Poligraf S.C. Usługi Poligraficzne

Kielce

Opinie o Poligraf S.C. Usługi Poligraficzne

anonim 2011-09-05 03:07
[usunięte przez moderatora] prawda. Umowy sa fikcyjne, tylko na wypadek kontroli. Płace minimalne. Towar rozładowują dziewczyny, a w zimie musza odśniezać.
sporo wiedzący 2017-02-22 11:25
Pracownice(bo tylko dziewczyny tam pracuja) zarabiaja grosze choć na prawdę sporo potrafią. Wyzysk i oszukaństwo jakie stosuje ich żałosny szefina to szok, oszukuje na pensji, urlopie, umowach, niesamowity kłamca i oszust. Sam NIC nie potrafi, a wymagania by stawiał!!!!!!. Z daleka polecam się trzymać i osobom które chciały by podjąć tam pracę, jak i klientom.
Shinoda 2017-04-06 19:15
Nie polecam. Właściciel ciągle ochrzania o wszystko pracownice, ma pretensje o byle co. Wszystkie dziewczyny nie ma ja żadnej umowy. Po miesiącu ciężkiej pracy on dopiero zastanowi się czy zechce zatrudnić kogoś. Jeśli chodzi o pieniądze, początek obiecuje określoną stawkę za godzinę, a przy wypłacie twierdzi, że przepracowane godziny nie liczą się, bo według niego nic nie robiło się i rzuca perę groszy. Oszukuje, że da umowę i dobrą stawkę godzinową, ale to ściema!!! DOBRA RADA: Nie warto tracić czasu i omijać szerokim łukiem!!! Również klienci powinni olać tą pseudo drukarnię, żeby nie przykładać ręki do wyzyskiwania ludzi!!!
były pracownik 2017-05-11 17:25
Wyzysk wyzysk wyzysk nie polecam
Zostaw swoją opinię o Poligraf S.C. Usługi Poligraficzne - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poligraf S.C. Usługi Poligraficzne