Breda

Opinie o Joosen Pakstation/VAN RIJN/ (Breda/Holandia), DHL (Tilburg/Holandia) przez Agencję 24x7

Fakirro 2012-09-08 16:12:12
Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą !
Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów :
- wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
- dodatku urlopowym,
- ustawy o czasie pracy,
- BHP.

Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków.
Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego.
Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia.

Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz

www.sncu.nl .

Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz

www.fnvbondgenoten.nl.

A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz

www.fnv.nl
www.cnv.nl

Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.
holenderka 2012-12-06 16:09:33
Niestety takie są fakty, w Joosenie pracowało kilka biur pracy i z 24x7 zawsze darliśmy łacha, ale później to już nawet głupio było się z nich śmiać bo byli w tak tragicznej sytuacji. Dojeżdżali do roboty 100 km i jeszcze musieli płacić 9 euro za dzień za dojazd. Mieli opóźnienia w wypłatach po 2, 3 miesiące. Jeździli nieubezpieczonymi służbowymi samochodami, które były w rozsypce. Kierownica trzymała się na taśmę, a szyba pęknięta przez całą długość. Na szczęście, dużo ludzi przestało się dawać, przeszło do konkurencyjnego biura. Niestety nie wiem co teraz tam się dzieje
porek 2016-05-20 16:43:34
Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenie w pracy na w tej branży jednak to co mogę powiedzieć , po kilku miesiącach to że nie jest to to co chce w życiu robić. Wolałbym znaleźć coś w kraju
Zostaw swoją opinię o Joosen Pakstation/VAN RIJN/ (Breda/Holandia), DHL (Tilburg/Holandia) przez Agencję 24x7 - Breda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joosen Pakstation/VAN RIJN/ (Breda/Holandia), DHL (Tilburg/Holandia) przez Agencję 24x7