Mal-Pat Patryk Urbaniak

Jarocin

Opinie o Mal-Pat Patryk Urbaniak

Inspektor Pracy 2011-02-23 10:36:13
A ja wiem, że wszyscy tam pracują do pierwszej wypłaty, kiedy to okazuje się, że wynagrodzenie jest niższe niż było ustalone, a o umowie na piśmie można zapomnieć. Właściciel chce się dorobić kosztem pracowników, ale taka polityka nie może trwać długo. Generalnie praca dla desperatów. Lepiej siedzieć na kasie w Biedronce.
patryk 2012-02-14 00:15:11
ludzie dowiedzcie się najpierw od jakiego czasu firma nie istnieje od końca 2009 a dopiero później wypisujcie takie bzdury pozdrawiam was wszystkich Urbaniak Patryk
adamic 2012-03-28 09:42:43
firma nadal istnieje i nadal oszukuje
Adrian 2012-04-20 21:21:31
Ta firma to wielkie [usunięte przez administratora]. Właściciel nie płaci pieniędzy ma wielu wrogów każdy go straszy o kasę.Jak ktoś jest desperatem to niech się zatrudni w tej firmie a później wspomni moje słowa.Przestrzegam!! Ten pierwszy komentarz napisała chyba jego żona która i tak na każdym wyjeździe w rogi wali.. Haha typowy zal i żenada
byly robol 2012-05-03 11:56:52
wszystko co tu ludzie piszą to prawda...ogólnie jedno wielkie [usunięte przez administratora] ten nasz prezes [usunięte przez administratora]..jesteś skończony [usunięte przez administratora],robisz z gęby [usunięte przez administratora] na każdym kroku...ale jak to się mówi trafi kosa na kamień...pozdrawiam
DAWID 2012-05-04 11:32:36
TEŻ ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ PANA URBAŃSKIEGO I SZUKAM OSÓB KTÓRE CHCĄ ODZYSKAĆ PIENIĄDZE LUB CHCE MI POMÓC JAKO ŚWIADEK PROSZĘ O KONTAKT POD NUMEREM 790-387-622
czpi500 2012-05-17 23:05:22
DROGI ADI
PODAJĘ DEFINICJĘ CZŁOWIECZEŃSTWA zbiór cech uważanych za charakterystyczne dla gatunku ludzkiego, do których zaliczamy między innymi: sposób formułowania myśli, język, uczucia i zachowanie. Wszystkie te cechy są wspólne dla większości ludzi i kształtowały się w wyniku ewolucji człowieka.
PAN [usunięte przez administratora]. ZATRZYMAŁ SIĘ NA ETAPIE NEANDERTALCZYKA WIEC POWYZSZA DEFINICJA GO NIE OBEJMUJE
pu 2012-11-04 20:53:42
mam jeszcze zęby jeśli cię to interesuje parę zepsutych ale daje rade a jeśli cię boli to że nadal pracują ci sami ludzie a ty wyleciałeś i komuś idzie coraz lepiej to zacznij sam a może ci się także uda
POZDRAWIAM
Urbaniak Patryk
transport 2013-04-25 15:39:18
Pan [usunięte przez administratora] (Green Point exhibition Paulina Urbaniak) to kłamca.
Nie płaci także za transport. Nie odbiera telefonów. Sprawa poszła do sądu. Nie polecam współpracy z takimi ludzmi
byly pracownik 2013-07-03 08:03:35
robilem u [usunięte przez administratora] 7 miesiecy , wszystko na poczatku pieknie a pozniej jak kupil kiepska grafike to mu klienci 9 tys euro ucieli
nie mial z czego zaplacic ludziom i tkze mi , kumplom to odeszlismy
a co do wizyt w burdelach , bylismy z nim nie raz bo to taki typ ze wyglada jak scierwo, zona mu nie daje i musi placic
spotkam go na targach to reszte uzebienia straci
2013-10-04 10:16:32
jarek - 2013-10-01 18:19:18

Witam. Czy teraz firma Mal - Pat Patryk Urbaniak to płaci pracownikom normalnie pensje? Od lipca to trochę czasu minęło więc może trochę się też zmieniło
Chyba żartujesz. Taki człowiek jak [usunięte przez administratora] musiałby się z [usunięte przez administratora] na łby pozamieniać, żeby zyskać trochę rozumu. Kłamstwo i [usunięte przez administratora] leży w jego naturze więc jeśli chcesz tam pracować to bierz wypłatę z góry, a jak nie to później nie mów, że nikt cię nie ostrzegał.
Minion odpowiedz 2014-05-19 18:03:32
@Minion: czemu nie przekonywujaca? Po czym oceniasz? :) po komentarzach w internecie :) Odpowiesz mi?
mr. avans 2015-01-07 17:53:34
no właśnie, jak to się człowiek nie rozwinie w Mal-Pat Patryk Urbaniak? jestem młodą kobietą szukającą aktualnie pracy i chciałabym aby zatrudnienie póki co dawało mi jak największy rozwój personalny i zawodowy. czy w takim razie zaczynając od jednego z najniższych szczebli realna jest jakakolwiek ścieżka awansu?
Vendetta 2015-08-25 22:13:01
Widać, że na zmianę z żoną zakładają firmę na rok, żeby dostać dotacje a później zwijają interes
(usunięte przez administratora) Generalnie klienci i pracownicy, omijajcie ten adres szerokim łukiem, chyba że chcecie mieć problemy na własne życzenie, bo to jest gość, który dla kasy gotowy jest kłamać patrząc ci prosto w oczy z tym swoim przygłupawym uśmieszkiem.
tomek 2016-05-19 11:06:12
ale jak na stronie nie ma ofert to chyba nie ma po co się do nich wybierać.
Zostaw swoją opinię o Mal-Pat Patryk Urbaniak - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mal-Pat Patryk Urbaniak