukarskie Kazimierz Bogacz

pracownik na czarno 2012-11-27 21:08
hahaha cała i czysta prawda nic ująć nic dodać
M.M 2013-01-17 23:55
Ja pracowałem u pana Bogacza przez pewien okres czasu i nie mam do tego pracodawcy zadnych zastrzezen pieniadze mialaem zawsze na cza tyle ile bylo trzeba a jak potrzebowalem wczesniej nawet zaliczke dostalem. Bardzo polecam !!!!
Wiem jak jest 2016-01-18 00:04
Ten gość sam sobie pisze te opinie. W rzeczywistości jest całkiem odwrotnie. Swoją drogą polecam udać się do psychiatry panie Bogacz.
labo83 2016-02-04 16:38
prawcowalem u Kazika - Gosciu nerwowy - na budowe przyjezdza drze morde na pracownikow - terapeuta polecany - nerwica - moze jakas psychoza nie wiem nie polecam ani pracownikom ani tymbardziej klientom - no chyba ze chca u siebie na podworku ogladac CYRK
dzyndz 2016-05-20 21:48
hi @Kaszmirowy jeżeli znasz firmę to może orientujes się czy kogoś potrzebują do pracy?
pawel 2017-02-17 11:28
Same kłamstwa pracowałem również tam traktuje ludzi jak psy szmaty wyzywa przeklina na ludzi a placi im 7.50 na godzine co tydzień ludzie się zmieniaj jedynie co do pieniędzy to placil chociaż lubi przed wyplata oskarzyc ze cos się ukradlo z jego posesji i wtedy bez wyplaty się zostaje
Dawid 2017-06-27 17:24
To prawda...pan Kazik jest straszny nerwus ale prywatnie to spoko facet. Praca u bogacza jest skierowana dla ludzi , którym jednym uchem wlatuje, drugim wylatuje. Dodam,ze sam sobie kaziu tych "dobrych" opinie nie pisze, bo nie za bardzo ogarnia komputer( 47 rocznik ), bo pewnie nie chce tego wszytskiego czytac. drze ryja jak wsiekły i często bez powodu ale jak wyzej napisał kolega kasa sie zgadza i da sie z nim pogadac ale trzeba miec tam swoje zdanie i byc twardym,zeby z nim robic.
Pan Kazik dostaje ode mnie dostateczny ;)
Zostaw swoją opinię o Bruk-Metr Usługi Brukarskie Kazimierz Bogacz - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bruk-Metr Usługi Brukarskie Kazimierz Bogacz