Tropic Jarosław Popkowski

Gdynia

Opinie o Tropic Jarosław Popkowski

anonim 2011-06-10 05:35:28
a powiedziała to [usunięte przez moderatora] :) beznadzieja cała plejada [usunięte przez moderatora]tam pracuje z..... na czele :) niedługo się skończy sprowadzanie rzeczy z [usunięte przez moderatora]!
muniek 2011-09-20 10:50:56
buhahahaha plejada gwiazd :) a najlepsza jest [usunięte przez moderatora]:) [usunięte przez moderatora] pierwsza klasa:) oskarża naokoło wszystkich żeby upozorować wokół siebie pozytywną aurę :) powodzenia:)
skleplucyna@wp.pl 2012-09-16 19:07:50
anonim - 2011-06-10 05:35:28

a powiedziała to [usunięte przez moderatora] :)

beznadzieja cała plejada [usunięte przez moderatora] tam pracuje z..... na czele :)
niedługo się skończy sprowadzanie rzeczy z [usunięte przez moderatora]!
tak masz racje bardzo nie przyjemnie robi sie tam zakupy, zmieniłabym cały personel a panie w kasie są bardzo nie przyjemne zero kultury gdzie ten szef ma oczy
Patryk 2016-04-18 11:21:10
Zgadzam się w 100%. Kierowniczka obłudna plotkara. Podnosi głos na wszystkich dookoła i kłamie w żywe oczy kiedy sama najczęściej pomyli się z czyms
Terroryzuje pracowników i zrzuca na nich winę za własne błędy
Praca w tej firmie to ciągły mobbing i znoszenie krzyków
Nigdy bym tm nie wrócił!!
Tropic 2016-04-18 13:21:41
Skoro tu jest tak źle to dlaczego wszyscy pracują po 8-10 lat w tej firmie? To chyba wiele tłumaczy.
Pracownik 2016-04-18 13:49:52
Wszyscy tu pracują po 8-10 lat i nie narzekają więc nie wiem skąd te wpisy. Proszę popracować w kilku innych firmach to wtedy Pan doceni pracę w Tropic'u. Pracować trzeba wszędzie, nikt pensji na piękne oczy nie daje.
Tropic 2016-04-19 09:15:39
Zapraszamy na rozeznanie, a nie wypisywanie głupot.
tango 2016-05-21 21:36:06
tropic, a czego można się spodziewać ? Szczerze ja mógłbym czegoś tutaj szukać gdybym miał pewność, że nie odbiję się od drzwi bo takie fatalne warunki będą. Będę zobowiązany za jakiekolwiek informacje na ich temat a przede wszystkim - czy teraz poszukują nowych
Zostaw swoją opinię o Tropic Jarosław Popkowski - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tropic Jarosław Popkowski