Opinie o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk w Słupsk

Administrator Nowy wpis

W Słupsk Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Gospodarczy. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Leonor Nowy wpis

Fajni ludzie w firmie, razem śmialiśmy się z "szefa" maciusia. Niestety to jedyny pozytyw. Firma to relikt lat 90 gdzie szefostwo traktuje wieloletnich pracowników jak własność za najniższe wynagrodzenie. Nie polecam.

Aneta Nowy wpis

Napisała tu jedna osoba, że szef potrafi zmotywować do pracy. Jestem ciekawa w jaki sposób? Ogólnie dobre są relacje z szefem? :)

Mirosław Butoszyj

Uważam, że atmosfera w firmie jest pozytywna, a szef Maciej potrafi merytorycznie przedstawić wymagania oraz zmotywować do pracy. Można też liczyć na benefity w postaci rabatu na produkty czy bardzo solidne paczki świąteczne. Pracy dużo, ale ja nie lubię się nudzić, także to dobrze. Polecam.

Byly
@Mirosław Butoszyj

Haha

.... Nowy wpis
@Mirosław Butoszyj

Nie polecam nie wierzcie w te bajki.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jak się pracuje w firmie Trio skorpion?

Ania od pastowania :D

Wiem że pracownicy Trio to czytają więc serdecznie pozdrawiam... Agnieszkę, Jolę, Piotrka, Panią Tereskę, Asię, Krzysia... i MAJSTRA ;) he he do dziś pamiętam te białe podeszwy.... pozdrawia Pani magister co buty pastowała.... od pucybuta do milionera... hi hi nie żałuję tych 9 miesięcy bo poznałam cudownych ludzi i choć się do Was nie odzywam to często o Was myślę :*

Były "MAJSTER"
@Ania od pastowania :D

Pozdrawiam również. Ciężki,ale fajny czas.

Ania od pastowania
@Były "MAJSTER"

Jak to były?? Poszedłeś po rozum do głowy.... he he żart :) Trzymaj się... tzn niech się Pan trzyma ;)

TOMA.
@Ania od pastowania :D

Witaj Aniu, Krzysiu i Asia już nie pracują w tym zakładzie, zwolnili się sami ze skutkiem natychmiastowym po tylu latach pracy w tym zakładzie i wiele innych osób też się pozwalniało, ile to można znosić obelg,wyzwisk,poniżeń,tylko ta pani robi z siebie wielkiego fachowca a nic nie kuma jak powinna wyglądać produkcja obuwia.U nich pracownicy to GŁĄBY tak twierdzą ale to mija się z prawdą mieli bardzo dobrych fachowców ale ich stracili.

Ania od pastowania :)
@TOMA.

Minęły prawie 3 lata od tego wpisu, pewnie już na montażu całkiem nowa ekipa... "Ania od pastowania" jest aktualnie Kierownikiem Świetlic Środowiskowych :) Mam nadzieję, że i Wam się w życiu powodzi. Ściskam mocno :*

Cichy

Znowu szukają do pracy.

Sylwia

@Szalona też mnie to interesuje

Szalona

Czy w trio sa przyjęcia do pracy?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk?

Xxx

ZA 2 600 BRUTTO MOŻECIE SOBIE SAMI PRACOWAĆ, I TAK ZNAJDZIECIE POWÓD ŻEBY NIE ZAPŁACIĆ TYLE CO TRZEBA. ZA DUŻO OBIECUJECIE I Z OBIETNIC SIĘ NIE WYWIĄZUJECIE.

Teoretycznie 7-15. W praktyce godzinka więcej a nawet zdażało się dwie :) oczywiście niepłatne bo po co. Twoja wina...

Daga

Jak się pracuje w tej firmie ? Czy są nadgodziny bezpłatne ? Podobno panuje tam super atmosfera ?

Czy Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownicy ????

Godziny pracy masz takie jak pracodawca sobie zażyczy , nie mówiąc już o darmowych nadgodzinach ... przez ich można zniszczyć sobie poczucie własnej wartości ! (usunięte przez administratora)

@Pracownicy ????

wszystkie komentarze to prawda, pracowałam tam kilka miesięcy w biurze, tylu krzyków, wyzwisk , pretensji, kłamst i plotek nie słyszałam przez całe dotychczasowe życie, pracodawcy nie szanują nikogo ani pracowników ani swoich klientów.

