Opinie o Tropic-Importer Jarosław Popkowski Wojciech Żmiejko sp.j. (Firma zamknięta) w Gdynia

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tropic-Importer Jarosław Popkowski Wojciech Żmiejko sp.j. (Firma zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tropic-Importer Jarosław Popkowski Wojciech Żmiejko sp.j. (Firma zamknięta) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropic-Importer Jarosław Popkowski Wojciech Żmiejko sp.j. (Firma zamknięta) w Gdynia

Weronika

Czy coś się dzieje jak nie zrobi się utargu ?

... Nowy wpis
@Weronika

Dostajesz telefon z pretensjami, że za mały utarg. I tak ciągle..niestety.

Pracownik Nowy wpis
@...

Poproszę o wpisywanie komentarzy do właściwej firmy

Sylwia Nowy wpis

Firma przypadkiem nie jest zamknięta? Bo zastanawiam się czemu deklarujesz się jako pracownik. ;)

Pracownik Nowy wpis
@Sylwia

Tak jest Pod tym numerem NIP nie ma tej firmy, a maila obsługuje nowa, dlatego dostaje powiadomienia.

Były właściciel

Witam, Szanowni Państwo firma Tropic Importer Sp. jawna jest zamknięta od kilku lat. Właściciele prowadzą osobne działalności i firmy. Jedna jest pod Warszawą, druga w Gdyni. Proszę odszukać prawidłową nazwę firmy i tam dodawać komentarze. Z góry dziękuję.

Nie polecam pracy w tym zakładzie (SPRZEDAWCA) Ciągle pretensje o "słaby"utarg. Jeden wielki balagan z towarem. Nie dziwie sie, że personel ciągle się zmienia. Kierowniczka (D.T) zwala winę na pracowników, nie przyzna się do błędu. Ze względu na ta osobę ludzie nie chcą tam robić. Szef powinien zwrócić na to uwagę.

Weronika
@..

Praca na stanowisku sprzedawcy należy do dość specyficznych. Nie ma się co dziwić, że także i w Tropic-Importer nastawieni są na utarg - pracodawca musi wyjść na swoje. A co z zarobkami? Masz samą podstawę, czy także i dostajesz prowizję od sprzedaży?

@..

Firma Tropic Importer jest zamknięta lata temu

@Weronika

tylko i wyłącznie najniższa krajowa .

tango

tropic, a czego można się spodziewać ? Szczerze ja mógłbym czegoś tutaj szukać gdybym miał pewność, że nie odbiję się od drzwi bo takie fatalne warunki będą. Będę zobowiązany za jakiekolwiek informacje na ich temat a przede wszystkim - czy teraz poszukują nowych

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tropic-Importer Jarosław Popkowski Wojciech Żmiejko sp.j. (Firma zamknięta)? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.

Tropic

Zapraszamy na rozeznanie, a nie wypisywanie głupot.

Tropic

Skoro tu jest tak źle to dlaczego wszyscy pracują po 8-10 lat w tej firmie? To chyba wiele tłumaczy.

skleplucyna@wp.pl

anonim - 2011-06-10 05:35:28 a powiedziała to [usunięte przez moderatora] :) beznadzieja cała plejada [usunięte przez moderatora] tam pracuje z..... na czele :) niedługo się skończy sprowadzanie rzeczy z [usunięte przez moderatora]! tak masz racje bardzo nie przyjemnie robi sie tam zakupy, zmieniłabym cały personel a panie w kasie są bardzo nie przyjemne zero kultury gdzie ten szef ma oczy

muniek

buhahahaha plejada gwiazd :) a najlepsza jest [usunięte przez moderatora]:) [usunięte przez moderatora] pierwsza klasa:) oskarża naokoło wszystkich żeby upozorować wokół siebie pozytywną aurę :) powodzenia:)

a powiedziała to [usunięte przez moderatora] :) beznadzieja cała plejada [usunięte przez moderatora]tam pracuje z..... na czele :) niedługo się skończy sprowadzanie rzeczy z [usunięte przez moderatora]!

Patryk

Zgadzam się w 100%. Kierowniczka obłudna plotkara. Podnosi głos na wszystkich dookoła i kłamie w żywe oczy kiedy sama najczęściej pomyli się z czyms Terroryzuje pracowników i zrzuca na nich winę za własne błędy Praca w tej firmie to ciągły mobbing i znoszenie krzyków Nigdy bym tm nie wrócił!!

@Patryk

Wszyscy tu pracują po 8-10 lat i nie narzekają więc nie wiem skąd te wpisy. Proszę popracować w kilku innych firmach to wtedy Pan doceni pracę w Tropic'u. Pracować trzeba wszędzie, nikt pensji na piękne oczy nie daje.

• Jak się pracuje w Tropic-Importer Jarosław Popkowski Wojciech Żmiejko sp.j. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Tropic-Importer Jarosław Popkowski Wojciech Żmiejko sp.j. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tropic-Importer Jarosław Popkowski Wojciech Żmiejko sp.j. (Firma zamknięta)
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Tropic-Importer Jarosław Popkowski Wojciech Żmiejko sp.j. (Firma zamknięta)