Cornette Underwear

Sieradz

Opinie o Cornette Underwear

Ktoś 2011-08-06 01:20:40
Straszna nędza!!! szefostwo jak by mogło to nic by nie płacili, zgadzam się że nic nikomu nie można powiedzieć, bo zaraz jakiś kabel doniesie komu trzeba. Firma godna pożałowania !!!!!!!
Ktoś. 2012-02-05 16:02:02
Ceny od sztuki były 10 lat temu takie same jak teraz. Więc jak można zarobić?
Kosik 2012-08-28 13:27:20
W firmie zima cieplej jest na dworze.Atmosfera okropna,najbezpieczniej trzymac jezyk za zebami.Kto nie musi niech omija z daleka.
szukająca pracy 2013-02-26 16:23:38
Naprawdę jest tam tak źle ? Może ktoś podać inicjały kadrowej ?
ktoś 2013-05-05 14:35:39
kadrowa AN
Darek 2013-06-19 15:14:57
Ktoś. - 2012-02-05 16:02:02

Ceny od sztuki były 10 lat temu takie same jak teraz. Więc jak można zarobić?
Mimo że nie można zarobić to 10 lat pracujesz na tym samym stanowisku? Żal
ooo 2013-11-19 21:48:52
i co z tego? programy unijne są dla szefów nie dla pracowników, pensje na poziomie min. krajowego, czasem nawet trzeba dopłacić bo zus odprowadzony od najniższej, a szef przecież stracić nie może... bo z czego ???
z własnej willii na którą pracują zwykli robotnicy ???
Anonim 2014-02-12 22:19:27
Praca beznadziejna robisz za robota (usunięte przez administratora) pracuje tam nie cały miesiąc ale odchodzę z tamtąd nie polecam nikomu a ludzie którzy tam pracują szkoda gadać po prostu (usunięte przez administratora)
anonimowo 2014-02-13 07:59:25
Z jakiego stanowiska odchodzisz jeśli można wiedzieć?
MAM DOŚĆ 2014-02-14 12:20:11
(usunięte przez administratora)ale jest światełko w tunelu ,pamiętajmy że:fortuna kołem sie toczy ,był shim ,siertex itp i już ich nie ma nie życze nikomu, żle ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie -zawsze następują jakieś zmiany ,po słońcu będzie deszcz a takim ludziom to się należy
MAM DOŚĆ 2014-02-20 10:41:57
(usunięte przez administratora)Tam pracowała masa ludzi i zawsze się gdzieś czegoś dowiesz.Na zdrowiu psychicznym swoich pracowników wam nie zależy nooo fizycznym też .Fortuna kołem....
savić 2014-04-10 19:23:15
przynajmniej widać jak to wszystko wygląda na człowieku. Ale wróćmy może teraz do tematu pracy w Cornette :)
kimo 2014-04-18 14:18:27
jak już przy tym jesteśmy to czy w Cornette można w ogóle się obecnie jakoś załapać? jeśli tak to na jakie stanowiska?
oliwka 2014-05-14 20:35:23
jeżeli szukasz pracy już na teraz to odradziłbym Ci szczerze mówiąc czekanie tu. To może troszeczkę potrwać
bdbdbd 2014-10-03 14:28:35
Rozmowa w cornette:

- ile chciałby Pan zarabiać?
+ tu pada moja kwota (nie wiele powyżej minimalnej)
- wie Pan u nas nie ma tyle pracy

