Opinie o Cornette Underwear w Sieradz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cornette Underwear. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Cornette Underwear o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cornette Underwear w Sieradz

MaX

Do dodania tej opinii niejako "zmusiła mnie" zamieszczona tu, moim zdaniem dość niesprawiedliwa, opinia o "przypłaceniu depresją pracy w dziale księgowości CORNETTE". Fakt, nie znam przyczyn i źródeł tej opinii, szanuję również prawo każdego do wyrażania swojego zdania, liczę, że i przysługujące mi prawo do opinii będzie uszanowane, więc i ja pozwolę sobie wyrazić swoje "trzy grosze" na temat pracy w tamtejszym dziale księgowości. Od zakończenia współpracy z CORNETTE minęło już blisko 6 miesięcy (więc mogę wypowiedzieć się z należytym dystansem), zaś sama praca dla firmy trwała blisko 3 lata. Mogę napisać jednoznacznie, że symptomów depresji nie widać, więcej - w CORNETTE spotkałem doskonałych specjalistów z zakresu rachunkowości, podatków, prawa pracy i kadr. Zakres poruszanych w pracy tematów nie pozwalał na nudę, zaś każdemu pojawiającemu się problemowi towarzyszyła atmosfera burzy mózgów, co było niezwykle motywującym czynnikiem do pogłębiania wiedzy. Dzięki otwartości i współpracy z Główną Księgową Firmy mogłem pogłębić posiadaną wiedzę i przełożyć ją na grunt praktyki, którą dziś wykorzystuję w nowej pracy. Praca z Wami była świetną przygodą i szansą na spotkanie księgowości na najwyższym poziomie oraz motorem do rozwoju. P.S. każdemu adeptowi rachunkowości finansowej lub podatkowej polecam ;-)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w Cornette Underwear możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

MaX Nowy wpis

Czy nie szukają może krawcowej do firmy ? Przeglądałam ich stronę i w sumie pomyślałam że skoro jak ja są z Sieradza to może zatrudniają osoby z doświadczeniem ? Dziwne że od jakiegoś czasu tutaj nikt o pracy nie pisze, chyba że oni nie szyja tylko sprowadzają ? Mogę też pomoc przy dystrybucji

Coś o pracy na stanowisko dziewiarza warto wiedzieć, przed przyjęciem się?? Nadal się waham. Myślem, że tutaj dowiem się u źródła jak warunki na produkcji wyglądają w tym roku? Ktoś wspomniał w tamtym roki, że jak ktoś robi to i dobrze zarabia? Dobrze to znaczy ile? Na ile zmian pracujecie, dużo was tu na produkcji pracuje? :) Maszyny sa w jakim stanie? To bardziej nowoczesny sprzęt, czy czasem potrafi utrudnić pracę? Kiedy ostatnio podwyżki jakies były? Firma dba o to?

Magazynier

Spotkanie (prawdopodobnie) z Panią kierownik magazynu. Kilka pytań, zainteresowanie moją osobą, nagle pytanie ze strony rekrutującej. "-Jakie zarobki Pana by interesowały." z racji tego, że moje miejsce zamieszkania jest około 30km od cornette to powiedziałem, że chciałbym zarabiać minimum 1600zł netto + nadgodziny Pani rekrutująca spojrzała się na mnie i śmiejąc się wprost powiedziała, ze "nie stać ich na takich ludzi jak ja" po czym podziękowała za rozmowę. Myślę, że w obecnej sytuacji jaka jest w kraju to kwota 1600zł netto nie jest wygórowana w zamian za sumienną i rzetelną pracę.

Jakie zarobki Pana interesują Czy może Pana pracować w soboty Gdzie Pan mieszka, czy może Pan dojeżdżać

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Ktoś

Straszna nędza!!! szefostwo jak by mogło to nic by nie płacili, zgadzam się że nic nikomu nie można powiedzieć, bo zaraz jakiś kabel doniesie komu trzeba. Firma godna pożałowania !!!!!!!

2022

Firma jest super. Kto jest pracowity ten sobie chwali i super zarabia. Kto jest nierobem i niewiele może firmie zaproponować, to wypisuje głupoty w internecie. Jak widać po opiniach lata mijają, a w firmie pracuje mega dużo zadowolonych osób takich jak ją. A ci co mieli szansę i narzekali to jada na socjalu

MAM DOŚĆ

(usunięte przez administratora)ale jest światełko w tunelu ,pamiętajmy że:fortuna kołem sie toczy ,był shim ,siertex itp i już ich nie ma nie życze nikomu, żle ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie -zawsze następują jakieś zmiany ,po słońcu będzie deszcz a takim ludziom to się należy

Hej
@MAM DOŚĆ

I minęło 8 lat. Ty pewnie dalej jesteś nierobem a firma jak widać się rozwija. Czas pokazał kto jest kim i kto miał racje. Firma jest mega spoko, tylko jak ktoś jest nierobem to narzeka na pracę.