Weronika
@były pracownik

Krzyki, wyzwiska itp. w żadnym razie nie sprawiają, że pracuje się dobrze. Skoro w Trio-Skorpion aż tak źle traktuje się pracowników, to może warto byłoby wziąć sprawy w swoje ręce i zgłosić to gdzieś wyżej. Nie mieliście tego może w planach?

Ritter.

NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKŁADZIE, POMYŚLCIE DZIESIĘĆ RAZY NIŻ RAZ TAM WDEPNĄĆ. DAWID TEŻ SIĘ NA WAS WYPIOŁ.

....
@Ritter.

Darek też z nimi nie wytrzymał i odszedł od nich po 12 latach pracy.

Julia
@Ritter.

Na jakim stanowisku pracowałeś Ritter? Ważne,zeby argumentować swoją opinię, bo wielu kandydatów aplikujących do tej firmy chciałoby się dowiedzieć czegoś więcej, zanim zdecyduje się na zatrudnienie.

Ritter
@Ritter.

Co znowu brak kadry pracowniczej, dobrze wam tak :-)

@Ritter.

Możemy się zebrać i składać pozew o mobbing w tej firmie !!! Pozdrawiam i mam prawników ! Jak ktoś się dołączy będzie ok , poczują się jak każdy kto tam pracował !

Pracownicy tej firmy !!!
@Ritter.

Nigdy w życiu nie zaczynać , bo nie dadzą Ci skończyć ! To są wyzyskiwacze i (usunięte przez administratora) !!!! Ludzie którzy tam pracują to muszą, ale oby kiedyś się uwolnili bo ciężki ich żywot !! (usunięte przez administratora) Firma trio Skorpion to (usunięte przez administratora) !!!!

Roman
@Pracownicy tej firmy !!!

Niepokojące są słowa o rzekomym mobbingu stosowanym w tej firmie. Czy mógłbyś podać przykłady, które potwierdzą Twój wpis? Myślę, że tego typu wypowiedzi nie powinny być pozostawiane bez uzasadnienia.

Pracownicy
@Roman

Mobbing , tak samo jak w poprzednich komentarz opisują to inni ludzie . Przymusowe nadgodziny ( oczywiście nie płatne) krzyki i presja właścicieli , cały czas mało mało . Nikt przecież nie stał i nie pił kawy tylko pracował . Przerwa się wogole nie należy .

METAL
@Ritter.

Zapewniam wszystkich szefowa to bomba atomowa kłapie jadaczką a ostatnio pokarało super szwaczki nie dostały biedne kasy poza minimalna bo reszta miała być na gębę ,a szefowa nie chce z nimi rozmawiać .Te damy z Łosina a takie miały być super i tak miały wspaniale (usunięte przez administratora) . drodzy pracownicy tej firmy Gdzie wasze urlopy przepadły ,sami ją nauczyliście to i macie .Mam nadzieje iż wreszcie rozum wam do głowy wróci i zrobicie zbiorówkę w Sądzie, a jeśli nie to macie co chcieliście i za mało wam jeszcze dowala

Ritter.

A na umowie najniższa krajowa skąd my to znamy.

@Ritter.

Dokładnie , najniższa krajowa za poniżenie i wyzwiska szefostwa !!! Pracownicy zastraszeni i nie potrafią się postawić , nic dziwnego , jaką presję i nacisk wywołują pracodawcy !!

@Wojtek czyli nie ma wypłat w Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk? A zgłaszałeś gdzieś to, że firma zalega z płatnościami? Może warto to zgłosić i wyjaśnić? Czy ktoś miał podobną sytuację?

Alaaaa
@Karolina

firma płaci na czas ale nie za nadgodziny, według szefostwa nadgodziny nie istnieją, a to że trzeba zostać po pracy to znaczy że nie wykonało się wszystkich swoich zadań, nieważne że te zadania otrzymano np za pięć trzecia, no i jeszcze trzeba umieć czytać w myślach szefa - Macieja

@Alaaaa

Pan Zbyszek to wszystko uzdrowi.Sprawi że pensję będą w pełni wykazywane.O ile oczywiście pewna Pani mu na to pozwoli.

Ktoś

Jakoś Pan Zbyszek nie uzdrowił bo sam od nich odszedł bo miał ich dość i tego chorego systemu pracy u nich.

