Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Hrubieszów 1 w Hrubieszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Hrubieszów 1. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Hrubieszów 1 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Hrubieszów 1 w Hrubieszów

Dzień dobry. Czy w tej placówce jest możliwość dostać pracę? Nawet tą na zastępstwo? Oczywiście nie mając znajomych tam już pracujących... Odpowiadałam już parę razy na ogłoszenie a nikt jeszcze nie oddzwonił... Mam doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (takie mają wymagania)...

Katarzyna Nowy wpis
@Marta

Tylko takie wymagania podali? Kompletnie nic więcej nie jest potrzebne? W sumie to masz udokumentowane to całe doświadczenie swoje czy tylko na słowo to podajesz?

Marta Nowy wpis
@Katarzyna

@Katarzyna wymagania na pracownika obsługi klienta: masz wykształcenie minimum średnie, potrafisz obsługiwać komputer (w tym MS Office - poziom podstawowy), jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z klientem, jesteś odpowiedzialny/a i dokładny/a. Wymagania co prawdę z innego miasta ale na to samo stanowisko. Oczywiście moje doświadczenie mam udokumentowane. Pracowałam jako kasjer-sprzedawca w saloniku prasowym oraz doradca klienta w banku.

Katarzyna Nowy wpis
@Marta

Aż ciekawa jestem jak weryfikują to wszystko na rozmowie. Czy do teraz może ktoś już oddzwonił? Byłaś na rozmowie może?

Marta Nowy wpis
@Katarzyna

Niestety nie zostałam zaproszona na rozmowę. Najwidoczniej z nieznanych mi powodów nie spełniam ich oczekiwań...

Klient

Jest nie do pomyślenia zeby kupić znaczek na list to trzeba stać pół godziny w kolejce albo i dłużej czy nie można tego w inny sposób rozwiązać zaznaczam że nie jest to pierwszy raz.

Witold
@Klient

Zgadzam się z tobą. Powinno być osobne okienko do znaczków i listów, a osobne do opłat. Bo tak faktycznie można stać godzinami. Niestety nie na każdej poczcie są takie rozwiązania. Może napisz oficjalne pismo w tej sprawie?

Grażyna

rzeczywiście można liczyć w tym oddziale PP jedynie na pracę na zastępstwo ? nie zatrudniają nikogo prosto z ogłoszeń na normalną umowę ?

Dawid

Czy poczta Polska ma dobry system premiowania ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Hrubieszów 1? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Hrubieszów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Fela

Wieczne kolejki to przechodzi wszelkie pojecie. Obsługa niemila.

Alex
@Fela

Jak obsługa jest niemiła. to proszę nie korzystać z usług PP tylko innej. W dobie elektroniki i postępu, wszelkie listy można otrzymywać na e-maile. Te panie ciężko pracują i mają wiele obowiązków, dlatego mogą mieć gorsze dni. Warto być życzliwym i miłym - nawet w nerwowej sytuacji.Wtedy będzie dobrze.

FRANIA

W tym ze urzędzie nie ma mozliwosci awansu ponieważ tradycja jest zatrudnianie pracowników na zastepstwa.Jestem tego pewna ze zadko ktora firma tak zatrudnia.

Tomasz
@FRANIA

A długo pracowałaś w tej placówce właśnie na zastępstwa? Czy po jakimś czasie nie ma opcji, żeby dostać umowę na stałe?

admin

Jak wygląda ścieżka awansu w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Hrubieszów 1? Czekamy na Twój komentarz.

@admin

NIE MA TAKIEJ SCIEZKI W TYM URZEDZIE BO NIKT NIE SZANUJE PRACOWNIKOW A ZMIANY POWINNY ZACZAC SIE OD ZMIANY ZASIEDZIALEGO KIEROWNICTWA TEJZE POCZTY WTEDY BYC MOZE POJAWI SIE SCIEZKA AWANSU.

Edek
@Fela

Zgadzam sie w 100 procentach ,bylem pracownikiem tego Urzędu prawie dwa lata i tak jak piszesz na ...zastępstwo za w sumie 4 pracownikow...bylo to dość dawno ale po wpisach widzę ze nic sie nie zmienia.Kariery prócz kierownictwa tam nikt nie zrobi bo Poczta dobrze wie z kad i dlaczego jest Naczelnik ten sam ciagle ,zero konsekwencji po poprzednim stanowisku nie dostał.

Fela

Urząd Pocztowy w którym króluje P.Naczelnik nie mający pojęcia o pracy na poczcie...zeby nie Pani Kierownik by przepadł...to co mu najlepiej wychodzi to robienie zebrań w dniach przeciążeń listonosza i wzywanie swoich ...powiedzmy uprzejmie informujacych...co kto i do kogo na kogo cos mówi...nie szanuje ludzi pracujących a praca wyglada za czasu PRL....ciekawa jestem czy P.Naczelnik ma tez szafę do której mówią pracownicy????POCZTA POLSKA PRL minął

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Hrubieszów 1 - Hrubieszów

• Jak się pracuje w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Hrubieszów 1?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Hrubieszów 1 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Hrubieszów 1