Unopol Stefan Nowak

Tarnów

Opinie o Unopol Stefan Nowak

subiektywnie lub obiektywnie wybierajcie sami 2011-11-11 05:36:36
"Unopol Stefan Nowak jest znaną firmą Wielu ludzi jak również i ja mówi o niej pozytywnie. Praca jest tam podobno bardzo miła i całkiem nieźle płacą. Mają swoje wymagania aczkolwiek wszystko jest dla ludzi. Polecam Unopol Stefan Nowak, pozdrawiam " Brednie w Uno-polu odkąd sie zaczęli kłócić Stefan z Tadkiem to sytuacja tam jest bardzo napięta .Kierownik na stalowej to nie wyedukowany zabufany człowiek który dzięki[usunięte przez moderatora] Stefanowi 4 liter jeszcze tam pracuje ,stacjonuje, koczuje normalny szef dawno by wywalił takiego darmozjada , osoba obsługująca sekretariat wporządku wykształcona i kumata .Wynagrodzenie standardowe na ten obszar Polski czyli nieadekwatne do pracy wszak to praca na III zmiany (wypłaty na czas do ręki to atut , czasem z lekkim opóźnieniem )lecz żadnych socjalnych , bonów na święta , kasy zapomogowo pożyczkowej , systemów motywacyjnych ogólnie brak dodatków prócz podstawowego zasadniczego wynagrodzenia i śmiesznej premii którą równie śmiesznie można utracić + m
były 2012-03-29 08:38:54
To nie tak...apropos w/w.Stefan jest w miarę ok.,ale na swój sposób.Moim zdaniem,nie docenia pracowników zaangażowanych i odpowiedzialnych,którzy naprawdę coś robią a nie tylko mówią,że robią..!!! Inwestycja w odpowiedni "materiał"ludzki to podstawa,której Stefan chyba nie dostrzega.Kolejnym minusem jest faworyzowanie [usunięte przez moderatora] i wazeliniarzy,do których się nie zaliczałem.Co do Tadka,nie wypowiadam się,bo za mało miałem z Nim kontaktu.Generalnie,firma Unopol nie jest tragiczna.Zarobki....standard...Tarnów...Zaplecze warsztatowo-mechaniczne odpowiednio wyposażone w maszyny...co do pewnych "fachowców"mam wątpliwości......... :-) To moja subiektywna i szczera ocena.Pozdro....były
Łukasz M. 2012-07-03 12:10:19
pracowałem tam ponad 1.5 roku, miło się pracowało, większość ludzi w młodym wieku, czasami jaja były dobre hehe, kasa średnia krajowa ale czasami dużo się nie robiło, ogólnie fajnie, miłe wspomnienia chętnie bym tam wrócił tylko ze system 3 zmianowy był trochę denerwujący
wszystko było fajnie tylko klimat psuły wiejskie nawyki gadania za plecami kto co jak gdzie kiedy po czasie zaczyna to denerwować no ale niestety, co do szefostwa pani w biurze miła, do szefa i kierownika tez nie mam zastrzeżeń wiadomo wymagają, były czasem spinki ale dało radę się dogadać nawet w sytuacjach \"krytycznych\" pozdro dla wacka i kaśki k.
morda 2012-07-20 23:49:25
zamknij [usunięte przez moderatora] stefan dobry chłop
nie pasowalo to sie trzeba bylo zwolnic wczesniej a nie teraz tu anonima pisac cwaniaku zza monitora
rom 2012-07-27 20:11:40
ja tu pracuje [usunięte przez moderatora]..a zdania nie zmieniam darmozjadzie
Zastanow sie 2012-11-09 07:57:20
A ktos mi powie jak wyglada sytuacja jako przedstawiciel handlowy tej firmy? napisze w skrocie, we wtorek otrzymalem telefon od Pana Stefana i powidzial ze dawno temu skladalem CV i on je odnalazal i chcial przeprowadzic rozmowe na to stanowisko
Ola 2016-01-16 13:42:23
Chrupki są pyszne,polecam.
Miron 2016-05-17 14:37:23
No różnie bywa przecież wiadomo, ale generalnie ja uważam, ze jest dość dobrze przecież chyba, firma bardzo bardzo fajna i nie ma nad czym się zastanawiać
Zostaw swoją opinię o Unopol Stefan Nowak - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unopol Stefan Nowak