Janek
@Ktoś

Co ty człowieku opowiadasz, Pan (usunięte przez administratora)ha ha ha, śmieją się z niego w TRIO i GINO. Taki fachowiec, że chował się jak pojawiały się problemy, śmiech na sali.

Tttt

Nadal brak ludzi do pracy?, już nawet się ogłaszacie na OLX i też nie pomaga?, słabe to co proponujecie te skromne płace. Wystarczy tylko poczytać tą ciekawą lekturę na wasz temat to nic dziwnego że ludzie was omijają szerokim łukiem.Ha ha ha.

Ktos inny
@Tttt

Oni szukaja pracownikow jak bardzo wielu pracodawcow a ty? Chyba usilnie szukasz pracy skoro znasz wszystkie oferty

@Ktos inny

Tak szukam ale napewno nie u was bo to co ludzie o was piszą to przechodzi ludzkie pojęcie.

Ktoś inny
@Tttt

Zamiast wypowiadać się negatywnie na temat firmy, w której nigdy nie pracowałeś, mógłbyś umówić się na spotkanie w sprawie pracy i sam sprawdzić czy wynagrodzenia są skromne czy nie. Może się okazać, że oferta będzie lepsza niż Ci się może wydawać. Natomiast pisanie głupot na forum obcej Ci firmy nie przybliży Ciebie do uzyskania nowej pracy.

@Ktoś inny

Nie muszę się umawiać na żadną rozmowę z wami,mam bardzo dużo znajomych którzy pracowali u was i nie cieszycie się dobrą opinią a na temat pęsji które płacicie daje dużo do myślenia.

@Tttt

Jezeli nie pacowałeś w naszej firmie ,ani nie chcesz pracowac to PO CO SIĘ TU MĄDRZYSZ i pouczasz innych co mają myśleć i tak wogóle z jakiej racji zabierasz głos.?

Tttt

Nie pracowałem na szczęście ale pracowała moja żona i wiem co się tam wyprawia.

@Tttt

Masz rację, bardzo dużo się wyprawia. Produkcja idzie pełną parą, ludzie zarabiają coraz lepiej, najwidoczniej twoja żona nienadawala się na dane stanowisko, tak czasami bywa..

@Maciej

A jak ma nie iść całą parą jak was tam garstka została i nie ma kto pracować no stop ogłoszenia. Moja żona sama od was się zwolniła i nie dała wam tej satysfakcji że wy ją zwolniliście po kilkunastu latach pracy.

@Tttt

Obecnie w firmie pracuję ponad 50 osób, zatem na pewno garstka to nie jest. Masz niewłaściwe informacje. Firma stawia na najlepszych, I taką ma politykę, czasami pewnym osobom może się to nie podobać i dlatego odchodzą, bo wiedzą że i tak sobie nie poradza. Firma działa od 1990 roku i twoje wpisy pod tajemniczym nickiem, będąc bezimiennym, na pewno jej nie zaskodzą. Zapraszam do merytorycznej rozmowy.

.....

Lider,agent a może detektyw wam jeszcze potrzebny?. :-)

Odpowiadający
@.....

Detektywa już mamy -śledzi wszystkie oferty pracy i wszystkie wpisy

Tttt

Szkolony, uczony a..... pisze się ćwiekier a nie ćwiekarz hahaha.

@Tttt

Język polski jest bardzo wymagający, tego nikomu nie trzeba udowadniać. Ceniąc twoją aktywność na tym forum, mimo notorycznego i bezkarnego hejtu w stronę firmy i będąc tu persona non grata, wyjaśnię Ci uprzejmię, ze obuwie produkuje się za pomocą cwiekarki, a nie cwiekierki. Stad prawidłowa nazwa tego stanowiska, jeśli o takim można w ogóle mówić, to cwiekarz obuwia. Kiedyś na takich fachowców mawiano po prostu szewc, but był robiony od podstaw ręcznie, prawdziwi wirtuozi fachu.

????ha ha ha

ktos

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: słabo

@ktos

Powienie odsunąć od rządzenia tą kobietę którą nie ma pojęcia o produkcji obuwia.

.....

No proszę zaroiło się od ogłoszeń i co nie macie ludzi do pracy i nie będziecie mieli bo nie potraficie ich docenić i uczciwie zapłacić.

Zostaw merytoryczną opinię o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk - Słupsk

• Jak się pracuje w Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

2.9/5 Na podstawie 66 ocen.
  • ul. Stefana Starzyńskiego 11
    76-200 Słupsk