Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1

Człuchów

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1

Pracująca 2011-08-13 10:23:50
Co Ty pleciesz Rysiek pewnie jesteś podstawiony ja pracowałam na Poczcie 1 w Człuchowie, przecież wszyscy z tamtąd uciekają (usunięte przez moderatora)
UP Człuchów 1 2015-05-18 21:11:33
Witam wszystkich zainteresowanych opinią o pracy w placówce Pocztowej w miejscowości Człuchów woj, pomorskie. Nie polecam pracy na tym Urzędzie, kadra kierownicza tej placówki powinna zostać zmodernizowana (ładnie mówiąc) Dla tych Pań pracownik to nie jest człowiek tylko pionek, mimo że człowiek się stara, , jest pilny, uczciwy itp. jest tak na prawdę nikim. Zdarzenia losowe ani inne zdarzenia nie wchodzą w grę.... a zdarzają się różne sytuacje rodzinne i nie tylko. Święta trójca martwi się tylko o swój tyłek i nic innego się nie liczy pracownicy z długoletnim stażem są gnębieni, sponiewierani, poniżani przy wszystkich pracownikach tego urzędu na tak zwanych "burzach mózgów" ja to nazywa Sama Pani Naczelnik tego bałaganu.
naczelnik 2016-08-25 00:21:18
Na tej poczcie to nie tylko Naczelniczka gnoi listonoszy, ludzie długo tam nie wytrzymują. Ciekawe, że nigdzie nie ma wolnych etatów ale w Człuchowie zawsze są, bo ludzie nie wytrzymują / Poza tym naczelniczka wciska listonoszom różne śmieciowe produkty, za które muszą bulić z własnej kieszeni a potem wciskać ludziom na terenie, jak nie sprzedadzą to mają dla siebie (całe góry niesprzedanych śmieci, muchozole i mydła super antyalergiczne). Listonosze pochwalcie się, ile macie już tego w swoich domach.!!!! Kiedy media w końcu tym się zainteresują.!!
nicka 2016-08-25 00:45:06
jaka atmosfera? co ty bredzisz... długoletni listonosze się zwalniają właśnie przez atmosferę w pracy... bo są traktowani niczym śmieci...
Zostaw swoją opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1 - Człuchów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1