g00Śek83

Jakiś czas temu złożyłam tam swoje CV ale podpytałam znajome które tam pracują, jedna na szwalni druga jest chyba na pakowaniu jak tam jest zarobkowo i jaka atmosfera. Niestety komentarze zamieszczonej tutaj są jak najbardziej prawdziwe :/ a szkoda bo mogłaby być chociaż jedna porządna firma w okolicy. Właściciela firmy znam z widzenia i wydaje się być miłym człowiekiem. Wracając do tematu zarobki na najniższej ale tylko szwaczki i to nie wszystkie a reszta zleceniówki i akord na pakowaniu i składaniu bokserek koleżanka miesięcznie zarabia 450 zł pracując po 8 godzin dziennie. Ogólnie po porównaniu cena do jakości wychodzi na to, że myślą że są drugim adidasem lub nike. Małą firma z wielkim ego, po fb widać jakie mają podejście, wstawiają byle co co się nie trzyma ani ładu ani składu. Z chęcią przyjmę tam pracę aby rozruszać ich fanpage bo teraz jest naprawdę słabo. Ktoś widział gdzieś ich reklamy ? mają kogoś od marketingu i reklamy czy umieszcza to wszystko jakaś przypadkowa osoba ? Kogo z Sieradza nie podpytać o pracę tam to doradzają omijać szerokim łukiem. Ale no cóż może będą potrzebowali kogoś do działu marketingu i PR

Hej
@g00Śek83

Takie głupoty piszesz, że dobrze że cię nie zatrudnili. Marketingiem chciałaś się u nich zajmować, choć twoje kompetencje są zdrowe (o czym świadczy Twoja wypowiedz)

Danuta

Na razie co do Cornette, to cisza w ogłoszeniach o pracę. Choć jeszcze 4 miesiące temu rekrutowali na stanowisko księgowa/księgowy ze znajomością podatków i księgowości pełnej, bez określenia, ile kandydat/ka ma mieć lat przepracowanych w tym zawodzie. Ciekawe, ile płacą.

Emilia

Hej, byłoby super gdyby ktoś napisał mi, jakie są plusy i minusy (o ile takie są :D) pracy w firmie Cornette Underwear? :) Na co można tutaj liczyć i czego się spodziewać?

aga

Jeżeli nie chcecie przypłacić depresją pracy w Cornette a szczególnie w księgowości to omijajcie tę firmę SZEROKIM ŁUKIEM.

Julia
@aga

Możesz powiedzieć coś więcej? Jest ogłoszenie jako pomoc w księgowości i się zastanawiam właśnie... Aż tak źle?

Aśka

@aga Nie widać powodu do takiej opinii bo przecież takiej drugiej dobrej firmy nie znajdziemy szybko

Natalia

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie? Czyżby wakacje odciągnęły od forum?

kiedystambylam

Słyszałam że nie pracuje już Paulina ta od komputera, dlaczego przecież dobre kilka lat tam była???

alicja

Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie ? jak jest na szwalni ? dużo ukrainek ?

ren

Ciągle widać ogłoszenie na sieradzaku, na magazyniera, spory przemiał tam być musi, ale nie dziwota z tą osobą zarządzającą magazynem dobrze, że szwalnia to osobny budynek

sylwuś
@ren

ren gdyby dać osobie rządzącej magazynem większe prawa to firma dawno by upadła

Natalia

A jak wygląda praca w pozostałych działach firmy? Pojawiła się oferta pracy jako Pracownik działu księgowości. Ktoś z Was wie coś więcej o tym jak wygląda praca na tym stanowisku? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

no to faktycznie

No to faktycznie by się zgadzało. Jeden ze znajomych mówił mi że spora część obsługi krojowni też odchodzi. Wskazuje to że będą zapotrzebowania, ale z drugiej strony gdyby było tam jakkolwiek dobrze to nikt by nie odchodził z krojowni

Ola81

Porażka... szwaczki mają przymusowe urlopy. Magazyn ponoć to jeden wielki (usunięte przez administratora) z aktualnym kierownikiem (podobno zwolnionym z poprzedniej pracy) Pracy dla sieradzanek niema bo ukraińców sprowadzają już a żeby się tam dostać to mąż musiałby mieć firmę budowlaną (podobno właściciel chce w ten sposób trzymać konkurencję krótko bo chyba zaczął biznesy budowlane w stolicy http://www.krs-online.com.pl/atrio-development-sp-z-o-o-krs-6001894.html) Niestety mąż pracuje na tirach a oni wolą wysoko postawionych pracowników.

Natalia

@g00Śek83próbowałaś skontaktować się z firmą i przedstawić swoją propozycję? Ciekawa jestem Twoich dalszych doświadczeń z Cornette Underwear. Od kilku miesięcy nie było nowych komentarzy pokazujących jakim firma jest pracodawcą. Czy w tym czasie zaszły jakieś istotne dla pracowników zmiany? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Cornette Underwear - Sieradz

• Jak się pracuje w Cornette Underwear?

Zobacz opinie na temat firmy Cornette Underwear tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cornette Underwear?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cornette Underwear?

Kandydaci do pracy w Cornette Underwear napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cornette Underwear
  • ul. Wojska Polskiego 75