Borus P.H.U. Leszek Pych

co za czlowiek
dup 2014-04-03 16:58
pomścimy go
edi 2014-06-15 20:57
nie polecam tej firmy pracowałem u niego i do tej pory jest mi winny około 6 tys zł i raczej facet ma nie równo pod sufitem;)
m z 2015-02-08 16:18
dlaczego pisze że mieszka w Gdansku co się wstydzi że mieszka w Pucku
dante 2015-03-13 01:55
to zależy oczywiście od sytuacji na sklepie. Jeśli to Ty masz być osoba która sklep otwiera to lepiej aby stawiać się punktualnie bo w innym przypadku nie zdziwi mnie gdy Twój szef długo z Tobą nie wytrzyma. Inna sprawa , że w sklepach wędkarsko - łowieckich raczej ten ruch nie jest specjalnie duży .
nokn 2016-05-11 21:12
ondek, dla mnie dosyć istotną informacją jest fakt, że jest to nie za wielka firma, która raczej na nagły odpływ klientów nie może sobie pozwolić. Jak w końcu temat rekrutacji się zakończył?
Julita 2017-08-22 09:39
Ktoś z Was obecnie pracuje w firmie i może powiedzieć coś więcej o obecnych warunkach zatrudnienia? Jak wygląda praca w Borus P.H.U.? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Każda dodatkowa informacja może być pomocna dla osób, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o Borus P.H.U. Leszek Pych - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borus P.H.U. Leszek Pych