Hehe. chyba szukają frajerów za minimalną. omijać szerokim łukiem.
wiki 2014-10-07 14:30:29
Ja się zastanawiam czy tam nie iść. :p Wie ktoś może czy kogoś szukają?
rafał 2015-01-13 17:39:09
Szkoda że nikt Ci aced nie opowiedział, bo mnie też to by bardzo interesowało no... ale możek toś jeszcze się trafi kto opowie. Prócz powyższych mnie to jeszcze interesuje jak z rozmową kwalifikacyjną? jest czy nie ma? a jeśli jest to jak wygląda i o co pytają? jeśli udam isię dostać do Cornette to chciałbym dobrze wypaść no nie
dynia 2015-03-18 14:39:20
slyszałam ze teraz tam mają zatrudniać nowe osoby - czy to jest prawda, czy tylko plotka i kolejna miejsca legenda? ewentualnie napiszcie tez na jakie stanowiska można się teraz u nich ubiegać i jakie pieniądze się wiążą netto z każdym z nich to będę wiedziała jak dokładnie napisac list motywacyjny, pozdrawiam
Nowy 2015-04-21 20:01:07
Witam
Cornette poszukuje Logistyka-magazyniera wiecie może jakie są widełki płacowe i czy warto startować?
kacpi 2015-10-13 09:39:19
Firma z trdycjami oszukiwania ludzi, nikomu nie polecam pracy tam, szwaczka dostaje na akord kilka groszy, na obieraniu bokserek i piżam po szyciu dostajesz 3-4 grosze za sztukę, na pakowaniu 5 gorszy za sztukę , dziennie zrobisz tylko max 600 sztuk przy dobrej wprawie, pracownicy na magazynie zmieniają się jak rękawiczki, staży pracownicy odchodzą przez nową Panią kierownik magazynu, odeszli najlepsi pracownicy ja też odszedłem, nacisk, ciągłe krzyki, i cięcia w wypłatach. do tego nie płacą za nadgodziny bo po co.
Dwóch nowych stażystów z UP zwolnili bo za wolno pracowali mimo że pracowali jak mogli. Uciekajcie stamtąd i trzymajcie się od tej firmy z dala bo zwolniłem się miesiąc temu i tego nie żałuje
pko 2016-01-25 14:33:13
@guten wydaje mi się ze to pseudo reklama ceny są naprawdę wysokie jak na tą jakość. Towar tej samej jakości kupisz na ryneczku za 10 zł za sztukę.
Kiedyś mieli dobrej jakości dzianiny teraz lecą tylko w cenę aby wszędzie zrobić cięcia. Kupiłem kilka rzeczy od nich i początkowo jest ok po pierwszym praniu albo się kurczą albo rozwlekają albo farbują.
@kacpi zgodzę się z tobą praktycznie w każdej kwestii. Najbardziej jeśli chodzi o nową panią "kierownik" magazynu. Pracowałem z nią w poprzedniej firmie i tam też się na wszystkich możliwych wyżywała. Ryczy w wniebogłosy. Nie powiem, nic do niej nie mama zbytnio bo jak czegoś potrzebuje to jest na ból przyłóż. Takich ludzi nie powinno się zatrudniać do pracy ewentualnie powinno się im robić testy psychologiczne.
Wracając do tematu to słyszałem co tam się wyprawia koleżanka jest na produkcji więc wiem też, że robocze niedziele to tam norma i to za grosze. Niech nikt nie pakuje się na magazyn, produkcję też odradzam.
aaaaaa 2016-01-28 18:20:49
No teraz to już kogoś poniosło z tymi 10zł na ryneczku, owszem piżamy w I gat. są drogie jak na sieradzkie warunki ale jakość jest naprawdę dobra, nic nie farbuje ani się nie rozciąga, chyba wam się coś pomyliło, mam kilka tych piżam i podkoszulek i pranie po praniu nic kompletnie się z nimi nie dzieje. Kupuję wszystko w III gat. za naprawdę śmieszne pieniądze, jakąś tam dziurkę można zacerować i ma się naprawdę porządną rzecz za marne grosze i sorry ale jak ktoś pisze, że jakość jest marna to mija się z prawdą po prostu. Co do zarobków to z własnego doświadczenie nie mogę nic napisać, ale mama koleżanki tam pracowała i bywały miesiące, że podobno nawet 2500zł dostawała,co prawda nie wiem za ile godzin, wszystko zależy od tego co kto uważa za marną czy dobra pensję, taka prawda, jedni wezmą z pocałowaniem w rękę, innym nie opłaca się za tyle z pomocy mopsu rezygnować, wiadomo
Olala 2016-02-20 02:41:38
Niech ktoś napisze, na jakim stanowisku można się tam zatrudnić oprócz magazynu i produkcji?
zduńskowolanin 2016-03-09 12:09:27
Dać się da, ale sądząc po przedmówcach wiele się tam pozmieniało na gorsze nie polecam ogólnie, już ostatnio dwa lata temu była tam kicha a teraz już musi być kicha do potęgi ntej
Lusia 2016-03-09 12:10:48
Pewnie tylko na dziewiarnię, bądź handlowca
atlanta 2016-10-11 18:24:59
Pracowalam tam. Jest 2016 r. sytuacja nie uległa poprawie, wręcz odwrotnie. Tylko ( usunięte przez administratora ) mogą się czegoś dorobić.
ypaooa 2016-10-12 12:51:45
Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się spodziewać jako przedstawiciel handlowy? Podobno oprócz podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie do urozmaicenia.
Slonce 2016-11-29 18:35:13
Praca na pakowaniu to jeden wielki wyzysk i lizanie tyłka kierowniczece Bozenie Wawrzyniak ona robi co chce i z kim chce jak ktoś jej nie podpasuje to zneca się psychiczne. Jeśli nie musisz to omin to miejsce szkoda zycia
Zostaw swoją opinię o Cornette Underwear - Sieradz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cornette Underwear