logo Adith Technologies S.C. Usługi Informatyczne

Adith Technologies S.C. Usługi Informatyczne

Szczecin

Opinie o Adith Technologies S.C. Usługi Informatyczne

buziaczek 2012-07-12 16:09:30
śmiech na sali!! Jeśli mówimy o tej samej firmie z siedzibą w Szczecinie. Ludzie tam pracujący są gorzej niż ograniczeni. Pojęcie `` terminowa robota`` jest tylko pustym zlepkiem słów. Właściciele zbywają klientów lub zwyczajnie nie odbierają telefonów. Ich produkt X2 jest pełen błędów i nie trzeba być geniuszem w ich dziedzinie żeby wiedzieć że ``COŚ TU NIE DZIAŁA``. Wart uwagi jest również Pan wdrożeniowiec [usunięte przez admina] który poza ``wyrywaniem`` kobiet nic szczególnego nie potrafi.
klient 2015-01-11 15:19:16
Odnośnie błędów w oprogramowaniu to by się zgadzało. Jest ich mnóstwo.
Jeżeli chodzi o poprawę jakiejś funkcjonalności i to podstawowej to czekam już 6 miesięcy.
W firmie nikt nic nie wie, nawet sam właściciel. Aż dziw, że ta firma działa z tym oprogramowaniem 10 lat.
Wspomnieć trzeba również, że pracownicy podają się za właściciela, a nim nie są.
smallmacho 2016-05-20 16:22:34
Widziałem tę firmę na własne oczy.
Ogólnie biorąc nic szczególnego aby polecić wręcz odwrotnie wile rzeczy nadaje się aby zniechęcić.
W środku pusta laska i jakiś gość, za szybą jacyś dwaj goście (chyba kierownicy, dyrektorzy lub nawet właściciele). Babka mruga rzęsami a gościu ma jej ewidentnie dość.
W serwisie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byłem 3 razy i za każdym razem to samo.
Nie widziałem nic więcej - budynek duży ale w dalszej części mieści się chyba inna firma (Ekspert).
Adith mieści się w piwnicy - może zaczynają jak ten od Microsotu albo Steve Jobs, tylko że tamci z piwnicy dosyć szybko wyszli.
ghij 2016-08-14 23:00:23
@ smallmacho może nie warton oceniać firmy po zachowaniu dwóch osób? To może być bardzo mylące, poza tym nie wiesz co sie konkretnie miedzy nimi wydarzyło
Zostaw swoją opinię o Adith Technologies S.C. Usługi Informatyczne - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adith Technologies S.C. Usługi Informatyczne