Bossy F.H.U. Beata Bosy

Rybnik

Opinie o Bossy F.H.U. Beata Bosy

anonim 2011-12-13 22:39:04
Firam BOSSY wyróżniona przez Prezydenta Miasta Rybnika.
Poczytajcie, poszukajcie w intenecie na stronach Urzedu Miasta, Urzedu Pracy i dowiecie się prawdy o firmie Bossy. Poniższe negatywne opinie zawdzieczamy konkurencji i osobom zazdrosnym. Ps. wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

\\\\\\\"W ubiegły czwartek w rybnickim magistracie odbyła się organizowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku konferencja dla pracodawców pod nazwą \\\\\\\"Współpraca się opłaca\\\\\\\". Rybnicki PUP nagrodził pracodawców, z którymi efektywnie współpracuje oraz osoby, które stworzyły miejsca pracy dla innych bezrobotnych. Wśród laureatów znalazła się nasza firma - FHU Bossy, a gratulacje od Prezydenta Miasta otrzymała właścielka przedsiębiorstwa [usunięte przez moderatora]\\\\\\\"
xzy 2013-08-07 18:12:13
Jak się odpowienidnio "sypnie" to i w magistracie można mieć reklamę.
Czekająca na wypłatę 2016-07-17 20:24:11
Nie przestrzega po prawa pracy, omijać szerokim łukiem. W dodatku bezczelna zlodziejka.
Zostaw swoją opinię o Bossy F.H.U. Beata Bosy - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bossy F.H.U. Beata Bosy