Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit

Pszczyna

Opinie o Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit

Kaja1210 2013-04-17 19:06:56
Mam bardzo złe doświadczenie z firmą Grupa Porwit z Pszczyny ul. Męczenników Oświęcimskich 19. Zamówiłam i zapłaciłam przelewem za zegarek. Uzyskałam informację, że transakacja jest w trakcie realizacji. Trawło to tydzień i zamówiony towar nie dotarł. Zrezygnowałam z zamówienia i nie mogę odzyskać swoich pieniędzy, ponad 600 zł. Firma nie odpowiada na moje e-maile, nie mogę z nikim porozmawiać poza niekompetentną osobą na infolini. Szef jest nieuchwytny, podobno nikt nie jest odpowiedzialny za księgowość, a moich pieniędzy brak.
Monika 2013-07-02 13:26:17
Zgłoś to proszę na policję, ja to zrobiłam im więcej nas tym lepiej. Też zostałam oszukana na prawie 520 zł.
oszukany 2014-01-19 10:37:12
UWAGA!!! OSTRZEGAM !!! PRZED FIRMĄ !!! - F.H.U. "PORWIT" Rafał Porwit ul. Męczenników Oświęcimskich 19 43-200 Pszczyna . W marcu 2013 zapłaciłem za towar który ponoć był na stanie - dziś styczeń 2014 - wykonałem w tym czasie kilkaset!!! połączeń telefonicznych których nikt nie odebrał, wysłałem list polecony " za potwierdzeniem odbioru" - owszem potwierdzili -ale do dziś -ANI TOWARU ANI PIENIĘDZY!!! UWAGA UWAGA
MORG 2014-02-12 11:17:48
(usunięte przez administratora) Całe szczęście nie pokusiłem się o rozwinięcie współpracy(usunięte przez administratora)
arek 2016-05-20 09:56:57
wiekszosc z was ostrzega przed wspolpraca z ta firma
Zostaw swoją opinię o Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porwit Firma Handlowo-Usługowa Rafał Porwit